Hazal Babalık Adını Sen Koy Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu

Kısmetse Olur programında Semih ve Emre ile yaşadığı aşk ile aylarca konuşulan Hazal Babalık oyuncu olarak Adını Sen Koy dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Daha önce oyunculuk eğitimleri olmayan Hazal Babalık oyunculuk eğitimleri alarak Adını Sen Koy’a geliyor. Hazal Babalık Adını Sen Koy’da nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacak bilmiyoruz ama muhtemelen şirkete gelecek. Zira Ömer ve Zehra cephesine daha yeni Defne karakteri ile  Merve Sevin dahil olmuştu.

Adını Sen Koy yeni oyuncu

Hazal Babalık’ın Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna dahil olması Kısmetse Olur’da Hazal Babalık’ı seven ve destekleyen izleyiciler için büyük bir sürpriz olsa da Adını Sen Koy’a son dönemde dahil olan amatör oyuncular izleyicinin adeta izlenme zevkini bozuyor. Peki Adını Sen Koy’a yeni gelen Hazal Babalık kimdir?Hazal Babalık 2018 resimleri

Hazal Babalık Kimdir?

Kısmetse Olur programıyla tanınan Haza Babalık 1996 yılında Rize’de doğmuştur.Saçı siyah göz rengi kaherengidir.175 cm boyunda ve yaklaşık 57 kiloya sahip olan oyuncu Marmara Ünivesitesinden mezun olmuştur.Kişilik olarak ise eğlenceyi hatsafada yaşamak isteyen bir karaktere sahiptir.Horon oynuna aşırı derecede meraklı bir kişilik olmakla beraber dans etmeyi de çok sever.

Hazal Babalık Adını Sen Koy