Adını Sen Koy 312. Bölüm Özeti 27 Mart Tüyoları Ercan’ın Planı

Adını Sen Koy 312. bölümü ile 27 mart salı günü Star Tv ekranlarında olacak. Bilindiği üzere Adını Sen Koy 311. bölümde Jülide kaçırılmıştı. Aslında Jülide bunu her defasında yaşıyordu; zira eşi Ercan zaten yıllarca onu kimse ile görüştürmemişti. Şimdi de kızı ve oğlu ile görüşmemesi için onu kaçırmıştı.

Jülide Ercan’ın adamı Muhsin’ini zor da olsa ikna etmiş ve Ayşe ile zor da olsa görüşmüştü; ancak Ercan Jülide’nin çocukları ile görüştüğünü fark edince hemen buna engel olmak ister. Ercan’ın tek amacı Jülide’nin çocukları ile görüşmesine engel olmak değildir. Yıllar öncesinde yaptığı gibi çocuklarına zarar vermekle de tehdit etmektedir Jülide’yi.

Jülide’nin gözünü korkutmak ve bir daha onlarla görüşmesine engel olmak isteyen Ercan Zehra’yı da kaçırır. Benim tahminim Ercan’ın amacı Zehra’ya zarar vermek değil Jülide’den uzak durması için hem Zehra’yı hemde Jülide’yi korkutmaktır. Jülide Ercan’ın Zehra’yı da kaçırdığını öğrenince adeta çılgına döner ve evlatlarına zarar verirse Ercan’ı öldürmekle tehdit eder.

Adını Sen Koy 27 Mart resimleri

Sevdiği kız gözünün önünde kaçırılan Ömer ise çok endişe eder ancak bu işin altında  muhtemelen annesi Jülide’nin olduğunu düşünmektedir. Ömer’in tahmini doğru çıkar Zehra Jülide’nin kocası tarafından kaçırılmıştır. Ömer hemen Zehra’yı kaçıran arabanın peşinde düşer ve Zehra’nın tutulduğu yeri öğrenir.

Zehra’yı sakladıkları yeri bilemeyen Jülide de kendi çabası Zehra’yı kurtarmak ister; ancak Ömer Ercan’ın adamlarını bir bir bayıltarak Zehra’yı kurtarmaya çalışmaktadır. Sonunda Zehra’ya ulaşan Ömer Zehra’yı buradan çıkaracağına söz verir.

Kerem ise tanıştıkları evde Sabah’a artık evlilik teklifinde bulunacaktır. Sabah’ın evsiz barksız yaşadığını ve artık en güzel evin kadını olması gerektiğini düşünen Kerem’in teklifi için Sabah ne diyecekti? Artık sensiz uyumak sensiz bu eve girmek istemiyorum seni yanımda istiyorum diyen Kerem’e Sabah’ın teklifi ne olacaktır?

Koray ise Özge’nin ihanetini ortaya çıkarmıştır.  İpek ise  ve kendini her zaman güvenerek  bu ihanet iftirasını çözen Koray’a çok teşekkür eder. Koray artık İpek’in kahramanıdır. Diğer taraftan Bahşende iğrenç planını devreye koymuş ve Ömer’in lisede aşık olduğu ama ayrıldıkları Defne’yi konağa getirtmiştir.Adını Sen Koy 312. Bölüm resimleri

Adını Sen Koy 312. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 312. Bölüm Özeti 27 Mart Tüyoları Ercan’ın Planı (1 Yorum)