İkimizin Yerine 11 Temmuz İlk Öpüşme

İkimizin Yerine dizisi 307. Bölümü ile 11 Temmuz perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 11 Temmuzda ekranlara gelecek yeni bölüm özetinde Sançi’ye kamyon çarpmıştı. Şimdi İkimizin Yerine dizisinin 11 Temmuz özetinin ikinci kısmını paylaşıyor. İkimizin Yerine 11 Temmuz özetinin ilk kısmını okumadıysanız okumak için tıklayınız.

İkimizin Yerine 11 Temmuz Özeti

Dadisa; Anandi ve Şiv’e Jagdiş için endişelerini anlatır. Jagdiş mutlu değil, hayattan zevk almıyor sadece işe gidip geliyor der. Şiv ise Dadisa’ya Anandi’yi tekrar evlenmeye nasıl ikna ettiyseniz, Jagdiş’i de yeniden evlenmeye ikna etmeniz gerek der. Jagdiş hayatının bu zorlu aşamasında daha iyi bir yaşama geçebilmek için bir yaşam arkadaşına ihtiyaç duyar der. Anandi ve Sing ailesi bu öneriyi beğenir.

Bairon da bu öneriyi beğenir ama önce Jagdiş’e sormak lazım der. Dadisa ise büyük kutlamalar ile bir düğün yapmak istediğini söyler; ancak Jagdiş’in de bu öneriye karşı çıkacağından emindir. Dadisa Jagdiş’in ikna edilmesinde babası Bairon’un önemli olduğunu, bir babanın oğlu ile bu konuları başkalarına göre çok daha rahat konuşabileceğini söyler. Bairon Jagdiş ile konuşmayı kabul eder ve bu akşam konuşacağını söyler.

gfd

Gehna ve Basant ise odalarında Şiv’in Jagdiş için yeniden evlenmeyi önerme şeklini ve bunun ne kadar uygun olduğu hakkında konuşur. Genha bu önerini mantıklı olduğunu kabul eder ama Jagdiş’in çok zor kabul edeceğini düşündüğünü söyler.

Sançi mutlu bir şekilde hastahaneye pansuman için gider. Sançi Jagdiş’in kendisine özel bir ilgi göstermesini bekler ama Jagdiş önce onu başka hastaya bakarken bekletir. Sıra Sançi’ye geldiğinde pansuman işi bitmeden Ganga Mannu’nun yaralandığını söyleyerek telaşla içeri girer. Jagdiş de Sançi’yi bırakıp Mannu ile ilgilenince Sançi bu duruma çok sinirlenir ve yarası sarılmadan odadan çıkar.

Ganga yanlış yaptığını fark eder ve Sançi’yi durdurarak ondan özür diler; ancak Sançi çok kızgındır. Odaya izinsiz girmesine kızar. Ganga; çocuk düşünce elim ayağıma dolaştı bir şey düşünemedim der ama Sançi Ganga’ya sığıntı olduğunu ima eder. Ganga ise az kaldı hemşire olup kendi hayatıma bakacağım der. Sançi şaşırır. Herkes hemşire olabiliyor mu der.12 1

Ganga Doktor Jagdiş bana olabileceğimi söyledi der. Sançi; öfkeyle yemek yapma, temizlik yapma ile iğne yapma ve ilaç verme arasında çok fark var sen insanlara sağlık vermek yerine onları sağlığından edersin der. Ganga ağlayarak Jagdiş’in yanına gelir.

Jagdiş olayı Ganga’dan dinleyince Ganga’ya senin çok iyi bir hemşire olacağına inanıyorum bunun için sadece sağlam bir iradeye ve kararlılığa ihtiyacın var der. Ganga, Jagdiş’in sözlerini duyduktan sonra rahatlar.

Şiv Anandi’ye bir sürprizi olduğunu söyler ve onu ilk tanıştıkları yani Şiv’in Anandi’yi kurtardığı ormana götürür. Beraber ormanda aşk dolu bir yürüyüş yaparlar ve gölün kenarına yaklaşırlar.

Şiv bu mekanı unutamadığını, çünkü hayatının en güzel aşaması yani evliliğimz bu yerden başladı der. Şiv göle taş atar. Anandi ise ben de seni burada buldum sana burada bir kaç şey söylemek istiyorum der. Şiv Anandi’nin gözünü kapattırır ve onu öper Anandi çok utanır. Şiv bir kez daha öpmek isteyince Anandi kaçar ve Şiv’e onu sevdiğini fısıldar. Şiv duyar ama bir kez daha duymak ister ve Anandi’den tekrar söylemesini ister.

Şiv’in yüzüne onu sevdiğini söyleyemeyen Anandi arkası dönük Şiv’e ben seni seviyorum derken göle düşer. Şiv’de onu tutayım derken ikisi birden kendini gölde bulur ve ısla ıslak aşk dolu sahneler yaşanır. Anandi gölde Şiv’e sarılır ve kulağına seni seviyorum Şiv der. Şiv çok mutludur.

543

İkimizin Yerine 11 Temmuz Fragmanı

İkimizin Yerine 11 Temmuz İlk Öpüşme (6 Yorum)

  1. Çok üzüldüm keske anandi shivle olsaydi onlar çok yakisiyolardi keske intahar etmeseydi

  2. Üzülmekmi hemde çok?
    Ölenin izinden konuşmak iyi dil ama keşke önceki anandi ikimizin yerine dizisini sonuna kader kendisi oynasaymiş rolini…..

  3. Yaa bunlarin sevgisini bütün millet bekledi sonunda beklenende oldu ama keşke eski anandi olsaydi…

    Ve bu arada çok çok teşekkürler özetler için elinize saglik.