İkimizin Yerine 106. Bölüm Özeti 22 Aralık Anandi‘nin Nesi Var?

İkimizin Yerine 106. Bölümü ile 22 Aralık cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 106. bölümünde Anandi ölümden kurtulur ama gerçekten evde iyi bakılması tekrar eski sağlığına kavuşabilmesi için.

İkimizin Yerine 106. Bölüm Özeti

Anandi kendine gelir. Doktor, kariyerinde ilk kez bir hastanın böyle bir kazadan kurtulduğunu, ama merminin beyinde bir etkisi olmadığından emin olmak istediğini söyler. Bago, Kazan, Bairon ve Sumitra doktorla birlikte Anandi’ye gider. Bago, bak kızım annen-baban herkes burada der.

Anandi anne-baba der. Herkes sevinir. Bairon, Sugna’yı bilgilendirir. Dadisa tüm köylülere teşekkür eder.  Jagdiş, Anandi’ye gitmeye tereddüt eder. Sonra yanına gelir ve bir daha yanlış şeyler yapmayacağını söyler. Ona yemin eder ve çiçek getirdiğini söyler. Bago Anandi’ye, kocan sana çiçek getirdi der. Anandi Bago’ya, bu kim diye sorar. Hepsi şokta.kimizin Yerine 22 aralık resimleri

Anandi Jagdiş’i tanımıyor. Anandi Sumitra’yı da Krişna zanneder. Kazan odanın dışındaki bir direğe başını vurur. Bairon onu teselli eder. Böyle bir risk vardı ve iyileşmesi zaman alacak der. Kazan, bağırarak bu karmaşadan oğlu Jagdiş‘in sorumlu olduğunu söyler. Kızını onlara verdiği anı lanetler.

İkimizin Yerine 106. Bölüm Özetinde Doktor onlara her şeyi iyice hatırlaması için ona zaman vermelerini söyler. Kazan, Bairon’a, iyileşince onu evine götüreceğini söyler. Bairon, Şiyam’a, bu durumu aileye söyleme der. Phuli Anandi‘yi sormak için eve gelir. Dadisa ona iyi davranır ve Anandi şu anda iyi, yakında eve gelecek, gelince sana haber yollarım der. Phuli gider.

Hastanede bir kaç gün geçer. Hepsi endişeyle Anandi‘nin hafızasını geri kazanmasını bekler. Doktor Anandi’nin beslenebileceğini söyler. Jagdiş, Anandi’ye çorba verir, ama birazını elbisesinin üzerine döker. Anandi, hiç bir işi yapamıyorsun diyerek onu azarlar. Ona maymun der.

Jagdiş dışarı koşup herkesi çağırır ve Anandi‘nin hafızasının geri geldiğini söyler. Anandi her kese ismiyle hitap edince sevinirler. Doktor, onu 2 güne taburcu edeceğini söyler.

Doktor sonra Bairon ile Şiyam‘ı odasına çağırtır. Onlara, Anandi’nin taburcu olmaya hazır olduğunu söyler. Ama bu onun tamamen iyi olduğunu göstermez der ve durumu sessizce açıklar. Bairon ve Şiyam çok şaşırır. Doktor, her şeyin evdeki bakıma bağlı olduğunu söyler.kimizin Yerine 106. Bölüm resimleri

Kazan ve Bairon, faturayı kimin ödeyeceğini tartışır. Kazan, kızını alacağını ve kimseye ihtiyacı olmadığını söyler. Bairon, o bizim gelinimiz olduğu için bizim daha fazla hakkımız var, onu eve götürmeye karar verdim der. Anandi hala doğru dürüst konuşmuyor.

İkimizin Yerine 106. Bölüm Fragmanı