Gülperi Can Ölecek mi? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?

Gülperi Can Duyacak mı?

Gülperi dizisinde Can sonunda Ejder’in elinden kurtuldu ama geçirdiği kaza sonrası önce beyin travması yaşadı sonrasında da ani bir işitme kaybı. Gülperi dizisinde Can’ın kendine gelmesi daha uzun sürecek zira bu kadar kötü bir dönemde devlet aldığı karar ile Can’ı sevgi evine yerleştirecek ve annesi Gülperi’den alacak. Gülperi dizisinde ilerleyen haftalarda hem Can duyacak hemde annesi Gülperi’ye kavuşacak. Gülperi Can Duyacak mı

Gülperi dizisinin 23 kasım cuma günü ekranlara gelecek 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Gülperi dizisinin 11. bölümünde tam Can’ın doğum günüyken Can amcası Ejder tarafından kaçırılır. Bilindiği üzere Ejder Gülperi’den intikamını almak için tekrar İstanbul’a gelmiş ve peşinde ki polislerden kaçmaya başarmıştı.

Peolisler her yerde Ejder’i ararken Ejder Gülperi’den intikam almak için onun canını yani çocuğunu kaçırır. Gülperi ve Hasan Can’a süpriz bir doğum günü hazırlar ama Can ablasından akşam kendisi için foğum günü yapılacağını öğrenir.

Can amcası Ejder’den kaçmak ister ama Ejder ve adamları Can’ı kaçırır. Ejder’in Can’ı kaçırmakta tek bir amacı vardı o da Gülperi’ye şantaj yapmak ve ondan istediklerini almaktı; ancak Can amcası ejder’in planını bozar ve Ejder’in adamlarının elinden kaçarak kurtulur. Gülperi Can Ölecek mi resimleri

Can kaçar ama ne yazık ki kendi başına aldığı bu karar Can için pahalıya patlar. Can kendimi kurtarayım derken kapalı otoparkta bir arabanın altına kalır. Ejder ve adamları ise Can’ı hastahaneye bile götüremez zira Can her tarafta polisler tarafından aranmaktadır. Can cani amcası Ejder’in gözü önünde ölüme terk edilir.

Ejder Taşkın’da böyle bir son istememiştir ama olan olmuştur şimdi Can’ın cesedinden kurtulmak gerekmektedir. Ejder adamlarına Can’ı bir yerlere gömmeleri emrini verir. Peki Can ölmüş müdür? Yoksa Ejder’in adamları Can’ı diri diri mi gömeceklerdir?

Gülperi Can Öldü mü?

Gülperi dizisinde Kadir her şeyin altından karısı Şeyma’nın çıktığını gördüğü için Can’ın kaçırılmasında da onun parmağı olduğunu düşünür ancak bu sefer tek sorumlu Ejder’dir. Benim tahminlerime göre Gülperi dizisinde Emir Özyakışır’ın hayat verdiği Can karakteri muhtemelen ölmeyecek; senaryodan Can’ı çıkarmak senaristlere kısa vade de reyting kazandırsa da uzun vadede onları senaryoyu çeşitlendirme anlamında oldukça zorlayacaktır.

Muhtemelen Gülperi dizisinde Ejder’in mezar kazan adamı Can’ın ölmediği yaşadığını fark edecek ve Can’ı diri diri toprağa gömmeyecek. 

Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?

Can karakteri Gülperi dizisi için oldukça önemli bir karakter konumunda; diziyi izleyenlerin tamamının ortak görüşü Emir Özyakışır’ın çok tatlı bir çocuk olduğu ve gerçekten yaşından büyük bir oyunculuk sergilediği yönünde oldu. Can ölürse Gülperi’nin de hayatla bağlantısı kesilir; diğer taraftan Yakup Ağa için de artık Hasan ölmüş durumda bu yüzden soylarının devamı kolay kandıra bilecekleri Can üzerinden devam edeceğini düşünüyorlar.

Can dizi de acılarla dolu Gülperi’nin anne yönünü de ortaya çıkaran çok yönlü bir karakter; ancak Gülperi dizisi final yapmadan önce Gülperi dizisi senaristleri Can’ı öldürebilir; zira bu kadar çok sevilen ve ucuz maliyetli bir oyuncu Gülperi dizisi reytingleri her hafta rekor kırarken diziden çıkarılmaz.

Emir Özyakışır 29 ekim de Gülperi dizisi setinde görüntülendi; o dönemde ise Gülperi dizisinin 11. bölüm çekimleri yapılıyordu tahminen. Bu nedenle de Emir Özyakışır’ın Gülperi dizisinden ayrılma ihtimali yok benceEmir Özyakışır Gülperi dizisi resimleri

Gülperi Can Öldü mü videosu

 

Gülperi Can Ölecek mi? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı? (1 Yorum)