Sevdim Seni Bir Kere Kemal Hoca Kimdir? İrfan Kılınç Kaç Yaşında Nereli

Star TV’nin yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere dizisi 9 Eylül itibariyle yayınlanmaya başladı. Dizide daha önce yayınlanan günlük dizilerdeki oyuncuların rol aldığı gözden kaçmıyor. Dizinin ilk bölümlerine bakarsak konusu ve oyuncuları ile beğenildiğini söyleyebiliriz.

Dizide yeni yüzleri de tanıtmaya devam ediyoruz. Dizide rol alan İrfan Kılınç çok fazla tanınmıyor. Aslında İrfan Kılınç dizilerde bilinmeyen bir kişilik, yoksa tiyatro oyunlarıyla bir çok kişinin tanıdığı bir kişi. İrfan Kılınç Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Kemal Hoca karakterini oynayacak.

İrfan Kılınç Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Kemal Hoca karakterini oynayacak olan İrfan Kılınç 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ankara’da yaşamını sürdüren İrfan Kılınç Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Aslında Tiyatrocu kimliği ile ön plana çıkmıştır. Oynadığı çok sayıda tiyatro oyunu ve ödülü bulunmaktadır. Okuldan mezun olduktan sonra 2003/2004 yıllarında Ankara Ekin Tiyatrosunda 4 oyun sergilemiştir. 2005 yılında ise sınavlara girerek Erzurum Devlet Tiyatrolarında işe başlamıştır.

Erzurum’da 6 yılını geçiren oyuncu çok sayıda tiyatro oyunu ile tiyatro severlerin ilgi odağı olmuştur. İlk dizi deneyimi ise Show Tv tarafından 2004 yayınlanan Büyük Sır olmuştur. Fox Tv’de yayınlanan Unutma Beni dizisinde Hakan karakterini oynayan İrfan Kılınç burada bir sezon boy göstermiştir.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Kemal Hoca Kimdir?

Sevdim Sen Bir Kere dizisinde Kemal Hoca aslında Aslım’ın gerçek babasıdır. Kemal Hoca eşi hediyeyi karnındaki bebekle terketmiştir. Ancak hiç bir şey sanıldığı gibi değildir. Aslım gerçek babasının Cengiz olduğunu zannediyordur. Cengiz zor zamanında Hediye’ye sahip çıkmıştır. Hediye kızı Aslım üzülmesin diye bu gerçeği ondan saklamıştır. Gerçekler ortaya çıktığında Aslım annesini affetmeyecektir.