İkimizin Yerine 131. Bölüm Özeti 16 Ocak Kazan Hapse Düşer

İkimizin Yerine dizisi 131. Bölüm özeti ile 16 Ocak çarşamba akşamı ekran karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 16 ocak akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Kazan hapse girecektir.

İkimizin Yerine 131. Bölüm Özeti 1. Kısım

Bago Anandi‘ye depodan getirdiği zerdeçallı sütü içirir. Anandi’den dinlenmesini ister. Kazan gelir ve neden onu eve çağırdığını sorar. Bago kızarak artık aileni önemsemiyorsun, söylediğim hiçbir şeye inanmayacağın için Nihal’e geri dön der. Anandi, Nihal‘in eve gelip Bago’nun altınlarını çalmaya çalıştığını anlatır. Kazan şaşkın. (Anandi Nihal‘in tecavüz etmeye çalıştığını anlamamış).

Nihal’in Bago’yu sürüklediğini ve onunla mücadele edip durdurmaya çalıştıklarında bile durmadığını söyler. Kazan şok. Anandi, Nihal yüzünden dağılan evi gösterir. Kazan öfkeyle Nihal‘e hesap sormaya gidecekken Anandi bayılır. Bago, Kazan’dan doktor çağırmasını ister. Doktor gelip Anandi’yi kontrol eder ve onun çok kötü bir gıda zehirlenmesi geçirdiğini söyler.

Anandi’nin ne yediğini sorunca Bago yeni zerdeçallı süt içtiğini söyler. Doktor zerdeçalın katık maddeli olduğunu düşünür ve bu tür iş yapan insanları lanetler. Bago öfkeyle bakarken Kazan utanır. Doktor gittikten sonra, Bago Kazan’a adil olman için yalvarmamı ve böyle işlere karışmaman için uyarılarımı göz ardı ettin der. Anandi’nin durumundan sorumlu olduğunu söyler.

Kötü işleri yüzünden onu lanetler. Kazan öfkeyle gider. Anandi uyanınca Kazan’ı sorar. Bago öfkeyle gittiğini söyler. Olacaklardan korkuyorum der. Anandi annesini toparlar. Kazan, Nihal’e hesap sorar ve yaptıkları için ona küfreder. Sonra oturur ve hataları için pişman olup ağlar. Kazan polise teslim olur. Sumitra, Bairon, Anandi, Bago ve avukat karakola gelir.kimizin Yerine 131. Bölüm resimleri

Kazan, kefaletle çıkmayı reddeder ve Bairon’a suçunun cezasını çekmek istediğini söyler. Bago tekrar düşünmesini ister, ama Kazan tövbe etmeden yaşayamayam der. Bairon onu destekler ve yokluğunda Bago ile Anandi’ye destek olmaya söz verir. Kazan, Bairon’a teşekkür eder ve ailesine bakıp ağlar.

İkimizin Yerine 131. Bölüm özetinde Kazan Bairon’a kontrolü kaybetmeden ailesini götürmesini söyler. Bago’ya eski evlerine geri dönüp onu orada beklemesini söyler. Bago ve Anandi eski evlerine geri döner. Bago, Kazan’a doğru yolu gösterdiği için Tanrı’ya şükür eder ama hapiste olduğu için üzülür. Anandi onu teselli eder ve terasa gider. Orada Jagdiş‘in kuklasıyla konuşur ve şu an annesine destek olmasından memnun olduğunu söyler. Jagdiş de Tanrı’ya Anandi’ye yazdığı mektup ulaşınca onun geri döneceğini söyler.

Onu çok özlediğini ve tüm talimatlarına uyduğunu söyler. Anandi’nin geri gelmesi için Tanrı’ya dua eder, şimdi iyi bir çocuğum der. Sumitra tüm bunları duyunca kötü hisseder. Anandi yakında dönecek ve bir daha hiç gitmeyecek diye Jagdiş‘i teselli etmeye çalışır. Jagdiş öfkeyle gider. Sugna, Phuli‘den Anandi’ye yollamak için atıştırmalık hazırlar. Şiyam, Varun’la birlikte gelir ve ona yardım eder.

Şiyam, Anandi ve Jagdiş bu ayrılığın üstesinden nasıl gelecekler diye üzülür. Sugna, Anandi’ye mesaj ve hediye göndererek ona manevi destek olmayı düşünür. Şiyam, Jagdiş’in buna dayamayıp asi bir şey yapabileceğinden korkar. Phuli gelir ve Sumitra sevinçle Anandi için atıştırmalık yaptığını söyler. Phuli, gelecek aya kadar Bilaria’ya gitmeyeceğini söyler. Jagdiş bunu duyunca ne yapacak diye merak eder.

İkimizin Yerine 16 Ocak Özeti Devam Ediyor

Bu haberi Jagdiş’e nasıl söyleyeceğini düşünür. Şiyam ve Sugna endişeli. Anandi, de Jagdiş’in ona hediye ettiği eteği görür ve eve geri döndüğünde eteği hiçbir zaman Jagdiş‘e gösteremeyeceğini söyleyerek ağlar. Çünkü elbise ona küçülecektir. Bago, Kazan’ın mektubu ile oraya gelir ve Anandi’den okumasını ister. Kazan, iyi olduğunu ve yakında ailesinin onu ziyaret etmesine izin verileceğini söyler.

Mektupta Bago’nun yalnız gelmesini istiyor, çünkü kızının onu hapiste görmesine dayanamazmış. Anandi bunu okuyunca üzülür. Gözyaşlarını gizleyerek bahaneye gider. Bago, Anandi’nin bu kadar zaman babasını görmemeye nasıl dayanacağını merak eder. Jagdiş okulda arkadaşlarına Phuli aracılığıyla Anandi’ye mektup gönderdiğini söyler. Çocuklardan bazıları Anandi ile dalga geçip ona inek derler.kimizin Yerine 16 Ocak resimleri

Jagdiş çok kızar ve çocuğu döver. Jagdiş Anandi’nin mektubunda kavga etme yazdığını hatırlayıp durur ve çocuğu bir uyarıyla gönderir. Phuli Jagdiş’e gidemeyeceğini söyler. Jagdiş çok kızar ve Phuli’ye bağırır. Anandi’ye yazdığı mektubu parçalar. Artık kimseye güvenmediğini ve kendisinin bir şey yapması gerektiğini söyler. Arkadaşları, Bilaria’ya gidip Anandi‘yi görmesi için onu teşvik eder.

Jagdiş kabul eder. Anandi mutfakta herkesi özleyip ağlar. Jagdiş‘i özlediğini ve neden ondan uzaklaştığını anlamadığını söyler. Şimdi babamı da göremiyorum der. Birileri Bairon ve Basant’a gelir ve Jagdiş’in Bilaria otobüsüne bindiğini söyler. Herkes şok. Basant, Jagdiş’i geri getirmeye gider. Dadisa, Jagdiş’in hareketlerine kızar. Jagdiş’i çağırdı diye Anandi’yi suçlar. Bilaria’da Anandi, Gulli ile oynar.

İkimizin Yerine 16 Ocak Özetinde Anandi su doldurup eve götürürken Jagdiş’in ona seslendiğini duyar ve geriye döner. Kurak çölde ona doğru koşan Jagdiş‘i görünce şok olur. Anandi çok sevinir ve Jagdiş’e koşar. Birbirlerine kavuşunca sarılıp ağlarlar. Jagdiş, onu eve götürmeye geldiğini söyler. Anandi, Bairon ve Sumitra’nın Bilaria’da kalmasını istediğini söyler.

Jagdiş, sensiz yaşayamam, Bilaria’da seninle kalacağım der. Anandi, Jagdiş’e oraya nasıl geldiğini ve evden kaçıp kaçmadığını sorar. Jagdiş, neden endişe ediyorsun, sadece senin yanında olmak istiyorum der. (çok tatlı). O sırada Basant, Jagdiş’e seslenir. Çocuklara koşarak evden kaçtığı için Jagdiş‘i azarlar. Jagdiş geri dönmeyi reddeder. Anandi ona geri dönmesini söyler ve yine bunu yaparsan ölü mü göreceksin der. Jagdiş şok. Basant, Jagdiş’i götürür. Çocuklar birbirlerine bakarak ağlar. Günbatımında Anandi çölde tek başına kalakalır.

İkimizin Yerine dizisi 131. bölüm 2. kısmı için tıklayınız

İkimizin Yerine 131. Bölüm Fragmanı