Savaşçı Funda Kimdir? Pilot Üsteğmen Funda Turaç ve Kaan Bozok Aşkı Başlıyor

Güncelleme 26 Kasım 2019

Savaşçı dizisinin 1 aralık 2019 pazar akşamı ekranlara gelecek 85. bölümünde Pilot Üsteğmen Funda Turaç’ın tayini çıkacak ve Funda Turaç karakteri artık Savaşçı dizisinde yer almayacak. Bu durumda dizi de Funda Turaç olarak yer alan Müjde Uzman da Savaşçı dizisinden ayrılmış olacak. savaşçı ayrılan oyuncular Müjde Uzman Pilot Funda Turaç

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün yeni isimlerle güçlenmeye devam ediyor. Limon filmin yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisinin 2 aralık pazar akşamı ekranlara gelen 56. bölümünde Pilot Funda Taraç karakteri ile Müjde Uzman kadroya dahil oldu. Son olarak Eşkıya  Dünyaya Hükümdar Olmaz  ve Kiralık Aşk dizilerinde yer alan Müjde Uzman SAvaşçı dizisi ile bir kez daha izleyicisi karşısına kadın başrol olarak çıkacak.

Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin 3. sezonunda dizinin kadrosunda Esma Soysal Başak Astsubay karakteri ile,  Sanem YELES Birsen karakteri ile ve Murat Han  Karon karakteri ile dahil olmuş ve Savaşçı dizisi genişleyen kadrosu ile büyük beğeni toplamıştı.

Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular ve Savaşçı’dan Ayrılan Oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Savaşçı dizisinden ayrılığı ile en çok üzen isim tartışmasız dizide Aslı Özkaynak karakterine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy olmuştur. Aslı Özkaynak’ın ölümü ile dizide ki aşk sahneleri de bitmiş ve Kaan Bozok partnersiz kalmıştı.Savaşçı Funda ve Kaan

Asker dizileri oldukça maliyetli dizilerdir bölüm başı en fazla 10 dakika dağ veya çatışma çekimlerine yer verilebilirken geriye kalan 80 dakika ise normal sahnelerden oluşur. Savaşçı dizisinde şuanda romantizm sahneleri çekilecek bir ilişki kalmadı; geçen sezon Kürşat ve Çiğdem aşkının yanı sıra Serdar ve Yıldız aşkı vardı. Bütün bu aşklar 3. sezonda bir bir senaryodan çıkarıldı; çünkü Kaan Bozok’a yeni bir kadın başrol dahil edilecekti. İşte beklenen kadın başrol Müjde Uzman oldu.

Savaşçı’da Funda ve Kaan Aşkı Başlıyor

Müjde Uzman’ın hayat verdiği Pilot Üsteğmen Funda Turaç karakteri ile Berk Oktay’ın hayat verdiği Yüzbaşı Kaan Bozok karakterleri arasında büyük bir aşk başlayacak.

Savaşçı Pilot Funda Kimdir?

Funda Turaç başarılı bir F16 pilotudur. Türk Hava Kuvvetlerinin göz bebeğidir. Bir çok yurt dışı hava operasyonlarında terör örgütlerinin korkulu rüyası olmuştur. Üsteğmen Funda Turaç bir görev sırasında kırıma uğrayacak ancak son anda jetten atlayarak hayatta kalacaktır. Funda terör unsurları ile kahramanca çatışacak ve tam öldürülmek üzere iken Kaan Bozok ile karşılaşacak ve ona aşık olacaktır. Funda ve Kaan aşkı Savaşçı dizisinin 3. sezonuna damga vuracak.

Pilot Üsteğmen Funda Turaç zengin bir iş adamının da biricik kızıdır. 

Pilot Üsteğmen Funda Turaç

Müjde Uzman Kimdir?

Müjde Uzman 26 Eylül 1984’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 35 yaşının içindedir. Model olarak başladığı sektörde Türkiye’nin önde gelen kadın başrollerinden biri olmayı başarmıştır. Müjde Uzman ilk olarak 2008 de Paramparça Aşklar dizisinde yer almış daha sonra da Recep İvedik 2 kendine yer bulmuştur. 2010 da ise Akasya Durağı durağı dizisinde Şoför Özge ile ilk yardımcı başrolünü oynamıştır.

Efsane dizi Muhteşem Yüzyıl’da Armin isimli karaktere hayat veren Müjde Uzman daha sonra Fatih ve 20 Dakika dizilerinde de görev alma başarısı göstermiştir.  Müjde Uzman son dönemde Kiralık Aşk dizisinde Seda ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterlerine hayat vermiş ve güzelliğinin yanında ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu ispat etmiştirMüjde Uzman savaşçı dizisi