İkimizin Yerine 100. Bölüm Özeti 16 Aralık Sugna’nın Bebeği Nerede?

İkimizin Yerine dizisi aldığı iyi reytingler ile 100 bölümü geride bıraktı.  İkimizin Yerine dizisinin 16 Aralıkta yayınlanacak bölümünde Anandi‘nin eli yanacak.

İkimizin Yerine 100. Bölüm Özeti

Pratap’ın ailesi, Sugna’nın bebeği için birkaç oyuncak yollar. Sugna ile Radha, elçiye hediyeleri geri götürmesini söylese de Şiyam zararı yok diye kabul eder. Dadisa her zamanki gibi, ders çalışmasın diye Anandi‘yi çay getirmeye gönderir.

Anandi, aynı anda hem okuyup hem de çay hazırlarken, kaynar su ‘sağ’ eline dökülür. Ama hâlâ o günkü sınavlara girmek için ısrar eder, başka bir sınıf öğrencisi Anandi için cevapları yazar, ama o çocuk yavaş olduğu için Anandi 2 soruyu kaçırır.

Jagdiş‘in de sınavı kötü geçmiştir. Bairon Dadisa‘yı sorumlu tutar ama Dadisa hiç üstüne almaz. Daha sonra Jagdiş, eli incindiği için Anandi’yi besler. Dadisa gelip Anandi’ye bağırır. Kocandan önce, hem de onun elinden yemeye nasıl cesaret edersin der.kimizin Yerine 100. Bölüm

Kazan, Bairon‘a 10.000 rupi para yollar. Bago, o kadar parayı nereden getirdiğini sorar ama Kazan cevap vermeden öfkeyle uzaklaşır.

İkimizin Yerine 100. Bölüm özetinde Doktor, Anandi’nin elinin bir kaç güne iyileşeceğini ve diğer sınavlarını yazabileceğini söyler. Dadisa hariç herkes sevinir. Anandi ve Jagdiş sınavlara hazırlanır. Birkaç gün sonra, Anandi yazabilir. Jagdiş ve Anandi sınavdadır.

Jagdiş, soruları görünce korkar ve izin alıp tuvalete gider. Orada bazı arkadaşları ile karşılaşır ve onlar Jagdiş‘e sınavda hile yapmaktan bahsederler. Şiyam dolapta bir şeyler ararken, oyuncaklar yere düşer. Sugna bu seslerden korkar.

Şiyam onu rahatlatır ama Sugna, Nandu‘nun kaçırıldığını anlatır ve bebeği için korkup oyuncakları atar. Bairon, testteki soruları Anandi ve Jagdiş’e sorar. Şiyam, oyuncakları fakir çocuklara dağıtacağını söyleyip gider. Tauji yine şeytanlığa devam eder. Gerçeklerden kaçtığını söyler.

Jagdiş ve Anandi ders okurken elektrik kesilir. Sumitra, ışık gelene kadar ara vermelerini ister. Onlara yemek getirmeye gider. Jagdiş gölge ile oynar. Bairon düzgün çalışmadığı için onu azarlar ve hayallerimi gerçekleştirmek zorundasın der.kimizin Yerine 16 aralık resimleri

İkimizin Yerine 16 Aralık Özeti

Jagdiş, böyle konsantre olamam ve hemen uyuklarım der. Bairon, sen okumak istemiyorsun bu yüzden öyle diye onu azarlar. Sugna rüyasında, birisinin bebeğini kaçırdığını görüp aniden uyanır. Bebeğin odada olmadığını görür.

Alt kata koşar ve Şiyam’ın bebeği uyuttuğunu görür. Sugna, benim bebeğim, o Pratap‘ın yadigârı diyerek bebeği Şiyam’dan alır. Sana hiçbir şey olmayacak diye ağlar. Şiyam kötü olur, onu rahatlatmaya çalışır. Jagdiş sınavını çabuk bitirince herkes şaşırır.

Gehna, Basant’tan biraz para ister. Basant, Dadisa’nın parasını çok fazla çar-çürü edemeyiz, idare etmeyi öğrenmeliyiz der. Dadisa bunu duyar. Kazan, yemek yemeden işe gider. Bago, para kazanmak için yanlış bir iş mi yapıyor diye merak eder.

İkimizin Yerine 16 Aralık Özetinde Anandi okuldan döner. Bairon, Jagdiş’i sorar. Anandi arkadaşlarıyla birlikte, onun sınavını iyi geçti, yarım saat önce bitirdi der. Bairon Jagdiş’i görmeye gider.

Jagdiş korkar. Bairon, azarlamaya gelmedim sadece sınavlar bitene kadar derse konsantre olmanı istiyorum der. Jagdiş, eve yaklaşınca kitabını açar ve bitirmesi gereken daha çok parça olduğu için endişelenir.

Jagdiş, Anandi ve Phuli ders çalışırlar. Jagdiş matematik sorusu çözerken Dadisa’yı taklit eder. Komik anlar yaşanır. Kazan, Bago‘ya altın bir kolye alır. Bago çok şaşırır.

İkimizin Yerine 100. Bölüm Fragmanı