İkimizin Yerine 1 Temmuz Özeti Ganga Ölüyor

İkimizin Yerine dizisinin 1 temmuz özetinin ilk kısmında Jagdiş Ganga’yı dayak yemiş ve ölmek üzere iken buldu ve hastahaneye getirdi. İşte İkimizin Yerine 1 Temmuz özetini ikinci kısmı:

İkimizin Yerine 1 Temmuz 297. bölümözetinin ilk kısmını okumadıysanız okumak için tıklayınız [button url=”https://diziseti.tv/ikimizin-yerine-297-bolum-ozeti-1-temmuz-ganga-hastahanede” target=”true” text=”İkimizin Yerine” class=”kirmizi” size=”none”]

İkimizin Yerine 1 Temmuz Özeti 2. Kısım

Anandi Şiv bir birilerinin yüzlerine dokunurlar. Şiv Anandi’yi öpmek ister ama Anandi bu sefer Şiv’e dokunmasına rağmen onu öpmek isteme ve geri çekilir. Şiv ilerleme kaydettiği için mutlu olarak yatağa girer ama Anandi derin düşüncelere dalar ve uyuyamaz. 1 6

Jagdiş Lal’ı arar ve Ganga’nın durumunu sorar; ancak Lal hastahane de değildir. Jagdiş hemen hastahaneye gider Ganga’nın uyandığında kaçacağından emindir ki tam da o ara Ganga uyanır ve çocuğunu sorar. Hemşire tek geldiğini geldiğinde bir bebek olmadığını söyler. Ganga hemen yataktan kalkar ve çocuğunu aramak için kendini dışarı atar. Bu sırada Jagdiş gelir ve onu kaçmadan durur. Ganga’ya her şeyi anlatan Jagdiş onu sakinleştirerek yatağına tekrar yatırır ve sakinleştirme iğnesi ile yeniden Ganga’yı uyutur.

Bu arada hastahanede Ratan’ın bir adamı vardır ve Ganga’yı yatakta görünce tanır. Hemen Ratan’ı arayan adam Ratan’a Ganga’nın hastahanede olduğunu bildirir. Ratan adama topraklar karşılığında hastahanede Ganga’yı öldürmesini emreder. Temizlikçi adam Ganga’yı öldürmek için harekete geçer.

Bu arada Ganga’nın bebeği ağlar. Ratan’ın karısı hiç durmadan ağlayan Ganga’nın bebeğini susturamaz. Bebek sabaha kadar uyumaz ve kadın çileden çıkar. Bu aradan Jagdiş de kendisini uçurtma şenliği sırasında arayan numarayı arar ve Ratan uykulu şekilde telefona çıkarak kaba şekilde konuşur. Jagdiş kendisini arayanın Ganga olduğunu anlar.

İkimizin Yerine 297. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sabah kahvaltısında herkes tamdır ama sadece Jagdiş yoktur. Jagdiş’in geceden beri Ganga’nın başında kaldığını öğrenen aile endişelenir. Dadisa herkese Ganga’yı ziyaret etme emri verir. Bairon yanlışlıkla Basant ve Genha’nın hastaneye gideceğini söyler. Dadisa nedenini merak ediyor, Genha tiroit muayenesi olacak diyen Basant durumu toparlar.

İkimizin Yerine 1 Temmuz özetinde Menu Anandi’nin Şiv’in hediye ettiği gösterişli bileziklerine bakar ve artık gelinimizden güzel bir de haber bekliyoruz der. Anandi utanır. Menu tüm ailenin bir bebek beklediğini söyler. Sançi ise, uçurtma yarışmasından beri, Jetsar’den hoşlandığını ve sık sık ziyaret geleceğini söyler. Anandi Jetsar’ı bir de bisiklet ile gez diye tavsiye de bulunur Sançi’ye ama Sançi reddeder. Bisiklet sürerken Şiv kendini çocukken yaraladığı zamanı hatırlar ve Bacağında derin bir yara izi gösterir.

Bu arada tarlalarını kurtarmak isteyen hastahane temizlikçisi Ganga’nın yanında kimse olmadığı bir anda odaya girer ve Ganga’nın serumuna ilaç enjekte eder. İlaçların kutusunu ise çekmeceye koyarak kaçar.kimizin Yerine 1 Temmuz resimleri 1

Ganga bu arada uyanır ve yine gitmek ister. Bu arada hastaheneye Anandi ve Şiv’de gelir. Jagdiş Ganga’yı sakinleştirmeye çalışırken Anandi gelir ve onu durdurur. Anandi akrabaların var mı diye sorar. Gang beni terk eden amcada bir teyzem var der. 3 6

Anandi aynı zamanda bir çocuk gelin olup olmadığını sorar. Ganga, buradaki herkesin bir çocuk gelin olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 298. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 1 Temmuz Özeti Ganga Ölüyor (4 Yorum)

  1. Seni çok seviyorum niye oldun.İnanmıyorum.Ben ikimizin yerine diziyi çok seviyorum.Anandiye bayiliyorum.Allah affetsin.