İkimizin Yerine 107. Bölüm Özeti 23 Aralık Dadisa Değişti

İkimizin Yerine dizisi 107. bölüm özeti ile 23 Aralık pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak. İkimizin Yerine dizisi 107. bölümde Dadisa değişiyor artık kaliteli bir insan kaliteli bir aile büyüğü olacağına söz veriyor.

İkimizin Yerine 107. Bölüm Özeti

Bairon ve ailesi köye döner. Tüm köy Anandi’yi karşılamak için dekore edilmiştir. Basant Jagdiş ve Anandi’yi eve getirir. Tüm kadınlar Anandi’ye koşar. Dadisa, Anandi’nin durumuna üzülür ve ona sarılır. B

iron, Anandi’nin de bunu yapmasını ister. Dadisa Jagdiş‘i sevgiyle azarlar. Tapınakta özel bir Puja vardır. Anandi‘nin sağ-salim dönmesini kutlamak için dansçılar gelmiştir.

Kutlamalar devam eder. Bairon, Anandi’nin dakimizin Yerine 107. Bölüm resimlerins etmesine izin vermez. Ama Bairon‘un yokluğunda çocuklar gizlice dans eder. Anandi‘nin başı döner. Bairon onu eve götürür. Anandi, Jagdiş‘e, burası senin odan mı diye sorar. Jagdiş evet der. Bairon, ailesine Anandi‘nin henüz tamamen iyileşmediğini söyler.

Kurşun beynini zedeledi ve zaman zaman etkileri olacak, tüm hafızası geri gelemeyebilir. Birini tanımama, işitme, koklama gücünü kaybetme ve konuşmakta zorluk çekme yaşar der. Dadisa ve ailesi şok olur. Dadisa, onun tedaviyi bırakmaması gerekte, ne olursa olsun Anandi‘yi geri kazanmak zorundayız, para sorun değil der.

Anandi odasında kitaplarını görüp açar. Dersi hatırlayamaz. Jagdiş ona en sevdiği ders olduğunu söylese işe yaramaz. Ertesi gün Anandi ayağa kalkar ama kulağında bir cızırtı var. Phuli oraya gelir, Anandi onu bulanık görür ama sonra netleşir. Phuli Anandi‘ye olayları hatırlatmaya çalışır. Bairon gelip konuyu değiştirir.

İkimizin Yerine 107. Bölüm Özetinde Jagdiş gelir ve Bairon’a, herkes onunla dalga geçeceği için okula gitmekten korktuğunu söyler. Bairon onun ve cesur olmasını ister. Jagdiş, okuldaki herkese ne yaptığını anlatır ve kimsenin yanlış yola gitmemesini ister. Müdür, herkesin hatalarını itiraf etmekte Jagdiş kadar cesur olmasını söyler. Evde herkes dua ederken Anandi öksürür. Herkes endişeyle ona bakar.

Anandi mutfakta yemek hazırlar. Sumitra Gehna ile girer onu durdurarak gidip dinlenmesini söyler. Anandi bir tür baharat kokusunu koklayamaz. Sumitra Anandi’ye baharatın kalitesiz olduğunu söyler. Anandi, mahzenin önünden geçerken, Dadisa’nın onu kilitlediği ânı hatırlar gibi olur. Korkuyla anne diye bağırır.

Herkes ona koşar. Dadisa ne olduğunu anlar. Dadisa çocuğa yaptığı her şey için tövbe eder ve Tanrı’dan af diler. Anandi annesini çağırdığı için, Dadisa Bago‘ya gider ve Anandi‘den övgüyle söz eder. Bago çok memnun olur ve en kısa zamanda Kazan‘la ziyarete geleceğine söz verir. Kazan buna çok kızar.kimizin Yerine 23 aralık resimleri

İkimizin Yerine 23 Aralık Özeti Devam Ediyor

O Bago’ya, Dadisa’nın rol yaptığını ve kendinden başka hiç kimseyi övemeyeceğini söyler. Jagdiş, Anandi‘ye bazı matematik ödevi verir. Kolay sorulardır ama o bunları çözemez. Dadisa, Tanrı’ya adağını hatırlar ve oğullarına yarın bir kutsal ayin yapacağını söyler.

Gehna, Jagdiş ve Anandi‘ye tepsi hazırlar, sadece Jagdiş’in yemeğine yağ koyar. Dadisa Anandi için de yağ koyar. Sumitra, eski Dadisa‘yı hatırlar. Dadisa, Anandi’nin odasına gider. Anandi uyurken, Dadisa onu okşar. Sabah, Anandi uyanır ve Dadisa’nın onun ayaklarını tutarak uyuduğunu görür.

O korkar ve sessizce odadan çıkmaya çalışır. Dadisa uyanır. Anandi, geç uyandığım için üzgünüm, hemen çayını getireyim der. Dadisa onu durdurup okşar. Sumitra’nın bunu yapacağını söyler. Anandi, Dadisa’ya çok iyi olduğunu söyleyerek sarılır. Dadisa Sarpanç’la birlikte ayine gider. Dadisa mabedin merdivenlerinden çıkarken az daha düşecektir. Aniden bir kadın onu kurtarır. Onun adı Teepri.

İkimizin Yerine 107. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 107. Bölüm Özeti 23 Aralık Dadisa Değişti (1 Yorum)

  1. Kanal7 size bir hind fanatı olaraq sonsuz teşekkurler
    Lutfen hind dizileri hep böyle devam etsin Insallah yakinda Ishq Subhanallah diziside yayinlanir
    Admin bey sizede teşekkurler dizilerle ilgili yeni haberler verdiyiniz için