Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti 23 Mart Analizi

Adını Sen Koy  310. Bölümle 23 mart akşamı ekranlardaydı. Hatice hala ve Bahsende karşı karşıya geldi. Hatice hala kafasının estiği her şeyi Bahşendeye söyledi ve içini dökerken Bahşende’yi de aslında alttan alttan tehdit etti. Kızıma bir zarar verirsen beni karşısında bulursun dedi. Hatta belkide daha fazlası çünkü Bahşende muma döndü ama Hala gidene kadar; zira Defne’yi sonunda yurt dışından getirtmeyi başardı.

Peki ya Koray. Koray’sa Özge’ye bağırıp çağırdı. Neden böyle bir şey yaptığını sorar. Özge kendisini savunmaya çalışsa da Koray Nihat’a her şeyi anlatır. Neyse gelelim baş rolü almaya çalışan ikinci çifte. Daha evli adamlar ilerleme kaydedememişken sevgili çift evlilik kararı almak üzere. Yani hayaller kurmaya başladılar.

Kerem Sabah’a Canan’la ortak çalışarak sürpriz hazırlar. Kerem romantik konuşmalar yapar bakalım Sabah’ın cevabı ne olacak? Sabah nasıl bir tepki verecek?

Adını Sen Koy 23 mart fotoğrafları

Ömer ve Zehra ise kapıda Defne’nin telefonuyla karşılama merasimine ara vermişlerdi. Ömer Defne ve Zehra’yı tanıştırmak istemiş fakat Zehra içten içe kıskanmaya başlamıştır. Zehra belli etmek istemez. Ömer’i öperek yolcu eder.

Neyse hala Salim’lere gideceği için hazırlık yapar. Bahşende halanın getirdiği yazma hediyesini ses etmeden alır. Hep beraber oturup kahvaltı yaparlar ve üstüne kahve içerler.

Ömer’se Zehra’yı şirkette arar özlediğini söyler; ama akşama kadar dayanamaz eve gelir. Ömer odaya Zehra’yı çağırır tam sarılır o sırada hala abdest almak için gelir banyoya. Ömer saklandığı için Zehra halayı başka yere götürür. Tekrar gelir Zehra odaya Ömer yine sarılır. Bu sefer bırakmaz ama Zehra halam için deyince izin verir gitmesine. Yolcu ederler halayı. Ayşe ise annesiyle buluşmak için gider; fakat Jülide hanım gelmez çünkü Ercan bey izin vermemiştir. Jülide de gizlice Zehra’yı arar ve buluşmak için çağırır. Tam Zehra’nın yanına geldiğinde Ercan’ın adamları Jülide’yi alıp götürürler.

Zehra’da eve gelir olanı biteni anlatır. Bakalım Ömer ne tepki verecek, ne diyecek? Son olarak da Nihat Özge’yle konuşur ve çok kızar. Özge’yi polise vereceğini söyler ve avukatı çağırır. Bakalım Nihat Özge’yi polise verecek mi? Yoksa Özge neden yaptığını, zor durumda olduğunu anlatıp Nihat’ın elinden kurtulacak? Hep birlikte göreceğiz.

Adını Sen Koy 310. Bölüm

İyi konuştun öz konusştun
Peki ne konustun
Biz bilmiyoruz ama
Sanırım boş konustun

Morsendeden hayır gelmez
Onun kötülükleri bitmez
Bugünden sonra
Inşallah gelecek hafta boş geçmez

Iyiki sarıldı
Ama ömer darıldı
Hep bölüyor romantizmi
Yine adamı yanlız yatırdı

Kara kara düşün
Sen az daha sürün
Defnede geldi ya
Artık siz entirka görün

Bir o eksikti oda gelecek
Evimize mum dikecek
Benden söylemesi
Hepimize kafayı yedirecek

Tamam güzel güzel sözler
Tatlı tatlı diller
Birakinda adam karısına sarilsin
Nazodan bitmeyen çileler

Gudubet şeytan
Adın olsun azman
Gargamel gibi kötülük yap
Hiç bir şeyden geri kalman