Hercai Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 39. Bölüm (21 Ağustos 2019)

Hercai 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Hercai dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı; mutluluk ve akrep temalı yeni sezon tanıtım fragmanında Hercai dizisinin yeni sezon başlama tarihi açıklanmadı ancak kulislerden bize gelen bilgilere göre Hercai dizisi 39. bölümü ile 18 eylül 2020 de yeni sezona başlayacak.

Hercai Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Günceleme 6 Mayıs 2020: Hercai dizisinin yeni sezon senaryosu Atv’den geçti. Hercai dizisine yeni sezonda yeni bir erkek başrol oyuncusu dahil olacak. Bu yeni karakter için bir çok isme teklif gitti. Yeni girecek yakışıklı Miran ve Reyyan cephesinde dengeleri alt üst edecek.

Günceleme 2 Mayıs 2020:Hercai dizisi Korona Virüs arasından sonra ne yazık ki bu sezon kaldığı yerden devam etmeyecek ve dizinin yeni bölümleri yeni sezona kalacak. Hercai dizisi 27 martta son kez ekranlara gelmişti. Hercai dizisinin 39. bölümü ise 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacak. Böylelikle Hercai dizisi 38. bölümü ile sezon finali yapmış oldu

Hercai 2. Sezon 20 Eylül 2019 da Başlayacak

Güncelleme 6 Eylül 2019 Bir çok internet sitesinde Hercai dizisinin 2. sezonun 13 eylül 2019 cuma günü başlayacağı açıklanmıştı; ancak Atv Hercai dizisini beklenenden bir hafta sonra yani 20 eylül cuma günü yayına alacağını açıkladı. Atv yayın akışına 13 Eylül Cuma akşamı ‘Star Wars Rogue One’ adlı yabancı film koydu.hercai yeni sezon 20 eylül

Hercai dizisi 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Atv’nin Mia Yapım imzalı dizisi Hercai  2. sezon çekimlerine 19 ağustos pazartesi günü başlamıştı. Hercai dizisi oyuncuları önce Atv’nin yeni sezon tanıtım fragmanı için kamera karşısına geçmişti. Şimdi ise kendi dizlerinin 2019 2020 yeni sezon tanıtım fragmanı için kamera karşısına geçti.

Ünü ülke dışına taşan Hercai ne zaman başlıyor? Hercai yeni sezon fragmanı izleyici karşısında Hercai yeni sezon için heyecan giderek artıyor. Hercai ne zaman başlıyor? sorusunun cevabı merak ediliyor. ATV’de yayınlanan dizinin yeni sezonu için nefesler tutuldu. Yayınlanan tanıtım izleyicinin heyecanını daha da artırdı. Yeni sezonun mutlu başlayan fragmanında bir anda dengeler değişiyor. Reyyan neye uğradığını şaşırıyor ve Miran diye bağırarak sağa sola koşuyor. Miran’ı gören Reyyan, “Miran herkes nerede? Gitme, gitme bu sefer gitme” diyor. Ancak Miran arkasını dönüp gidiyor. Eylül ayında başlaması beklenen dizide bakalım bizleri neler bekliyor.

Hercai dizisinin 2. sezon tanıtım fragmanı ise Hercai severler de büyük heyecan uyandırdı. Hercai dizisinin 2. sezonunda Miran ve Reyyan arasında ki büyük aşkın Mardin Midyat’uı kasıp kavuracağı söyleniyor.

Bilindiği üzere Atv’nin sezonun sonunda yayına aldığı Hercai dizisi çekimleri Mardin Midyat’ta çekilmeye devam ediyor. Dizi ilk sezonunda sadece 12 bölüm yayında kalabilmiş ve 12. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma günü sezon finali yaparak izleyiciye veda etmiş izleyici sadece 12 bölüm izleyebildiği dizilerinin 2. sezonunu çok merak etmeye başlamıştı. Hercai Yeni Sezon 2019 2020 2. sezon

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hercai dizisinin 2. sezonu ile 20 eylül 2019 cuma günü 21:00 da yeni sezona başlayacağı açıklandı. Hercai dizisi yapımcısı dizinin yeni sezonu başlamadan önce 3 bölüm stok çekmeyi planlıyor. Mia Yapım Atv’ye Hercai’nin yeni sezonunu 12 eylül perşembe günü teslim edecek. Bakalım Atv Hercai’nin yeni sezonunu ne zaman yayınlayacak bekleyip göreceğiz.

Atv yetkilileri ise dizilerin yeni sezonuna başlaması içim rakip kanalların dizilerinin ne zaman başladığına ve eylül ayının ilk haftasında ki reytinglere bakıp karar verecek. Eğer izleyici eylülün ilk haftasında yeteri kadar televizyon karşısında olursa eylül ikinci haftası tüm Atv dizileri yayına başlayacak.

Hercai dizisinde yeni sezon çekimleri öncesi küçük bir tanıtım çekildi. Hercai’nin 2. sezon tanıtım fragmanı 21 ağustos 2019 22:19 da Atv ekranlarında olacak.  

Hercai 13. Bölüm Fragmanı

Hercai 13. Bölüm Tanıtım Fragmanı

 

Hercai 2019 2020 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Hercai 2. Sezon Tanıtımı Çekimler Başladı

Atv 2019 2020 Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı (Hercai Dizisi)

Hercai Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 39. Bölüm (21 Ağustos 2019) (5 Yorum)

  1. Hercai en iyi dizi super super ReyMir sizi cook seviyoruz Atv tesekkur ederim ve Mia yapima da

  2. Hercai dizisini çok seviyorum bence yilin en iyi dizisi seçilmeli her anlamda guzel dizi sizi çok seviyoruz Reyyan ve Miran?

  3. Bence bu dizi dünyanın en ama en iyi dizisi olabilir çünkü bu dizinin anlamı oyuncuları her şekilde bence gerçekten hercai adına yakışmış sevgilerle