İkimizin Yerine 109. Bölüm Özeti 25 Aralık Teepri’nin Amacı Ne?

İkimizin yerine 109. bölümde başımıza yeni bir dert gelecek o derin adı da  Teepri’. Peki İkimizin Yerine 109. Bölümde neler olacak? İşte İkimizin Yerine 25 aralık özeti

İkimizin Yerine 109. Bölüm Özeti

Dadisa Teepri‘ye, onu Bairon ile evlendirme vaadini anlatır. Teepri Dadisa’ya, sen evlilik hakkında birine söz verdin ve babam bu düğünü yapmak zorunda kaldı, bu yüzden de köyü terk ettik der. Anandi havluyu nereye koyacağını ve biraz önce Sumitra‘ya ne söyleyeceğini unutur.

Bairon Jagdiş’in okuluna giderken Teepri’yi de mabede bırakır. Teepri, ilk aşkını tekrar ona gönderdiği için Tanrı‘ya şükür eder ve Bairon’un ona geri dönmesi için dua eder.

Anandi kaybolunca herkes endişelenir. O, çocuklar ve Phuli ile oynuyordur. Teepri onu fark eder ve eve gelmesini ister. Anandi Teepri’yi tanımaz.kimizin Yerine 109. Bölüm

Teepri onun kaynanası olduğunu söyler. Phuli, kaynanan değil der. Teepri, Phuli‘ye kızar. Anandi’yi eve götürür. Phuli Teepri‘ye kadınların önünde, neden Anandi’ye kaynananım dedin diye sorar.
İkimizin Yerine 109. Bölümde Teepri kıvırır. Phuli Anandi‘yi odasına götürür ve Teepri’yi sevmediğini söyler. Bairon Sumitra’ya yeni bir elbise sürpriz yapar. Sumitra heyecanlanır ve mütevazı davranır.

Bairon, onu bir dükkânda görüp beğendiğini, bu yüzden de Sumitra‘ya aldığını söyler. Sevgiyle sarılırlar. Teepri bunu kıskanır. Sonra üzülerek Bairon‘un onu nasıl unutabildiğini düşünür.

Sumitra, hizmetçiye misafir odasını temizlemesini söyler ve aile fotoğrafını orada görünce, yerine koydurur. Teepri, fotoğrafını bulamaz ve kızar. Hizmetçi Sumitra götürmemi istedi der.

Teepri Sumitra’nın kıskanç olduğunu düşünür. Bairon, Sumitra’ya, erken döneceğini ve beraber pazara gideceklerini söyler. Teepri kıskanır. Teepri Sumitra’nın odasına gider ve yeni elbisesini yırtar.

İkimizin Yerine 25 Aralık Özeti

İkimizin Yerine 25 aralık özetinde Bairon odaya gelince Teepri saklanır. Teepri Şiyam‘ı hırsız zanneder. Şiyam, Sugna ve bebeğin Radha’nın baba evine gittiğini söyler. Sumitra ve Anandi yeni elbiseyi yırtık bulur.

Dadisa Teepri‘ye, onu Bairon ile evlendirme vaadini anlatır. Teepri Dadisa’ya, sen evlilik hakkında birine söz verdin ve babam bu düğünü yapmak zorunda kaldı, bu yüzden de köyü terk ettik der.

Anandi havluyu nereye koyacağını ve biraz önce Sumitra‘ya ne söyleyeceğini unutur. Bairon Jagdiş’in okuluna giderken Teepri’yi de mabede bırakır. Teepri, ilk aşkını tekrar ona gönderdiği için Tanrı‘ya şükür eder ve Bairon’un ona geri dönmesi için dua eder.

Anandi kaybolunca herkes endişelenir. O, çocuklar ve Phuli ile oynuyordur. Teepri onu fark eder ve eve gelmesini ister. Anandi Teepri’yi tanımaz. Teepri onun kaynanası olduğunu söyler. Phuli, kaynanan değil der. Teepri, Phuli‘ye kızar. Anandi’yi eve götürür. Phuli Teepri‘ye kadınların önünde, neden Anandi’ye kaynananım dedin diye sorar.

Teepri kıvırır. Phuli Anandi‘yi odasına götürür ve Teepri’yi sevmediğini söyler. Bairon Sumitra’ya yeni bir elbise sürpriz yapar. Sumitra heyecanlanır ve mütevazı davranır. Bairon, onu bir dükkânda görüp beğendiğini, bu yüzden de Sumitra‘ya aldığını söyler. Sevgiyle sarılırlar. Teepri bunu kıskanır. Sonra üzülerek Bairon‘un onu nasıl unutabildiğini düşünür.kimizin Yerine 25 aralık

Sumitra, hizmetçiye misafir odasını temizlemesini söyler ve aile fotoğrafını orada görünce, yerine koydurur. Teepri, fotoğrafını bulamaz ve kızar. Hizmetçi Sumitra götürmemi istedi der. Teepri Sumitra’nın kıskanç olduğunu düşünür. Bairon, Sumitra’ya, erken döneceğini ve beraber pazara gideceklerini söyler. Teepri kıskanır. Teepri Sumitra’nın odasına gider ve yeni elbisesini yırtar. Bairon odaya gelince Teepri saklanır.

Teepri Şiyam‘ı hırsız zanneder. Şiyam, Sugna ve bebeğin Radha’nın baba evine gittiğini söyler. Sumitra ve Anandi yeni elbiseyi yırtık bulur. Nedenini araştırırlar ve Teepri, elbisenin yırtılmasında Anandi’yi suçlamaya çalışır. Dadisa şimdiki durumunda yapabileceğinden şüphelenir. Jagdiş bile, bebeğini süslemek için kesip biçtin mi diye sorar. Sonra Anandi kendinden şüphe ederek Kanhaji‘ye, ben elbiseyi yırttım mı diye sorar.

Sumitra, alışverişe gitmek istemediğini söyler. Hepsi uçurtma kesme oynamaya  gider. Teepri Bairon’a yardım eder. Gehna, yanlışlıkla Basant’a neden bu kadar öfkeli olduğunu sorar ama sonra Dadisa ve Bairon‘un artık Basant‘a yabancı olduğunu fark edince pişman olur.

İkimizin Yerine 109. Bölüm Fragmanı