İkimizin Yerine 140. Bölüm Özeti 25 Ocak Basant Gehna‘yı Tokatlar

İkimizin Yerine dizisi 140. bölümü ile 25 Ocak cuma akşamı ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 25 ocakta yayınlanacak eyeni bölümüne Jagdiş ve Anandi‘nin esrarengiz gezi maceralarını izleyeceğiz;

İkimizin Yerine 140. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Anandi, Goa gezisine giderken aileye veda eder. Dadisa da mutlulukla onları kutsar ve para verir. Sonra ikisi de Şiyam ve Sugna’ya veda etmeye giderler. Jagdiş ve Anandi Varun’a oyuncak uçak hediye ederler. Jagdiş Varun‘a içerde oyna terasa gitme yoksa kayıp düşersin der. Varun, o gün sadece yağmur durdu mu diye bakmaya gittiğini söyler. Gerisini anlatacakken Tauji’nin kapıdan baktığını görür ve korkar.

Anandi de Tauji’yi görür. Jagdiş ve Anandi gider. Nandu Basant’tan sınavı için harita istemiş ve Basant almaya söz vermiştir. Basant eve gelir fakat haritayı unutur. Gehna, işte yorulmuşsundur, bu yüzden Makhan’a almasını söylerim der. Basant bağırınca ikili kavga eder. Basant öfkeyle Gehna‘ya tokat atar ve odayı terk eder. Sumitra Basant’ın yalnız oturduğunu görür. Jagdiş ve Anandi‘nin uçağı yağmur nedeniyle Mumbai’ye iniş yapar.

Jagdiş, Mumbai’de kalmak istemez ve geri dönmek ister. Anandi, otele gidip evi aramayı ve Bairon‘a nasıl geri döneceklerini sormalarını önerir. Jagdiş ve Anandi takside. Anandi yüksek binaları görünce heyecanlanır ama Jagdiş Mumbai‘ye kaçtığı günleri hatırlar ve huzursuz olur. Şoför, plaja gitmek ister misiniz diye sorar. Jagdiş reddeder. Anandi kaygılıdır. Jagdiş bu şehirden nefret ettiğini söyler.kimizin Yerine bebek

Jagdiş ve Anandi, otele giriş yapar. Resepsiyonist, İngilizce konuşur. Jagdiş İngilizce konuşmayı başarır ve idare eder. Anandi etrafına bakar ve diğer tüm kızlar modern kıyafetler giyerken kendisinin çok kapalı giyindiğini görür. Jagdiş, yapmamanı söylememe rağmen neden Ghagra (bir tür sari) giydin diye onu azarlar. Anandi modern kıyafetler giymeyi reddeder. Anandi, Şalvar (kapalı bir giyim) giyen bir kız görür ve terbiyeli olduğu için Şalvar giymeyi kabul eder.

Odaya girdikten sonra Jagdiş Bairon’u arar ve uçuş iptaliyle ilgili bilgilendirir. Bairon, Mumbai’de kalmasını söyler, ama Jagdiş reddeder. Bairon ona Anandi’ye sormasını ve sonra karar vermesini söyler. Anandi otel odasını çok beğenir. Jagdiş, Mumbai’de kötü anıları olduğu için ertesi gün geri dönmeleri gerektiğini söyler. Anandi, Jagdiş’e kalıp daha güzel anılar yaratmaları gerektiğini söyler. Böylece Mumbai’den nefret etmezsin der. Jagdiş uzaklaşır.

İkimizin Yerine 140. Bölüm özetinde Sumitra Gehna’ya gelir ve yanağının şiştiğini görür. Gehna bahane üretir, ama Sumitra Basant’ın ona vurduğunu bildiğini söyler. Gehna’yı olanları anlatmaya zorlar. Gehna, Basant’ın fiziksel bir ilişkiye giremediğini söyler. Ben bunu umursamıyorum, beni üzen şey bunun Basant’a işkence etmesi der. Gehna, bu sorunun 2 yıldır devam ettiğini söyler ve çaresizce ağlar. Sumitra, şaşırır ve ona neden daha önce söylemediğini sorar.

Gehna bunun çok kişisel bir sorun olduğunu söyler. Gehna, geçmişi görmezden gelip idare ettiğini söyler. Ama Basant bu sorunundan çok utanıyor der. Sumitra Basant’ın egosu yüzünden yaralandığını söyler. Yani buna dikkat etmelisin der. Sumitra, sorunlarını çözmek için ikisinin bir yere çıkmalarını önerir.kimizin Yerine 25 ocak resimleri

İkimizin Yerine 25 Ocak Özeti

Sabah, Anandi otel odasında çay yapmaya çalışır, ama ekipmanı nasıl kullanacağını bilmiyor. Çay demlemek için çılgınca yollar dener. Jagdiş’i çay içmeye çağırır. Jagdiş, Anandi’nin yaptığı karışıklığı görünce ona beceriksiz der ve markete gider. Basant, Gehna’ya gelir ve dün gece onu tokatladığı için özür diler. Gehna Basant ile konuşmaya çalışır. Basant eylemlerine pişmandır. Sana istemeden zarar verdim der. Gehna Basant’ı teselli etmeye çalışır.

Sorunlarını birlikte çözmek için birkaç günlüğüne gitmeleri gerektiğini söyler. Basant emin değil, ama Gehna ilişkilerini yeniden canlandırmaları gerektiğini söyler. Basant, Dadisa ile konuşmayı kabul eder. Madan konağında Varun ve Şagun birliktedir. Varun topu getir de oynayalım der. Çocuklar oynarken top yere düşer. Varun topu almaya Varun çalışırken, yataktan düşer ve ağlar. Şiyam ile Sugna oraya gelir. Varun oynamak istediklerini söyler.

Sugna onu teselli eder. Anandi, Jagdiş‘e güzel çay yapar. Jagdiş, Anandi’ye aldığı Şalvar ile geri döner. Anandi ona çay verir ve giymek için içeri girer. Jagdiş, Anandi’nin bu kadar çabuk öğrendiğini görünce onu beceriksiz olarak çağırdığı için pişman olduğunu söyler. Anandi Şalvar giyer.kimizin Yerine 140. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine dizisi 25 Ocak özetinde Jagdiş, Anandi’yi Şalvarda görünce dili tutulur. Tam onu öpecekken otel personeli kapıyı çalar. Personel Jagdiş ve Anandi’ye arabanın hazır olduğunu söyler. Arabada, Jagdiş, Anandi’den kaldıkları süre boyunca sadece Şalvar giymesini ister. Jagdiş’in çocukken geldiği eski yerlere gelirler. Jagdiş orayı görünce şok olur. Oraya girmek istemezken Anandi korkusunu yenmesi için onu teşvik eder. Jagdiş yaklaştıkça her dönüm noktası ona çocukluk korkularını hatırlatır.

O sinirlenir ve ilerlemekte tereddüt eder. Anandi devam etmesini söyler. Jagdiş, onu neden buraya getirdiğini sorar. Anandi, senin buradan korkmanı istemiyorum der ve korkusunu yenmesi gerektiğini söyler. Burada bazı yeni güzel anılar yaratmalıyız der. Seninle ilk sarıldığımız yer burasıydı der. Jagdiş nihayet ikna olup Anandi’ye sarılır. Korkularını yenmesine yardım ettiği için ona teşekkür eder.

İkimizin Yerine 25 Ocak Fragmanı