Halka Bolpaşa Şener Kimdir? (Uğur Uzunel)

Trt 1 ekranlarının 3. bölümü ile 29 ocak salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak Halka dizisi kadrosu büyümeye devam ediyor. Son olarak Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği İsmet Göreçki karakteri ile çok sevilen Uğur Uzunel de Halka dizisi kadrosuna katıldı.

Kadrosunda zaten Serkan Çayoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Nazan Kesal, Hande Erçel ve Kaan Yıldırım gibi çok önemli isimleri barındıran Halka dizisi Uğur Uzunel’in de katılımı ile daha da güçlendi.

Halka Bolpaşa Şener Kimdir?

Bolpaşa Şener İskender’in adamıdır. İskender ile eski dostlardır. İskender öldükten sonra Halka ekibi İskender’in işini Şener üzerinden yürütecektir. Şener ise İskender’in kız Müjde’ye aşık olacaktır. Halka dizisi şener

Halka dizisinde bilindiği üzere Cihangir geçmişinde yaşadığı ağır travmayı hatırlamaya çalışırken Kaan ise hem babası bildiği Eren Karabulut’un intikamını almaya çalışırken hemde kendisini oyuna getirip hapse attıranlardan intikam almaya çalışıyor. İşte Uğur Uzunel’in hayat vereceği Bolpaşa Şener’de muhtemelen Kaan ve Cihangir’in Halka örgütüne karşı verdiği savaşta onlara destek olacak gibi. Uğur Uzunel muhtemelen Bolpaşa Şener rolü ile iyi bir karaktere hayat verecek.

Halka dizisi kadrosuna yetenekli oyuncu Uğur Uzunel Bolpaşa Şener karakteri ile 29 ocak salı akşamı dahil olacak ve girer girmez izleyicinin dikkatini çekmeyi başaracak.

Halka  dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu KadrosuHalka Bolpaşa Şener

Uğur Uzunel Kimdir?

Uğur Uzunel denilince akla Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği İsmet karakteri gelmektedir. 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Uğur Uzunel 31 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Uğur Uzunel ilk olarak Şeref Meselesi dizisinde yer almıştır.  Şuanda ise Tiyatro 4’te tiyatro çalışmaları yapmaktadır. Daha önce de bir çok tiyatro oyununda yer almış ve önemli bir deneyim kazanmıştır.

Uğur Uzunel halka dizisi

Uğur Uzunel kötü bir karaktere hayat verebilecek bir isim değil bence dizinin iyi tarafında olanların yanında olacak.