İkimizin Yerine 166. Bölüm Özeti 20 Şubat Anandi Meşhur Olur

İkimizin Yerine dizisinde sezon finali öncesi geldik 166. bölüme. İkimizin Yerine dizisinin 20 Şubat çarşamba günü ekranlara gelecek yeni bölümünde Anandi meşhur olacak gazeteye çıkacak.

İkimizin Yerine 166. Bölüm Özeti

Jagdiş Anandi’yi düşünür ve bağırır. Gehna onu görür. Ertesi sabah, Phuli okulda gergin. Jagdiş’in arkadaşlarının onun ilişkisi olduğunu söylediğini hatırlar. Anandi gelir. Phuli, ona Jagdiş eski arkadaşlarıyla görüşmesine sevindi mi sorar. Anandi, bunu direk Jagdiş‘e sormasını ister. Eve ulaşırlar ve Jagdiş onlara buz gibi bakar. Dadisa her zamanki gibi Phuli ve Anandi’ye laf sokar.

Jagdiş, Gauri’den, sınav sonuçlarının çıktığını bildiren bir mesaj alır. Jagdiş kontrol etmek için odasına gider ve sınavı 80 not ile geçtiğini öğrenir. Gauri de 85 not ile geçmiştir. Jagdiş aşağı inip herkesin duasını alır ve müjdeyi verir. Herkes mutludur. Jagdiş, Anandi ile Phuli’yi görmezden gelir. Dadisa Anandi’den helva yapmasını ister. Anandi hevesle koşar.

Phuli ve Jagdiş hariç herkes gider. Phuli, dolaylı olarak Jagdiş’e köklerini unutmamasını, ailesini ve ona yardım eden insanları bırakmamasını söyler. Jagdiş rahatsız olur ve ne demek istediğini sorar. Phuli, her zaman başarısını Anandi’ye borçlu olduğunu ve evliliğini asla unutmamasını söyler. Phuli gider. Jagdiş çok kızgın.

Dadisa, Jagdiş‘in başarısı için mutludur ve ona okumasına karşı olmadığını, sadece uzak bir şehirde değil de yanında olmasını istediğini söyler. Bairon ve Basant’ın daha fazla okumuş olmalarını isterdim ama sorumlulukları vardı der. Kocasından bahsedince kötü hisseder. Jagdiş, dikkatini dağıtmaya çalışır.kimizin Yerine anandi meşhur oldu

Jagdiş kucağında uyurken Dadisa mutludur. Anandi odasından yastık alıp giderken Jagdiş‘e çarpar. Jagdiş odasında uyumasıyla ilgili bir sorunu olup olmadığını sorar. Anandi hiçbir sorunum yok, bu senin isteğin diyor. Jagdiş inkâr eder, ama Anandi onu tanıdığını ve odasında yabancıların onu rahatsız etmesini istemediğini söyler.

İkimizin Yerine dizisi 166. Bölüm özetinde Jagdiş, Anandi’yi durdurur ve aynı odada uyumaya zorlar. Anandi hala üzgün ve yatar. Jagdiş’e dokunmak üzereyken kendini tutup ağlar. Jagdiş Gauri’yi düşünmektedir. Ertesi gün, Bairon ve Sumitra kasabaya gider. Sumitra bazı yeşillikler satın alır. Satıcı yeşillikleri o günün gazetesine sarar.

Anandi, girdiği sınavda 10 okul arasındaki yarışmada birinci olduğu için resmi manşetlerdedir. Evde, Dadisa yeşillikleri temizlerken, Anandi’nin resmini gazetede görür. Gözlüksüz olduğu için Jagdiş‘i çağırır ve ondan haberleri okumasını ister. Jagdiş haberleri görünce şok olur.

Jagdiş, Anandi’nin Rajastan kurul sınavlarında birinci olduğunu sesli okur. O sırada Makhan, bir sürü insanın eve geldiğini açıklar. Bir grup gazeteci, okul müdürü ve Anandi’nin öğrencileri gelir. Anandi‘ye buketler verirler ve Rajastan devletinin tamamında yapılan sınavda 10 okul içinde birinci olduğu için onu tebrik ederler.

Bairon, Anandi ile gurur duyduğunu söyler. Dadisa ve Jagdiş hariç, herkes Anandi’nin başarısına mutlu olduğunu söyler. Müdür, gelini Jetsar köy okuluna onur ve şeref kazandırdığı için Dadisa’yı tebrik eder. Köylüler Anandi’yi överler. Kadınlar, başta kızlarını Anandi’nin okuluna göndermekte isteksiz olduklarını söylerler ama şimdi başarısını görerek kızları evlenene kadar okutacaklarını söylerler.

İkimizin Yerine 20 Şubat Özeti Devam Ediyor

Muhabirler Anandi’nin resimlerini çekip röportaj yaparlar. Ona, ev işi yaparken okumanın zor olup olmadığını sorarlar. Anandi çocukluğundan beri her zaman dersle ilgilendiğini açıklar. Anandi, Dadisa ve Jagdiş‘in ona öfkelendiğini fark eder. Herkes gider. Başarısını kutlamak için Sumitra Anandi‘ye helva verir ama Dadisa öfkeyle onu durdurur.kimizin Yerine 166. Bölüm resimleri

Anandi sadece derslerde değil, aynı zamanda yalancılıkta da 1ci der. Öfkeyle onu bütün aileyi aldatmakla ve büyüklerden gizli sınav yazmakla suçlar. Sonra Anandi‘ye zorla helva vermeye çalışır. Bairon ve Basant, Dadisa’ya her şeyi bildiklerini ve Anandi’nin kimseyi aldatmadığını söyler. Sumitra, Dadisa’dan özür diler.

Gehna, Anandi’nin yaptığı şeyin aileyi onurlandırdığını söyler. Dadisa buna şaşırır ve Bairon‘u okulda gördüğünü hatırlar. Bütün ailesinin onu nasıl aldattığını fark eder ve çok üzülür. Jagdiş, Dadisa’ya yaklaşır ve ben de kandırıldım, bir yabancı gibi bunu sadece gazeteden öğrendim der.

Dadisa, oğullarım bana ihanet ederken Anandi’yi azarlayarak hata yaptım, yaşlanınca anneler önemsiz oluyor deyip gider. Jagdiş, Anandi’ye kızgın bakıp gider. Anandi ağlarken Gehna ve Sumitra onu teselli eder.  Dadisa odasındayken Bairon ve Basant kapıyı çalar. Dadisa olanları düşünüyor.

İkimizin Yerine dizisi 20 Şubat özetinde Jagdiş de düşünmekte. Basant gerçeği sakladığı için suçluluk duyar ama Bairon, annem o zaman da kızacaktı ne fark eder diyor. Basant şimdi ne yapacaklarını sorar. Bairon, Dadisa’nın değişen dünyayı anlamak zorunda olduğunu söyler. Gehna Dadisa‘nın hiçbir şey yemediğini söyler.kimizin Yerine 20 Şubat resimleri

Sumitra yemeği Jagdiş’ten yollamak ister. Anandi Jagdiş ile gitmek ister ama Bairon reddeder. Anandi ısrar eder ve Jagdiş ile Dadisa’ya gider. Jagdiş kapıyı çalar ve ihanet acısı çektiğini söyler ama Dadisa açmaz. Anandi açması için yalvarır ama yine dinlemez ve giderler.

Jagdiş Anandi’ye sinirlidir. Herkes Dadisa için endişelenir. Basant gidip konuşmak isterken Gehna onu durdurur ve şimdi kızgın olduğu için ona biraz zaman vermelerini söyler. Anandi, Kanhaji’nin önünde ağlar ve Dadisa’yı böyle göremediğini söyler. Eğer bana kızsaydı dayanırdım ama kendine zarar veriyor der.

Jagdiş onu duyar ve ailedeki tüm sıkıntılardan sorumlu olduğunu söyleyerek alay eder. Her şey yoluna girmezse, bedelini ödemek zorundasın diye onu uyarır.

İkimizin Yerine dizisi 20 Şubat Fragmanı

 

İkimizin Yerine 166. Bölüm Özeti 20 Şubat Anandi Meşhur Olur (1 Yorum)

  1. Bu jaglis kendini ne sanıyor ki anandi nin üstünde ne gibi bir hakkı var ki kızıyor onu gauri ilgilendirir anandi değil anandi yi bile düşünmeye hakki yk