İkimizin Yerine 122. Bölüm Özeti 7 Ocak Teepri Çıldırdı

İkimizin yerine 122 bölüm özeti. 7 Ocak. Teepri çıldırdı.

İkimizin Yerine 122. Bölüm Özeti

Bairon, Teepri‘nin yalvarışını duymaksızın ailesini alıp evden çıkar. Dadisa da onu gözü yaşlı izler. Teepri ve Gehna ağlar. Teepri aniden odasına gider. Şiyam ve Sugna Bairon‘u evin kapısında durdurur. Şiyam Bairon‘ları evlerine götürmek ister. Bairon reddetse de Şiyam onu ikna eder. Bairon sadece 1 gecelik kalmayı kabul eder.

Hep beraber Madan‘lara giderler. Basant ayılınca diğer sarhoşlardan Gehna‘nın oraya geldiğini öğrenir ve hemen yola koyulur. Radha, Şiyam‘ın Bairon ve ailesi ile geldiğini görünce şaşırır. Az sonra durum anlaşılır. Madan onlara evini açar. Bairon‘lar mahcup olur. Sonra Madan Bairon‘la arkadaşça konuşur ve taşınma kararını iyice düşünmesini ister.

Tauji onları misafir etmekten pek hoşlanmaz. Sumitra bunu duyup ağlar. Bairon‘lar misafir odasına geçerler. Teepri odada bir yandan ağlar bir yandan da çocukken Dadisa‘nın onu Bairon‘la evlendirme sözünü hatırlar. Ayrıca küçükken Bairon‘la tatlı anlarını hatırlar. Bairon küçükken onunla evleneceğini söylemiştir.

Basant eve gelince Dadisa‘yı salıncakta otururken görür. Ona ne olduğunu sorar. Dadisa susunca Basant Gehna‘ya gider. Ona neler olduğunu sorar. Neden beni çağırmaya geldin der. Gehna önce susarak tavır yapar ama sonra Bairon ve ailesi gitti der. Basant şok olur.kimizin Yerine 122. Bölüm resimleri

Basant endişeyle ayrıntıları bilmek ister. Gehna, şimdi bu duyarlı haller ne işe yarar? Bu evin oğlu giderken, ailen sana en çok ihtiyaç duyarken, neredeydin diye sorar. Basant düşüncelere dalar. Gehna ona bir hayat dersi verir. Ailesine karşı olan görevlerini hatırlatır. Evlendiğimiz koşullara rağmen burada kaldım, çünkü senin içindeki iyiliği gördüm. Senin insanlığını sevmeye başladım ama şimdi o iyi insan nerede bilmiyorum der. Geldiğin yere geri dön der.

İkimizin Yerine 122. Bölüm özetinde Basant utanır. Gehna elbiselerini toplamaya başlar. Bairon‘lar yoksa ben de yokum gidiyorum der. Basant onu durdurmaya çalışır. Bairon‘ları eve getireceğim, gitme der. Nandu‘nun üstüne yemin edince Gehna ikna olur. Basant ağlayarak büyük bir hata yaptım ama Tanrı biliyor ki, Bairon‘la ne yaşarsak yaşayalım onun gitmesini hiç istemedim, affet beni der. Gehna ona destek olur. Basant Dadisa‘ya gelir ve Bairon‘un gitmesine izin vermesini sorgular.

Dadisa sende mi benimle tartışmaya geldin diye tepki gösterir. Basant hayır tartışmıyorum sadece soruyorum, Bairon bu evin parçası, bu evde senden sonra onun hakkı var ve ben onu geri getireceğim der. Basant gidince Dadisa ağlar. Teepri ağlayarak bir kaç mücevher, şal, halhal ve sinduru çıkarıp bakar. Sonra üzerindeki tüm süsleriyle başörtüsünü atar. Bairon‘um yoksa bunlar ne işe yarar der. Teepri delirir. Önce bıçakla bileğini kesmek ister ama aniden durur.

Özeti

Ben Bairon‘u sadece sevdim, tüm suç Dadisa ve Basant‘ın der. Bairon‘u üzen kişiyi Teepri cezalandıracak der ve bir elinde aile resmi diğerinde bıçakla(arkasında) aşağı iner. Dadisa ona merakla bakarken Dadisa‘ya hesap sorar. Her şeyi mahvettin der. Damarına basınca Dadisa ona tokat atmak ister. Ama Teepri onun elini havada tutar. Dadisa şok. Dadisa aile resminde Sumitra, Gehna ve Basant‘ın yüzünü körleştirilmiş görünce daha da şok olur.

kimizin Yerine 7 Ocak resimleri

Teepri Dadisa‘ya, hep seni dinledim, senin için Bairon‘uma bile yalan söyledim ama sen onu benden aldın der. Dadisa aile resmini almaya çalışır. Teepri ve Dadisa boğuşurken Gehna Nandu ile içerir girer. Teepri ona bağırır. Gehna Nandu‘yu kanepeye koyup Dadisa‘ya yardıma gelir. Teepri Gehna‘yı öldürmeye niyetlenir. Ona saldırır. Gehna ve Dadisa Teepri‘yi iter. Teepri anında kalkar ve Nandu‘yu alıp boğazına bıçak dayar. Gehna ve Dadisa‘yı tehdit eder.

İkimizin Yerine 7 Ocak Özetinde Dadisa Nandu‘yu bırakmasını ister. Teepri, Bairon evden giderken bu merhametin neredeydi der. Teepri çocukluk hikâyesini anlatarak üst kata çıkar. Gehna‘nın ona yaklaşmasına izin vermez. Nandu‘yu balkondan atarım der. Makhan gelir ve dehşete düşer. Gehna Şiyam‘ı arar ve Bairon‘u eve çağırır. Şiyam Bairon‘un gelmeyeceğini ve yarın taşınacağını söyler. Gehna olayı anlatmaya çalışırken Teepri onu Nandu ile tehdit eder. Gehna telefonu kapatır.kimizin Yerine Teerpi çıldırdı

Teepri Gehna ve Makhan‘a Dadisa‘nın el kolunu bağlatır. Gehna Teepri için Bairon‘u getirmeye gider. Gehna Madan‘lara gider ve Bairon gelmezse Teepri Nandu‘yu öldürecek der. Herkes şok. Teepri Dadisa‘nın kolu bağlı haldeyken aşağı iner. Dadisa Nandu‘yu bırak der. Teepri o senin kanın değil ama Bairon‘umu alırsam ona zarar vermem der. Hemen sonra alnındaki izi gösterir ve Basant‘ın çocukken onu yaraladığını, bunun intikamını alacağını söyler. Dadisa oyun mu oynuyorsun der.

İkimizin Yerine dizisinin de sizce Nandu kurtulacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İkimizin Yerine 122. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 122. Bölüm Özeti 7 Ocak Teepri Çıldırdı (1 Yorum)