Gonca Yakut Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı Sevdim Seni Bir Kere Jülide Kimdir?

Yayın hayatına 9 Eylül Pazartesi günü başlayan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde oyuncuları tanıtmaya devam ediyoruz. Genç oyunculardan kurgulanan dizi Star TV ekranlarında hafta içi hergün 17.00 da yayınlanıyor. Dizide Jülide karakterini Gonca Yakut oynayacak. Gonca Yakut’u Yılanların Öcü dizisinden hatırlıyoruz. gonca 1

Gonca Yakut Kimdir?

12 Eylül 1979 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 40 yaşındaki tecrübeli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olduktan sonra 2005 yılında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına katıldı. Rol aldığı oyunlarda hem oyuncu hem de yönetmen yardımcılığı yaptı. Tiyatro oyunlarının yanı sıra dizilerde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

Gonca Yakut Hangi Dizilerde Rol Aldı?gonca 1

Gonca Yakut Beni Affet(Şebnem), Yılanların Öcü(Nesrin), Beni Bırakma(Hülya), Her Yerde Sen gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Jülide karakterini oynayacaktır.

Gonca Yakut Evli Mi? Gonca Yakut Kiminle Evli?gonca

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin güzel oyuncusu Gonca Engin Abacı ile evlidir ve bu evlilikten bir oğulları dünyaya gelmiştir. Gonca Yakut 1,69 boyunda ve 52 kg ağırlığında olup yay burcudur.

Sevdim Seni Bir Kere Jülide Kimdir?

Jülide özel bir üniversitenin sahibi zengin bir kadındır. Kocasını kaybeden Jülide Mümtaz isminde birisiyle evlenir. Jülide’nin oğlu Ozan bu evliliğe başından beri karşı çıkıyordur ve Ozan rahmetli babasından kalan evde yaşamaya karar verir. Jülide ise Ozan ile Mümtaz’ı bir araya getirmeye çalışıyordur ancak işi hayli zordur. Oğlu Ozan’ı kaybetmenin eşiğine gelen Jülide Ozan’dan çok şey gizliyordur.