Halka Dizisi oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular)

 Serkan Çayoğlu’nun yeni Polisiye dizisi Halka 15 kasımda sete çıkacak Halka dizisinin aralık ayında Trt 1 ekranlarında olması bekleniyor.Serkan Çayoğlu daha önce de bir polisiye dizi olan Börü de yer almış ve başarısı ile dikkat çekmişti. Halka Dizisinin yapımcısı ise son olarak Payitaht Abdulhamid ve Filinta gibi dizilerinde yapımcılığını üstlenen Es Film oldu.

Halka Dizisinin yönetmeni ünlü yönetmen Volkan Kocatürk olurken dizinin senaryosunu ise yazar ve senarist Levent Cantek yazacak. Halka Dizisi bir polisiye dizisi olacak ve aksiyon sahneleri ile izleyicisini büyüleyecek.

Es Film daha önce İsimsizler dizisinde yaşadığı başarısızlığı bir daha yaşamak istemiyor ancak İsimsizler dizisinde edindiği tecrübeyi Halka Dizisinde kullanacak. Sadece tecrübe değil İsimsizler için oluşturulan dekorlarda da Halka Dizisi için kullanılacak.

Halka Dizisi Konusu

Halka dizisinde  Kaan ve Cihangir isminde ki iki gencin intikâm hikayesi ekranlarda olacak. Halka dizisinin ismi ise simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden geliyor. Halka dizisi için sete ilk çıkış tarihi 15 kasım olacak

Halka Dizisi Oyuncuları

Serkan Çayoğlu (Halka Dizisi Cihangir)

1987 yılında Almanya’da doğan Serkan Çayoğlu 31 yaşındadır. Almanya’da ekonomi eğitimi alırken aynı zamanda hobi olarak da model ve manken olarak çalışmıştır. Kariyerine oyuncu olarak devam etmek isteyen Serkan Çayoğlu Dolunay Soysert’ten özel oyunculuk dersleri almıştır.  Serkan Çayoğlu ilk ekran deneyimini Kuzey Güney dizisinde yaşamış ve küçük bir rolde yer alsa da yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Sonrasında Zeytin Tepesi dizisi ile kendini geliştiren Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi dizisi ile artık ünlü bir oyuncu olmuştur. Serkan Çayoğlu’nun en çok dikkat çektiği proje ise Hayatımın Aşkı dizisinde başrol olarak yer aldığı Demir karakteridir. Son olarak ise Börü dizisinde rol almış ve sadece romantik komedi de değil polisiye dizilerinde ki başarılı olduğunu ispat etmiştir. 

Hande Erçel (Halka Dizisi Müjde)

1993 yılında Balıkesir dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu ve manken Hande Erçel  şuanda 26 yaşının içindededir. Çocukluk döneminden itibaren çevresinde ki herkes onun güzelliğinin ve oyunculuk yeteneğinin farkındadır. Hande Erçel üniversite eğitimi için bir çok sanatçısın da sıralarına oturduğu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesini seçer ama oyunculuk değil alanı Türk sanatlarıdır. Oyunculuğun doğasında olduğunu bilen Hande Erçel bu arada ajanslar ile görüşür ve dizilerde reklamlarda oynamak istediğini belirtir. İlk önemli rol ise Çalıkuşu dizisinde Zahide rolüdür. Çok önemli bir rol değildir ama Hande Erçel’i tanıtmaya güzelliğini göstermeye yetmiştir. Daha sonra bir gençlik filmi olan Çılgın Dershane Üniversitede filmi ile zaten onun bir yıldız olacağı belli olmuştur. Hayat Ağacı ve Siyah İnci dizilerinde ise artık kadın başrol olarak yer almıştır. Şuanda Murat Dalkılıç ile güzel bir aşk yaşamaktadır.

Müjde Mafya babası İskender’in kızıdır. İleride Cihangir’e aşık olacaktır.

Kaan Yıldırım (Kaan)

Kaan Yıldırım son zamanlarda Türkiye’nin en çok konuşulan erkek başrol oyuncularından biri olarak ekranlarda yer almaktadır. Özellikle 2018 de kendisi gibi kadın başrol oyuncusu Ezgi Eyüboğlu ile yaşadığı ilişki ile çok daha fazla gündemde yer almıştır. Kaan Yıldırım ilk olarak Ulan İstanbul isimli dizi de Ferdi isimli bir hırsıza hayat vermiş ve çok sevilmiştir. Daha sonra yapımcıların radarına giren oyuncu yaz dizilerinin aranan ismi olmuş ve önce Adı Mutluluk sonra da 2018 de Klavye Delikanlıları dizisinde yer almıştır.

Kaan Yıldırım son dönemde yüksek bütçeli Kalbim Yangın Yeri ve  İnsanlık Suçu dizilerinde yer alsa da dizileri tutmamıştır. Kaan Yıldırım şuanda 33 yaşındadır. Kaan Yıldırım 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. İngiltere de Üniversite okuyan ve pazarlama uzmanı olan Kaan Yıldırım pazarlamacı değil oyuncu olmayı isteyince Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Hazal Subaşı (Bahar)

Hazal Subaşı’nı son olarak Kanal D’nin yüksek bütçeli dizisi Bir Umut Yeter’de izledik ama ne yazık ki dizisi tutmadı ve daha 3 bölüm yayınlanmadan baş rolünde yer aldığı dizi final yaptı. Hazal Subaşı aslında ilk ve tek oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy’da yaşamış ve dizi de hayat verdiği Zehra karakteri ile bir anda Türkiye’nin en çok sevilen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Hazal Subaşı yine kendisi gibi oyuncu ve rol arkadaşı Erkan Meriç ile aşk yaşamakta ve yakında evlilik planları yapmaktadırlar.

Hazal Subaş 1996 da doğmuştur ve 22 yaşındadır. Hazal Subaşı aslen İzmir’lidir. Hazal Subaşı oyuncu ve mankendir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim almaktadır. Hazal Subaşı İzmir’in tescilli güzellerindendir ve Elidor Miss Turkey yarışmasını Türkiye güzeli seçilmiştir.

Bahar çok idealist bir polis memurudur. Cemal Sandıkçı’nın da en önemli yardımcılarından biridir ama Bahar Kaan’a aşık olacaktır.

Ahmet Mümtaz Taylan (Halka Dizisi Cemal Sandıkçı)

Ahmet Mümtaz Taylan 1965 yılında başkentimiz Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 53 yaşındadır. Önce iktisat bölümünü bitirse de oyunculuğa olan merakı yüzünden Ankara Devlet Konservatuvarına girmiş ve tiyatro eğitimi almıştır. Bir çok devlet tiyatrosunda çalışmıştır. Devlet tiyatrolarında genel müdürlüğe kadar yükselmiş sonra da dizi oyunculuğuna geçiş yapmıştır. Ayşe Dilan isminde bir kız babasıdır. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde Bayram karakteri ile yer almıştır. Daha sonra Hayat Sırları dizisinde Mustafa ve İnsanlık Suçu dizisinde Sami karakteri ile yer almıştır. Son yılların en çok aranan isimleri arasında yer almayı başarmıştır; oyunculuk becerileri ile dikkat çekmektedir.

Mafyalaşmış büyük bir suç örgütünün açığa çıkması ve ceza alması için çalışan deneyimli kurt bir polis amiridir Cemal Sandıkçı. Cemal Sandıkçı başarılı ve emektar bir baş komiserdir.

Nazan Kesal (Halka Dizisi Hümeyra)

Nazan Kesal 28 Mart 1969 da Manisa’da dünyaya gelmiştir ve 49 yaşındadır. Yönetmen Senarist ve Oyuncu olarak dizi sektöründe yer almaktadır; çok yönlü bir kişiliktir. Nazan Kesal bir çok projede yer alsa da Nazan Kesal’ı gerçekten yakından tanıdığımız proje Fazilet Hanım ve Kızları dizisi olmuştur. Nazan Kesal’ı dünyaya tanıtan Fazilet Çamkıran karakteri olmuştur.

Nazan Kesal Halka Dizisinde Hümeyra karakterine hayat verecektir. 

Burak Sergen (İlhan Tepeli)

Burak Sergen 1961 doğumludur ve 57 yaşının içindedir. Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Halen Ankara Devlet tiyatrosu oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev almaktadır.  2015 yapımı Kara Sevda dizisinde rol almış ve çok tanınmıştır. 2017 de ise Çukur dizisi kadrosunda yer alarak ismini akıllara kazımıştır. Çukurda Beyefendi Baykal olarak yer almıştı.

İlhan Tepeli büyük bir mafyanın lideridir. İlhan tehlikeli ve korkunç bir adam. Cinayet işlemek ve işletmekten hiç korkmaz.

Funda İlhan (Gülay)

Funda İlhan 1971 doğumludur ve 48 yaşının içindendir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan deneyimli oyuncu bir çok Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. Funda İlhan’ın sinema macerası ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile başlamış güzelliği ve yeteneği ile dikkat çekince Güneşin Kızları Dizisinde de Sevilay karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Seni Kimler Aldı ve Kanal D’de erken final yapan İnsanlık Suçu dişisinde yer almıştır.

Gülay İlhan Tepeli’nin eşi ve çok güçlü bir kadındır. Eşinin yaptığı işin de bir katil olduğununda farkındadır. Gülay Cihangir’e karşı da tutkulu bir anne görevini üstlenecek.

Umut Karadağ (İskender)

Umut Karadağ 1971 Ankara doğumludur ve 47 yaşındadır. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak görev alan Umut Karadağ deneyimli bir sinema oyuncusu ve usta bir tiyatro yönetmeni ve oyuncusudur. Umut Karadağ Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Kehribar ve Tatar Ramazan gibi kabadayı dizilerinde yer almıştır.  Bizin evin Halleri dizisi ile tanınmıştır.

İskender İlhan Tepeli’nin eski adamlarındandır ancak sonradan İlhan Tepeki’den ayrılmış ve mafya babası İskender olarak tanınmıştır.

Erdal Yıldız(Terzi)

Erdal Yıldız ekranların heop kötü adamı olarak tanınmış bir isimdir. 1966 doğumlu olan Erdal Yıldız şuanda 52 yaşındadır. ABD’de eğitim gören deneyimli oyuncu bir çok sinema filminde yer almıştır. 2016 yapımı Kobra Takibi filmi de dahil  bir çok Hollywood projesinde yer almıştır. 

Dilan Telkök (İrem)

Dilan Telkök tam bir sosyal medya aşığı ve fenomenidir. Güzelliği ve sempatik taırları ile dikkat çekmeyi başarmıştır sosyal medyada 1995 Sakarya doğumlu olan Dilan Telkök 23 yaşındadır. Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde eğitim alan güzel oyuncu oyunculuk eğitimlerini de tamamlamıştır. İlk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif isminde bir karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Evlat Kokusu ve Nerdesin Birader dizisinde Ece karakterlerinin başarı ile üstesinden gelmiştir. Dilan Telkök Kimdir? Kaç Yaşındadır? Sevgilisi Kimdir? Detaylar için tıklayınız Kimdir?

İrem Cihangir’in nişanlısıdır ama İrem ve Cihangir’in günü günü tutmaz bir bakarsın küsler bir bakarsın barışmışlar.

Banu Fotocan (Nurten)

1971 doğumlu olan Banu Fotocan son olarak Aydede isimli sinema filminde yer almıştır. 2013 de yer aldığı Kayıp dizisi ile de tanınır. Yaprak Dökümü dizisi Banu Fotocan’ın oyunculuk becerilerini ispat ettiği ilk dizidir.

Nurten Cihangir’in bakıcısıdır.

Okday Korunan

5 Ocak 1965 İstanbul doğumlu olan Okday Korunan eski bir tiyatro ustasıdır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Doktoralı bir sanatçıdır. Fatih Harbiye ve Kanıt dizilerinde yer almıştır.  Son olarak Cesur ve Güzel dizisinde Hizmetli Salih karakteri ile ekranlarda yer almıştır. 

Şehsuvar Aktaş (Vekilharç)

1964 doğumlu olan Şehsuvar Aktaş 55 yaşındadır. Aslen Ankara doğumludur ama İstanbul’da yaşamaktadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Anadolu Üniversitesinde de öğretim üyesi olarak çalıştı. 30 yıllık eşi de kendisi gibi tiyatrocu Ayşe Selendir. Şehsuvar Aktaş ilk ekranlara Benim annem Bir melek dizisi ie çıktı ve çok sevildi. daha sonra Eyvah Eyvah ve Kocamın Ailesi dizilerinde de yer aldı

Vekilharç örgütün sözcülüğünü yapar ama onun asıl işi oyunculuktur. 

Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir ekim 1965 Yozgat doğumludur ve 54 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Maliye mezunu olmasına rağmen hayali oyunculuk ve tiyatro en büyük isteğidir. Asıl işi seslendirmenliktir; ancak bir çok tiyatro oyununda ve dizi de de rol almıştır. Filinta, Kurtlar Vadisi Pusu Doktorlar yer aldığı önemli projelerdendir. 

Halka Dizisine yeni oyuncular dahil olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Halka Dizisi oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular) (7 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Hayırlı❤️Cumalar ❤️ALLAH BÜTÜN DUALARINIZI İBADETLERİNİZİ KEBUL ETSİN Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız HALKA DİZİSİDE YÜKSEK RETİNKİ OLMAYAN DİZİ OLAÇAK DİZİNİN OYUNCULARINA BAKDIKDA BUNU HİS ETMEK OLUR ALLAH YOLLARIN ACIK ETSİN İNDİDEN