İkimizin Yerine 113. Bölüm Özeti 29 Aralık Bairon Basant‘ı Üzer

İkimizin Yerine dizisi 113. bölümü özeti ile 29 Aralık salı günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine  dizisi 113. bölümde Bairon Basant‘ı Üzecek hareketlerde bulunacak ve ortalık çok karışacak.

İkimizin Yerine 113. Bölüm Özeti

Jagdiş, Anandi, Phuli ve Bairon pazardalar. Bairon ve Jagdiş, kırtasiye dükkânına gider. Phuli ile Anandi başka bir dükkâna giderken Dadisa onları durdurur. O Anandi’yi tek başına geldiği için azarlar ve evine gitmesini söyler. Anandi, Jagdiş ve Bairon ile geldiğini söyler.

Dadisa evde kötü bir ifadeyle Anandi‘nin yarımakıllı olduğunu söyler. Anandi incinir ve Gehna onu odasına götürür. Jagdiş ve Bairon, Dadisa‘nın Anandi’yi eve götürdüğünü öğrenir. Gehna, Dadisa’ya gidip özür diler.

Anandi hassasken konuşmanı işitmesin diye onu odasına götürdüm der. Dadisa onun iftira attığını söyler. Gehna Teepri‘nin, Sumitra‘yı evden dışarı atmaya çalıştığını söyler. Dadisa ona inanmaz. Teepri gülümser.

Teepri Dadisa’nın zihnini gelinlere karşı zehirler ve bu kadar çabuk mülk haklarını gelinlere devretmemesini önerir. Dadisa gelinlerim paragöz değil der. Dadisa Sumitra‘dan kaçınır. Anandi, deli zannedildiği için kötü hisseder.kimizin Yerine 113. Bölüm resimleri

Jagdiş, Anandi’ye pek çok eski şeyi hatırladığını ve deli olmadığını söyler. Basant eve gelince Dadisa’yı üzgün görür. Teepri, Dadisa ve Gehna arasındaki gerilimi abartarak anlatır. Basant gidip Gehna‘ya bağırır.

İkimizin Yerine 113. Bölüm özetinde Bairon eve geç gelince Teepri endişelenir. O, Bairon‘a su verir. Bairon, Sumitra‘yı sorar. Teepri, ona yemek vermek ister. Bairon Sumitra‘yı görmeye gider. Teepri sinirlenir.

Sumitra Bairon‘a, Dadisa’nın Anandi’ye söylediği her şeyi anlatır. Gehna Basant’ın ona bağırmasına üzgün. Nihal, Bago ve Kazan‘a yeni kıyafetler getirir. Bago bir yabancının hediyesini kabul etmez. Nihal öfkeyle ayrılır.

Kazan, Bago’ya bu ev onun parasıyla dönüyor diye bağırır. Bairon, Dadisa’ya, Anandi’nin hiçbir baskıya dayanamayacağını anlatmaya çalışır. Basant aşağı iner ve Bairon’dan Dadisa‘yla yüksek sesle konuşmamasını ister.kimizin Yerine 29 Aralık resimleri

Bairon bağırmıyorum, onun anlamasını istiyorum, neden onunla konuşmama izin verilmiyor o benim annem der. Basant, evet ya benim sizin aranıza girmeye hakkım yok der. Bairon, öyle demek istemediğini söyler. Ama Basant incinerek odasına gider. Teepri‘nin kafası karışır.

Bairon, istemeden Basant’ı kırdığını söyler. Teepri Dadisa’ya meseleyi sorar. Dadisa ona anlatır. Teepri şok olur. Madan, Sugna ile Radha‘yı geri getirir. Şiyam çok sevinir. Şiyam ve Sugna, hasret giderirler.

İkimizin Yerine 29 Aralık Özetinde

Sugna ona mavi bir şal hediye eder ve başka biri de bu rengi seviyordu diye ağzından çıkar. Ama Pratap demeden önce durur. Şiyam incinse de saklar ve başka kimin hoşlandığını sorar. Sugna konuyu değiştirir. Şiyam çok üzülüp şalı kaldırır.

Kazan ve patronu içiyor. Bago endişeli ve üzgün. Sarhoş Kazan, Bago ile flört eder. Bago ona yüz vermez. Teepri, Jagdiş‘e yemek kutusu hazırlar. Anandi Teepri‘yi sevmediğini söyler. Jagdiş ona bilezik alacağını söyler.

İkimizin Yerine 29 Aralık Özetinde Anandi sevinir. Dadisa ve Teepri mabedden dönerken bazı kadınlar Dadisa’ya, deli gelinini bırakmadın diye onu överler. Dadisa sinirlenir. Teepri, Phuli’nin bunu yaydığını söyler.

İkimizin Yerine 113. Bölüm Fragmanı