Hercai Yeni Sezon’da Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman?

Hercai’nin Yeni Sezonuna Yeni Başrol Oyuncusu

Hercai dizisinin 3. sezonunda diziye daha önce Savaşçı dizisinden tanıdığımız Doğan Bayraktar yeni bir karakter ile yardımcı erkek başrol oyuncusu olarak dahil edilecek. Yazılan yeni sezon senaryosunda yer alan Doğan Bayraktar’ın hayat vereceği karakter Reyyan’a aşık olacak.

Hercai yeni sezon çekimleri ise 6 ağustos 2020 perşembe günü Mardin Midyat’ta başladı.

Hercai Yeni oyuncusu doğan bayraktar

Hercai de 3. yeni sezon için çekimler planlanan tarihten 2 hafta önce başlayacak; Hercai yapımcısı 4 ağustos 2020 de yeni sezon için çekimlere başlayacak.

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Hercai dizisi 18 eylül 2020 de 39. bölümü ile yeni sezona başlayacak. İşte Hercai dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı

Hercai Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Hercai’da Zorunlu Sezon Finali

Hercai dizisi Korona Virüs nedeniyle 20 mart haftasında Midyat’tan ayrılmış ve çekimlere ara vermişti. Mayıs ayında tekrar sete çıkması beklenen Hercai dizisi için karar açıklandı. Yapımcı Mia Yapım Hercai dizisinin bir daha bu sezon sete çıkmayacağını yeni sezonda 39. bölümün yayında olacağını açıkladı.

Hercai dizisi 3. sezonda 39. bölümü ile mayıs ayında ekranlarda olacak. hercai devam edecek 39. bölüm 3. sezon

Hercai 3. Sezonda da (2020 2021 Yeni Sezonunda) Atv Ekranlarında Olacak

Mia Yapım ve Atv yetkilileri Hercai dizisinin 3. sezonu için anlaştı. Özellikle senaryo konusunda sıkıntıları olan Hercai dizisinin hazırlanan 3. sezon senaryosu Atv’nin onayından geçti. Ayrıca Hercai dizisi 3. sezonda kadrosuna katacağı yeni oyuncular ile daha maliyetli bir dizi olacaktı. Atv yönetimi Hercai’nin 3. sezonu için istenen bütçeyi onayladı. Atv 2020 2021 yeni sezonunda da Cuma akşamları Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Hercai dizisinin 2. sezonun en azından 40 42 bölüm çekilmesi de Atv’nin talepleri arasında; ancak Hercai dizisi yapımcısı Mia Yapım Korona Virüs tehlikesi nedeniyle sete çıkamıyor. Bir çok Hercai dizisi oyuncusu da hayatı tehlike varken sete çıkmak istemiyor.

hercai 3. sezonda devam edecek Atv yeni sezonda geçerli bir protokol imzaladı ve Hercai devam edecek

Hercai 2. Sezon 13. Bölüm Çekimleri Başladı

Hercai dizisi oyuncuları Ayda Aksel, Oya Unustası ve Ahmet Tansutaşanlar Hercai dizisinin yeni sezon çekimleri için Mardin’e geldi. Hercai dizisi 2. sezon çekimleri sırasında çok özel bir sakatlık veya aksaklık olmazsa Hercai dizisi 2. sezon yani 13. bölüm 20  eylül 2019 cuma günü Atv ekranlarında olacaktır. Diğer taraftan Akın Akınözü de Mardin’e ulaştı. İşte ilk fotoğrafHercai Yeni Sezon 2019 2020 2. sezon

Güncelleme 15 Haziran 2019 Yeni sezon başlamadan önce Hercai dizisinde çok önemli  bir değişiklik yapıldı. Hercai dizisinin senaristlerinden Eda Tezcan Hercai dizisi senaristliğinden ayrıldı. Hercai dizisini Pelin Gülcan ve Berşan Tan’ın yazmaya devam edecek. Hercai dizisi senaryo ekibine yeni katılacak ismin ise şuanda belli olmadığı açıklandı. Hercai dizisine en önemli senaristi olan Eda Tezcan’ın Hercai dizisine yeni bir hava katamayacağı gerekçesi ile senaryo kadrosundan çıkarıldığı konuşuluyor. Bence Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezonunda senarist değişmesi ile dizi nasıl saçmaladıysa bu tehlike Hercai dizisinin ikinci sezonunda da baş gösterebilir. 

Başlattığı her dizi ile “Dizi Atv’de izlenir” sözünü tutmaya devam eden Atv Hercai dizisi ile bir kez daha izlenme rekorları kırmayı başardı.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai dizileri ile son yılların en başarılı sezonlarından birini yaşayan ATV’den yeni sezon müjdeleri gelmeye devam ediyor.

Hercai Çok Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz ve Bir Zamanlar Çukurova’ya yeni sezon onayı veren ve 2019 2020 yeni sezon akışına geçen sezondan devam eden üç başarılı dizisini yazan Atv dördüncü dizisi Hercai’ye de yeni sezon onayı vermeye hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Hercai dizisi yapımcısı Mia Yapım ile Atv arasında 12 bölümlük yani 2018 2019 sezonun sonuna kadar yayın sözleşmesi vardı. Hercai dizisi aldığı yüksek reytingler ile Atv’den 2019 2020 yeni sezon onayını da her an alabilir .

Atv’nin en çok sevindiği konulardan biri de rakip kanal Show TV’nin Gülperi dizisinde yaşanan hezimet oldu. Hercai dizisinin gelmesi ile Show TV yayın gelirleri pastasından artık aslan payını alamayacak ve aslan payı Atv ile Arka Sokakların kanalı Kanal D’ye kalacak.

Bir çok eleştirmeden adeta tam not alan Hercai dizisi artık bir cuma klasiği haline gelmeye başladı ve her hafta reytinglerini inanılmaz şekilde arttırmayı başardı. Hercai dizisinin başladığı günden itibaren sosyal medya da en çok konuşulan ve en çok tebrik edilen dizilerden biri oldu.  Hercai dizisinin 3. ve 4. bölümlerde 10 reyting üzerine çıkması bekleniyor zira dizinin pazartesi günü de 20:00’da yayınlanan tekrarı büyük rağbet görüyor.Hercai Yeni Sezon resimleri

Hercai Yeni Sezon’da Devam Edecek mi?

Hercai dizisi inanılmaz bir hikayenin üzerine oturtulmuş zaten Türkiye’de en çok tutan hikaye intikam hikayelerdir; özellikle aşk ile alınan intikam hikayeleri Türk Halkı tarafından çok sevilir. Görünen köy kılavuz istemez nisan ayı içerisinde Atv yetkilileri Mia Yapım ile Hercai dizisinin 2. sezon yayın hakları için masaya oturacak ve Mia Yapım’ın önerdiği kazık sözleşmeyi imzalamak zorunda kalacak; çünkü Hercai dizisi çok tuttu.

Hercai dizisinde senaryonun yanı sıra oyunculuklar ve Mardin Midyat’ta çok beğenildi. Özellikle Akın Akınözü’nin sert Miran Ağa rolünde ki performansı ve ve Ebru Şahin’in hem ezilmiş mazlum Reyyan Şadoğlu rolünde ki performansı izleyici tarafından büyük takdir ile karşılandı.

Hercai dizisi 2019 2020 yeni sezonunda yeni bölümleri ile Atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Hercai dizisi yapımcısı Atv ile kesin olarak yeni sezon sözleşmesi imzaladığında sizlere gerekli bilgi yine bu sayfadan verilecektir.Hercai devam edecek mi Reytingleri

Hercai Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Hercai dizisi 2018 2019 sezonuna 12. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma günü veda edecek ve Hercai dizisi oyuncuları ve set ekibi yaklaşık 3 aylık bir tatile girecektir. Türkiye de diziler genelde haziran ayının ilk veye ikinci haftası sezon finali yapardı ancak haziran ayının ilk haftasının 4 günlük Ramazan Bayramı tatiline denk gelmesi nedeniyle dizilerin sezon finalleri bir hafta erkene alınarak mayıs sonu olarak planlanıyor.Hercai Yeni Sezon çekimleri başladı

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hercai dizisi diğer Atv dizileri gibi büyük bir aksilik veye gecikme olmazsa 20 eylül 2019 cuma günü 13. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonunda yeni bölümleri ile izleyicisi karşısında olacaktır.

Hercai dizisi oyuncuları ve set çalışanları mayıs ayı ortasında girdikleri sezon tatilini 3 ay sonra ağustos ortasında yeni sezon çekimlerinin başlaması ile noktalayacaklardır.

Hercai 13. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

Hercai Yeni Sezon’da Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman? (9 Yorum)

  1. reyyan abla ve miran abi ben 12 yaşındayım bu dizinin hiç bitmemesini istiyorum her cuma saat 20.30 da ekran başında oluyorum hatta pazar günleri de takip ediyorum hercai 2020 ye kadar sürsün aynı arka sokaklar gibi sizi çookkkkkkkkk seviyorum nolur bana mesaj yazın

  2. Hayırlı Sabahlar Diziseti Tv Yorumcuları❤️Hercai❤️Dizi Kemli Konağ Cekiliş Yerleri Gözel Oyuncuları Dahada Gözel Tez Zamanda Hekaye Bitemez❤️Hercai❤️Reyhan Ölemez Onun Hayatın Kurtaraçağlar Reyhanın Zaten Hayatı Aşkı Soldu Reyhanın Üz Çildi Yanaçağ Reyhan Adını Kimliğini Deyişeçek Yeni İsim Yeni İntikam Reyhanın Hayatında Olaçağ Reyhan Sağ Olsada Ölü Kimi Bileçekler Zaman Keceçek Reyhanın Yanan Yaraları Sağalaçağ Kelbindeki İntikam İse Ateş Olaçağ☀️Miran☀️Reyhanın Varlığından Habersiz Olaçağ Miranın Mezarlığ Üzerinde Söyledikleri İntikam Cıkdım Kelbimden Sanki Bir Şey Kopdu Miranın Kelbinden Kopan Bebekleri Olaçağ Reyhanın Miranın Bebekleri Olaçağ Miran Reyhanın Hayatında Derin İz Burakaçak Bu İz Onları Her Zaman Bir Araya Getireçek Reyhanın İntikamdan Oğlu Olaçağ Miran Reyhanın Şadoğularına Aid Olmamağın Öyrendikde Yıkılaçağ Ve Baba Anesine Söyleneçek Biz Şadoğularındanda Kötüyük Günahsız Bir İnsanın Hayatına Açılar Getirdik Miran Reyhansız Günleri Açılı Olaçağ Kelbinde Aşk Sevgi Yaşları Akaçağ Reyhanla Adımladığı Yerler Salançağ Onun Mezarı Olaçağ Miran Reyhansız Günleri Açı Aşk Hayaları Olaçağ