İkimizin Yerine 157 Bölüm Özeti 11 Şubat Jagdiş Gauri‘yi Aşkı

İkimizin Yerine dizisi 157. bölüm özeti ile 11 Şubat pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine 11 şubat özetinde Jagdiş Gauri‘yi gezdirecek.

İkimizin Yerine 157 Bölüm Özeti

Anandi, ısrarla Jagdiş‘i yemeğe çağırır, gelmeyince de Jagdiş‘in uçurtmasını keser. Jagdiş Anandi‘ye bağırır ve hiç mantıklı değilsin, hiç birinizin mantığı yok ve  gelecekte de olmayacak der. Anandi şaşkın. Gece, Jagdiş yanında uyurken Anandi onun sözlerini hatırlayıp sessizce ağlar. Ertesi sabah Anandi, Jagdiş‘e az yağlı kahvaltı hazırlar. Ama Jagdiş gelip herkese bugün geri dönmesi gerektiğini söyler.

Dadisa yine kocasına vakit ayırmadığını söyleyerek Anandi‘yi suçlar. Fakat Jagdiş, tatilde fazladan dersleri olduğunu, bu yüzden geri dönmesi gerektiğini söyler. Anandi sessizce odasına gider ve Jagdiş’in resmine bakıp ağlar. Jagdiş oraya gelir ve elini tutarak onu teselli eder. Anandi, ben bunlarla konuşuyorum diyerek ona eski bebek, resim ve eşyaları gösterir.

İkimizin Yerine dizisinin 157 Bölüm özetinde Jagdiş bu senin sorunun, ben hayallerimden vazgeçmek istemiyorum der. Anandi‘den gözlerini açıp geleceği düşünmesini ve geçmişle zaman kaybetmemesini istiyor. Modern kızlar gibi konuşmayı öğren diyor. Şehirde olduğu için oraya konsantre olması gerektiğini ama Anandi‘nin ağlayan dramasının onu tiksindirdiğini söyler.

Anandi, ağlayarak gitmemesi için Jagdiş‘e yalvarır. Jagdiş’in onun yüzünden gittiğini düşünüyor. Jagdiş’in istediği gibi kendini değiştirmeye çalışacağına söz verir. Jagdiş’e sarılıp ağlar. Jagdiş kötü olur ve Anandi’ye onun yüzünden gitmediğini, ancak derslere katılması gerektiğini söyler. Anandi’nin ellerini öpmek ister ve yine soğan-sarımsak koktuğunu görünce iğrenip gider.

Aceleyle paketleri toplar ve Anandi’yi ağlarken bırakıp gider. Salonda, Jagdiş herkesin duasını alır. Kadınlar ağlarken Bairon ve Basant, Jagdiş’e otobüs durağına kadar eşlik eder. Anandi, odasında, Jagdiş’in fotoğraflarına bakıp Jagdiş‘in son 2 gün içinde ona nasıl davrandığını hatırlar. Çok üzülür ve ağlayarak terasa koşar. Orada Jagdiş’in uçurtmasını bulup yine ağlar.

 Jagdiş’i çok sevdiğini ve Jagdiş’in istediği gibi kendini değiştirmeye söz verir. Daha sonra uçurtma uçurmaya çalışır. Dadisa oraya gelir ve erkek gibi davranmayı bırakıp içeri girmesi için ona bağırır. Anandi üzgünce içeri girer. Ertesi sabah, Jagdiş, kolejin kapısına ulaşır.kimizin Yerine 157 Bölüm fotoğrafları

İkimizin Yerine 11 Şubat Özeti Devam Ediyor

Gauri’yi görünce çok sevinir. Gauri de onu gördüğüne sevinir.  Birbirlerine yaklaşırlar ve yüz yüze gelirler. Jagdiş, derse geri döndüğünü söyler ve daha derse vakit var deyip dışarı çıkmalarını önerir. Gauri, gerçekten yeni ve farklı bir yere gitmeleri gerektiğini söyler. Jagdiş onu böyle bir yere götürmeyi kabul eder.

Jagdiş Gauri’yi bir yere götürür. Gauri heyecanla nereye gittiklerini merak eder ama Jagdiş biraz beklemesini ister. Nandu’nun okulu 35ci yıl dönümünü kutluyor ve Nandu dergi için Basant ve Gehna ile birlikte bir aile fotoğrafı ister. Ama Basant ve Gehna‘da resim yoktur. Anandi fotoğrafçıya gitmelerini ister. Basant gitmek istemez ama Nandu ısrar edince kabul eder.

İkimizin Yerine dizisi 11 Şubat özetinde Jagdiş ve Gauri bir tekneye binerler. Balıkçılar teknenin içinde dans etmeye başlayınca Gauri de onlara katılır ve daha sonra Jagdiş’i de davet eder. Stüdyoda Basant, Gehna ve Nandu aile fotoğrafı çekerler. Anandi de onlara yol gösterir. Jagdiş, Gauri’nin gözlerini kapatıp onu bir kaleye getirir. Gauri gözlerini açınca, şehirden çok güzel ve huzurlu bir yer olduğunu söyler.kimizin Yerine 11 Şubat fotoğrafları

Bütün kaleyi keşfederek dolaşırlar, tepeye tırmanırlar ve tekneyi bir süre izleyip dönerler ama Gauri Jagdiş’i kaybeder. Sonra onlarca kez Jagat diye çağırır. Uzun bir süre kaleyi dolaşıp onu arar. Sonra aniden Jagdiş Gauri’yi şaşırtmak için arkasına gelir. Gauri bağırınca Jagdiş ona güler. Gauri korkuyla ona sarılır. Jagdiş biraz şaşırsa da sonra o da Gauri‘yi sarar.

İkimizin Yerine 11 Şubat Fragmanı

İkimizin Yerine 157 Bölüm Özeti 11 Şubat Jagdiş Gauri‘yi Aşkı (1 Yorum)

  1. Jakdiş.devam.et.bakalım.yaptıklarına.senin.gibiler.linyata. pirince.giderken. evdeki.bulgurdan.oluyorlar. en.çok. anandinin.oevden. kurtulmasına.seviniyorum.hiç. Değilse.onu
    Seven. Bir.eşi.olacak.