Şahin Tepesi Ne Zaman Final Yapacak?

Şahin tepesi için final kararı alındı

Şahin Tepesi neden final yapıyor

Şahin Tepesi dizisi 28 Final bölümü ile ekranlara gelecek. Ne kadar son dönemde reytinglerini Yükseltmeyi Başarsa da ne yazıkki kanalların borç batağı dizilerin erken final yapmasına neden oluyor.

Özellikle yeni yıl  başladıktan sonra kanallar ve reklam anlaşmaları yenileniyor tüm firmalar reklam bütçelerini dağıttıkları için Kanallarda zarar edeceklerini tahmin ettikleri dizilerek acımıyor91F70994 49DD 4899 AF3A 9DFC07954A70

Şahin Tepesi’nde Moraller ve Reytingler Yükseliyor

Şahin Tepesi dizisi ikinci bölümü ile de ne yazık ki hayal kırıklığı yarattı. 30 kasım akşamı 2. bölümü ile ekranlara gelen Şahin Tepesi dizisi aldığı 3.96 reytingi ile 12. sırada yer aldı.

Atv yeni dizisi Şahin Tepesi’nden başarılı geçen ve çok övgü alan ilk bölüm sonrası daha iyi bir performans bekliyordu ancak dizi beklenenin gerisinde kaldı. Şahin Tepesi dizisi oyuncuları ise dizilerinin hem sıralamada 1 sıra hemde reytinglerde 0.5 puan yükselmesine sevindi. Eğer bu yükseliş devam eder ve Şahin Tepesi dizisi 5 reyting üzer,ini, aralık ayı içinde görürse dizinin 2019’da önü çok açık.

Şahin Tepesi dizisi eğer aralık ayında reyting kaybeder ve 3.5 reytingin altına gerilerse 2019’u göremeden de final yapabilir. Bunların hepsini belirleyecek olan ise tabi ki izleyici. ahin Tepesi final aralık 2018

Şahin Tepesi dizisi ilk bölümü ile 23 kasım cuma günü izleyicisi karşısına çıktı. Kanal D’nin Arka sokaklar dizisinin izlenme rekorları kırdığı 23 kasım akşamı 3,52 reyting alarak kendisine ancak 13. sırada yer buldu.

Şahin Tepesi  dizisinin ilk bölümünü yaklaşık 3.5 milyon izleyici izledi. Ay Yapım ise üst üste yayınladığı iki yeni diziden de hem zarar etmiş oldu hemde büyük bir hayal kırılığına uğramış oldu. Ay Yapım 22 kasım perşembe akşamı ekranlara getirdiği Çarpışma dizisi ile de zarar etmişti.

Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Aybüke Pusat, Murat Aygen ve Boran Kuzum’un paylaştığı Şahin Tepesi dizisi senaryosu ne yazık ki oyuncu kadrosu kadar etkileyici olamadı. Zaten bir çok izleyici Şahin Tepesi  dizisinin tanıtımlarından diziden hiç bir şey anlamamıştı.

Şahin Tepesi dizisinin ilk bölümümde ise o karmaşık senaryonun içinde çok basit bir hikaye çıkınca bir çok izleyiciyi memnun edemedi. Şahsen Şahin Tepesi  dizisinde Melek’in yıllar önce babası tarafından reddedilmesi ve kendine bir hayat kurması Kuzeni Tuna’nın ise dayısının mirasına konup o mirası sahiplenmesi bana da çok basit ve tanıdık geldi.

Şahin Tepesi dizisinde benim en çok merak ettiğim Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın nasıl partnerler olacağı ve dizide ki Efe ve Verda aşkı. Ne yazık ki Cuma akşamı bu senaryo ile Şahin Tepesi  dizisinin hiç şansı yok. ahin Tepesi efe verda aşkı

Bana kalırsa Şahin Tepesi  dizisi için daha uygun bir gün olamazdı. Cuma akşamı hafta içinin en kolay akşamı. İzleyici Arka Sokaklar ve Gülperi arasında gidip geliyor ve kendisine yeni bir dizi bulmaya çalışıyor ancak bu ne yazık ki bu gidişle Şahin Tepesi olamaz. Kızım dizisi cuma akşamı tutunmayı başardı nitekim çarşamba akşamı rezil olmuştu.

Şahin Tepesi Ne Zaman Final Yapacak?

Şahin Tepesi dizisi yapımcısı Ay Yapım sağlam bir firma. Şahin Tepesi dizisinin yayın haklarını satın alan Kanal D ise dizilerinin arkasında durmayan bir kanal. Bu şartlar altında Kanal hiç bir şekilde zarar ettiği bir diziye ümit bağlamaz ve en kısa zamanda final kararını alır ve üstünde ki bu yükten kurtulur.

Bir ABD dizisi olan Falcon Crest’ten uyarlanan Şahin Tepesi dizisi uyarlama bir senaryo olduğu için ne yazık ki bu seviyede devam edecek kısa sürede final yapacaktır. Ben Şahin Tepesi dizisinin 28 eylül 2018 de yılbaşı öncesi 6.bölümü ile final yaprak ekranlara veda edeceğini düşünüyorum.

Şahin Tepesi Sevildi mi? Tuttu mu?

Şahin Tepesi dizisinin kısa sürede reytinglerini arttırarak Kanal D’ye güven vermesi lazım; ancak Şahin Tepesi dizisinin ilk bölümü Boran Kuzum ve Aybüke Pusat hayranları dışında çok fazla izleyici tarafından beğenilmemiş.ahin Tepesi final

Şahin Tepesi Dizisi Reytingleri

Şahin Tepesi 1. Bölümü ile 23 Kasım 2018 Cuma günü 3.52 reyting alarak 13. sırada yer aldı.

Şahin Tepesi Final Fragmanı

Şahin Tepesi Ne Zaman Final Yapacak? (10 Yorum)

  1. bu kadar saçma diziler devam ederken piyangonun şahin tepesı’ne vurması hayret verici.

  2. çok şaşırdım final yapmasına .diziyi tekrar ekranlarda görmek isteyenlerdenim dedi ki:

    dizinin tekrar ekranlarda ğörmek isteyenlerdenim.umarım sesimiz duyulur.

  3. Saçmaladınız nezaman seyredilecek dizi koysanız hemen final yapıyorsun ayıpya bşr parmak bal çaldınız gerisini aldınız saygın oyuncular vardı oyüzdenmi bitirdiniz? Yazık inanın tazık

  4. anlamiyorum kanal d olmasin baska kanal olsun ,niye final yapiyorki tv8 kecsinler ,ne fark eder ki ,onan oturu finalmi yapar .o ki kaldi reytinge beni affet reytingde sonuncu final yapmiyor ay yapima ne olmus boyle oyuncularnan bu dizi 1 ci olar

  5. Cok guzel bi dizi. Ben cok beyendim. Erkenci kusdan, Carpismadan vallah daha guzel. Guzel dizileri hep bitirirler. cok uzuldum.

  6. SÜREKLİ KANAL D DİYORSUNUZ..DİZİ ATV DE YAYINLANIYOR.BİR KERE ARADA ÇIKAN MÜZİK ÇOK GÜRÜLTÜLÜ..SANKİ SAVAŞ FİLMİ İZLİYORUZ..AĞIR VE KARIŞIK BİR DİZİ YE BENZİYOR…

  7. ŞAHİN TEPESİ KONU VE OYUNCULARI İLE HARİKA BİR DİZİ….. BÜTÜN KUSUR DİZİNİN YANLIŞ GECEDE YAYINLANMASI….. YOKSA BİZ DİZİYİ ÇOK SEVDİK…… DİZİNİN AKİBETİNİ İZLEYİCİYE YÜKLEMEYİN…….

  8. Hayırlı Akşamlar Diziseti tv Yorumcuları❤️❤️Şahin Tepesi❤️❤️Dizisi Melek Konağa Geldiyi Günden Mutsuz Babasının O Yazdığı Mektupu Düşündükçe Üzülür Bir Babanın Peşmancılığı Üzüçü Baba Çoçuğa Dayakdı Bir Babanın Çoçuğundan Kaçması Onu Kayıp Etmesi Üzüçü Meleke Ağır Zerbe Vurdu Melek Hem Aşkından Hem Babasından Vaz Kecdi Bunu Hayat Yok İnsanlar İstedi Hayatda Olan İnsanlar Hayatın Anlamın Anlamaz Meleke Tuna’nın Söylediyi Sözler Üzüçü Hayat Vahşi Hayatı Vahşi Halına Salan İnsanlar Tuna Kötü Birisi Tuna Melek’in Hayatın Çaldı Babasın Çaldı Mirasın Çaldı Buda Yetmedi Onurunda Çalmak İstedi Çok Üzüçü Tuna Hayatın Gözelikinden Merhum Olmuş Biri Kızı Denizi Bele Özüne Benzetir Deniz Çinayetin Kurbanı Deniz Tunaya Benzer Bir Ane Övladın Kötülüke Yaklaşdıması Açı Deniz Ağlını Kayıp Edeçek Tuna Hebs Olaçak Demir Mutsuz Olaçak Böyük Bir Aile Parcalanaçak Melek Mutlu Olaçak Tuna’nın Oğlu Melekin Kızıyla Mutlu Olaçak Melek’in Mutlu Kecmişin❤️AŞKIN❤️Kızı Daşıyaçak❤️Şahin Tepesi❤️Dizisin Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz Dizi Tez Zamanda Final Yapmasın Davam Etsin