İkimizin Yerine 147. Bölüm Özeti 1 Şubat Jagdiş ve Dadisa Barıştı

İkimizin Yerine 147. Bölüm Özeti

Şiyam, Varun‘u salona getirir  ve sakince konuşmasını ister. Varun korkar. Tauji, şimdi kimseyi affetmeyeceğini söyler. Şiyam ona sertçe bakar ve Varun konuşurken araya girmemesi için uyarır. Sugna konuşmasını rica eder. Tauji bir sahne yaratır. Sugna ve destekçileriyle alay eder. Karısı Tauji‘ye günahlarının bedelini ödemek üzere olduğunu söyler. Onun bir şeytan olduğunu söyler.

Bedelini hayatıyla ödese bile Varun ile ilgili gerçeği söyleyeceğini söyler. Radha şok olur. Tauji‘nin eşi kocasının onu susması için dövdüğünü anlatır. Kocasıyla olan bağlarını kopardığını söyler. Tauji ona vurmak üzereyken Jagdiş onu durdurur. Tauji, eşine sen kimsin ki bağı koparacaksın ben seni kovuyorum der. Varun bunları görünce ağlar ve Tauji beni dövecek der.

Varun, olay gününü anlatır. Hepsi şok. Madan neden daha önce şikâyet etmediğini sorar. Tauji onu susturmaya çalışır. Şiyam ona bağırır. Tauji Sugna’yı suçlar. Madan, Varun’u teselli eder. Tauji, Varun’u “gayrı meşru” olarak adlandırır. Sugna öfkeyle ona bağırır ve utanacak bir yüzün yoksa sus daha iyi der. Tauji Madan’a biz kardeşiz diye duygu sömürüsü yapar. Ama Madan, bu sefer onu affetmez.

Torunumun hayatını mahvedecektin bu evde yerin yok der. Tauji‘yi kovar. Tauji ağlar ve gider.  Madan’ın kalbi sıkışır. Şiyam onu ​​rahatlatır. Madan, şimdi babasını ikinci kez kaybettiğini ve gerçekten bir yetim gibi hissettiğini söyleyip ağlar. Sugna ve Anandi ağlar. Anandi ve Jagdiş eve döner. Herkes gerçeği duyunca şok olur. Tauji’yi lanetlerler.

Basant öfkeyle Tauji‘ye bedel ödetmek içi onu felç edeceğini söyler. Bairon onu sakinleştirmeye çalışır ve Tauji’nin cezalandırıldığından eminim der. Anandi araya girer ve ağlayarak insanlığı bile unutan birinin vahşi hayvandan daha kötü olduğunu söyler. Tauji cezalandırılmayı hak ediyor der. Herkes şok olur.

Basant kimseyi dinlemek istemez. Anandi hala onu destekler. Bairon Anandi‘yi sakinleştirmeye çalışır ama Anandi çok agresif. Tauji Varun’un çocukluğunu mahvetti der. Tauji cezayı hak ediyor yoksa insanlık değerini kaybedecek der. Sumitra ve onu sakinleştirir. Dadisa, o çoktan cezalandı, akrabaları, karısı onu bu yaşta terk etti ve varisi de yok daha ne olsun der.kimizin Yerine 147. Bölüm resimleri

Varun, huzurla Şiyam’ın kucağında uyur. Sugna mutludur ama Şiyam Varun‘u koruyamadığı için onun babası olmayı hak etmediğini söyler. Sugna, Varun’un böyle sevgi dolu bir babaya sahip olduğu için şanslı olduğunu söyler. Varun’un parlak geleceği için çalışmaya söz verirler. Jagdiş kulaklarını tutup Anandi‘nin ilk uyarılarını göz ardı ettiği ondan özür diler.

Jagdiş, ondan daha az eğitimli olmasına rağmen Anandi‘nin daha anlayışlı ve zeki olduğunu itiraf eder. Anandi‘ye gurur duyduğunu ve köydeki kimsenin onunla eşit olamayacağını söyler. Anandi, geçmişi unutmasını ister. Kocası olduğu için kulaklarını tuttuğunu görmek istemediğini söyler. Jagdiş’in ayağına eğilir. Ertesi gün insanlar davul çalarak Dadisa’nın evinin dışına toplanırlar.

İkimizin Yerine dizisi 147. Bölüm özetinde herkes şaşırır. Bazıları içeri girer. Köylüler Jagdiş üniversiteye girdiği için gurur duyuyordur. Aileyi kutlar ve başarılar dilerler. Anandi karışık duygular yaşar. Dadisa mutsuz. Jagdiş aşırı mutludur. Ailesi sırayla Jagdiş‘i tebrik eder. Jagdiş ve Anandi bakışır.

Anandi, Jagdiş’e, Dadisa’ya karşı kötü davranışlarını anlatmaya çalışır. Jagdiş, o kadar kötü şeylerin ardından Dadisa hala Mumbai’ye gitmeme izin vermiyor der. Anandi, seni yeniden evlendirdiği için ona hala kızgın olduğunu biliyorum der ama zamanla kötü şeyleri unutmanın daha iyi olduğunu söyler. Jagdiş onu anlayamaz. Anandi Jagdiş‘in elini başına koyar ve Dadisa‘ya gitmesi için onu zorlar.

İkimizin Yerine 1 Şubat Özeti

Jagdiş Dadisa ile konuşmaya gider. Dadisa odasında Jagdiş’in eski fotoğrafına bakıp ağlar. Dadisa, fotoğrafa, herkes senin gitmene izin vermediğimi görüyor ama kimse sana olan sevgi ve şefkatimi görmüyor der. Jagdiş bunu duyar ve duygusallaşır. Dadisa ile olan eski hatıralarını hatırlayıp ağlar. Dadisa onu ağlarken görür ve yatağa oturtur. Jagdiş başını Dadisa’nın kucağına koyar ve nene-torun anılarını paylaşırlar.

Sonunda Jagdiş hatasını anlar. Sumitra ve Anandi bütün bunları görünce duygusallaşır. Şiyam ve Sugna ailesiyle beraber gelir. Jagdiş Dadisa ile birlikte aşağı gelir. Hepsi sevinir. Sugna duygusal olur Jagdiş‘e sarılır. Jagdiş Anandi‘yi arar ve terasa çağırır.kimizin Yerine 1 şubat özeti

Anandi terasa gider ve her yeri mumlarla süslenmiş görünce hayran olur. Jagdiş arkadan gelip ona sarılır. Anandi, her şeyin çok güzel göründüğünü söyler. Jagdiş senin kadar güzel değil der. Jagdiş, uzağa gideceği için bu anı çok güzel ve özel yapmak istediğini söyler ve ona bir yüzük verir. Jagdiş yüzüğü öper. Anandi utanır.

İkimizin Yerine dizisi 1 şubat özetinde Anandi ve Jagdiş terasta çok romantik. Rüzgâr esince mum söner ve sarılırlar. Sabah Sumitra, mabedde Jagdiş için dua eder. Jagdiş o gün gidecektir. Dadisa ısrarla ona para verir. Varun nereye gideceğini sorar. Jagdiş, doktor olacağım diye cevaplar. Varun, yakında geri gelip onu iyileştirmesini ister.

Jagdiş, ben gelmeden önce iyi olacaksın der. Jagdiş herkesin duasını alır. Bairon ona aileni hayal kırıklığına uğratma ama kendine de dikkat et der. Her şey hazır. Anandi gülümser. Köylüler Jagdiş‘i görmek ve şans dilemek için oradadır. Jagdiş gider. Anandi koşarak terasa gider ve Jagdiş‘i uzaktan seyreder. Anandi yıkılır ve yüksek sesle ağlar. Dadisa terasa gelir. Anandi gözyaşlarıyla ona koşar ama Dadisa uzak dur diye bağırır.

İkimizin Yerine 147. Bölüm Fragmanı