Savaşçı 2 Aralıkta Çalan O Dedi Yak Yak Şarkısı Sözleri Anlamı )Savaşçı 56. Bölüm)

Savaşçı dizisi 56. bölümü 2 aralık pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Savaşçı dizisinin 56. bölümünde Kılıç Timi Karon’un kızını öldürünce Karon tüm gücüyle Kılıç timine saldırmaya karar verir. Savaşçı dizisinin 2 aralık pazar akşamı ekranlara gelecek 56. bölümünde bir de eski Türk müziklerinden Abdurehim Heyit O Dedi Yak Yak şarkısı çalacak.

Türkiye de çok fazla bilinmeyen bir Azeri sanatçı olan Abdurehim Heyit O Dedi Yak Yak şarkısını Anadolu Türkçesi ile seslendirecek. Savaşçı dizisi izleyicileri ise Anadolu şivesi ile seslendirilen bu güzel şarkıyı çok sevecek.Savaşçı 2 Aralıkta Çalan azeri şarkı resimleri

O Dedi Yak Yak Şarkısı Sözleri

Seherde gördüğüm
zaman gözümün sultanını;
Dedim sultan mısın?
O dedi yok yok!

Gözleri yalınlı,
elleri kınalı
Dedim, çolpan mısın?
O dedi, yok yok

Dedim, ismin ne?
Dedi, Ayhandır
Dedim, yurdun nere?
Dedi, Turfandır

Dedim, başındaki?
Dedi hicrândır
Dedim, hayrân mısın?
O dedi, yok yok

Dedim, aya benzer
Dedi, yüzüm mü?
Dedim, yıldız gibi,
Dedi, gözüm mü?

Savaşçı 2 Aralık Neler Olacak?

Bilindiği üzere Savaşçı  dizisinin 56. bölümünde tim Emre’nin vurulması ile büyük bir şok yaşamıştı. Karon’un kızı Seyfo’yu takip ederek Kılıç Timini operasyonda yakalamıştı. Tim tam operasyonu başarı ile bitirmişken önce Seyfo sırtından vurulur sonra da Emre. Emre’nin vurulması ile tim hemen Karon’un kızını öldürür ama Karon kızının öldürülmesi ile büyük bir şok yaşar ve Kılıç timini bitirmek için intikam yeminleri eder.

Kılıç timi yeni bir operasyona girer; ancak Karon Kılıç timini tekrar pusuya düşürür. Kılıç timi çıkamadığı pusuyu delmek için Türk Hava Kuvvetlerinden yardım ister.

Pilot Üsteğmen Funda Turaç Kılıç timinin yardımına koşar ama uçağının düşmesi ile yarıma muhtaç hale gelir. Pilot Üsteğmen Funda Turaç’ın yardımına ise Kılıç timi koşar ve Funda’yı Kaan Bozok kurtarır.

Savaşçı 2 Aralıkta Çalan Eski Türk Şarkısı Azeri Şarkısı

Savaşçı 2 Aralık 56. bölüm 2. Fragmanı