İkimizin Yerine 168. Bölüm Özeti 22 Şubat Jagdiş Köyüne Döndü

İkimizin Yerine dizisinde 3. sezon başladı. Önce çocukluk dönemi sonra ergenlik dönemi derken Anandi ve Jagdiş’de geldik erişkinlik dönemine. İşte İkimizin Yerine dizisinin 22 şubat cuma günü ekranlara gelecek 168. Bölüm özetine

İkimizin Yerine 168. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Gauri çok mutludur. Bahçeye koşarlar. Jagdiş, evine dönmeden önce onunla bir geziye çıkmak ister ama Gauri, anne-babası uzun süredir onu beklediği için, ilk önce evine gitmek ister. Sumitra ve Gehna Jagdiş‘ten bahsederken Jagdiş annesini arar ve ona doktor olduğunu söyler.

Tüm aile çok mutlu olur ve onu tebrik ederler. Dadisa onunla gurur duyduklarını söyler ve sevincinden ağlar. Bairon telefonu alıp yakında geri gelmesini ister. Bu arada Gauri de amcasına müjdeli haberi verir. Sumitra sevinerek okula gider ve Anandi’ye Jagdiş’in doktor olduğunu söyler. Anandi çok sevinir ve ağlar. Okuldaki kızları eve gönderirler.

Anandi önce tanrıya şükretmek ister. Anandi Jagdiş için tanrıya şükreder ama onun eskisi gibi olacağından şüphelidir. Phuli, bütün yanlış anlamaların ders stresinden kaynaklandığını söyler. Artık her şey güzel olacak der. Anandi eve ulaşınca Bairon Jagdiş‘i aramasını ister ve telefonu ona verir.kimizin Yerine 22 şubat resimleri

Gauri ve Jagdiş, eğlenirken Anandi arar. Jagdiş bundan hoşlanmaz. Anandi onu tebrik eder ama Jagdiş onunla kaba konuşur. Onunla alay edip kapatır. Anandi, kırılır. Dadisa heyecanla Jagdiş’in dönüşü için hazırlık yapmaya başlar. Daha sonra hepsi mabedde dua eder. Anandi mutsuzdur.

Anandi odasında Jagdiş’in fotoğrafına bakarak Phuli’nin sözlerini hatırlar. O sırada Dadisa onu çağırır. Dadisa salonda bazı işçilere inşa ettirdiği hastane ile ilgili talimat verir. O sırada Basant, rahmetli babasının ismi (Dharaveer) yazılı bir tahta getirir. Dadisa dahil hepsi duygusallaşır.

İkimizin Yerine 168. Bölümde Dadisa, Jagdiş’in hastanedeki odasını sorar ve ayrıca ismini “Jagat” olarak değiştirmelerini söyler. Gauri çantasını arabaya koyarken Jagdiş gelir. Gauri, aynı kolejde yüksek lisans yapacağını söyler ve ayrıca onu da davet eder. Hatta ilişkilerinin daha da güçlenmesini istediğini söyler.kimizin Yerine 168. Bölüm resimleri

Aniden Jagdiş evliliğini hatırlar ve şimdi gideceklerini söyler. Sumitra Anandi ile konuşur ve Jagdiş’in başarısı için onu över. Her ikisi de sarılırlar. Dadisa ve oğulları hastane kabininde. Jagdiş’in başarısı ve ona nasıl hitap edecekleri konusunda birbirlerini överler.

Dadisa ve oğulları, Jagdiş’in tüm hastaneyi idare edeceğini ve aile adına şöhret kazandıracağını hayal ederler. Dadisa çok mutlu. Evde, büyük Nandu Anandi’ye gelir ve Jagdiş’in yaklaşan dönüşü hakkında konuşur. Anandi de mutlu. Jagdiş Jetsar yolunda, Gauri, ilişkimizi ilerletmeliyiz dediği için derin düşüncelidir. Bairon, Basant ve Dadisa mutlulukla onu karşılamaya gelir ve onu eve değilde tüm köyün beklediği bir yere getirirler.

Davullar, pankartlar falan var. Jagdiş şaşkın. Ailenin geri kalanı çok heyecanlıdır. Ailesi Jagdiş‘i kutsar. Jagdiş, Sugna, Şiyam ve çocukları ile görüşür. (Sugna ve Şiyam oyuncular değişmiş.) Jagdiş, biraz sinirlidir ve eve gitmek ister. Bairon ve Basant, ona daha çok sürprizleri olduğunu söyler. Yeni hastanesini görmek için etrafına dönmesini isterler. Jagdiş şoklarda. Bairon ve Basant onu hastaneyi açmaya götürür. Hastaneyi gezdirirler.

İkimizin Yerine 22 Şubat Özeti Devam Ediyor

Jagdiş suratsız ve Gauri’nin Mumbai’ye geri dönmesini istediğini hatırlar. Bairon ve Basant, Jagdiş’i kabinine götürür. Orada, bir yaşlı adam gelir ve kronik ağrılardan şikâyet eder. Jagdiş’ten onun hastalığınım iyileşmesi için ilaç vermesini ister. Jagdiş, adama, hastalığına dair hiçbir fikrim yok, seni nasıl tedavi edeyim diye bağırır. Herkes şok.

Dadisa, Jagdiş’in yeni geldiği için yorulduğunu, yakında gelip hastaları ücretsiz tedavi edeceğini söyler. Jagdiş şok olur. Gauri eve giderken Jagdiş’i aramaya çalışır. Ama Bade Papa önce eve gitmesini ister. Dadisa‘larda ziyafet var. Herkes mutludur ve Jagdiş’in geri döndüğünü, bir daha gitmeyeceğini söyler. Jagdiş bunu duyduğuna sevinmez.

Dadisa tüm yemeklerin Jagdiş’in favorisi olduğunu görür. Bairon, sonsuza dek Jagdiş‘in onlarla olacağını söylerken Jagdiş şok olur. Madhav, Bairon’a eşinin bebek beklediğini, iyi olmadığını söyler. Sumitra’nın oraya gelmesini ister. Sumitra, Jagdiş daha yeni geldiği için tereddüt eder.

Dadisa dahil herkes ondan gitmesini ister. Dadisa, yengesi yıllarca bebek beklediği için gitmesini söyler. Jagdiş, yeni hastanesini ve Gauri’nin Mumbai’ye dönme sözlerini düşünüyor. Nandu gelir ve Jagdiş‘le oynamak ister.  Gehna Anandi’yi de onlarla gönderir. Nandu onları terasa götürür ve bir bez getirmeye gider.

İkimizin Yerine 22 Şubat özetinde Jagdiş ve Anandi resmi bir biçimde konuşur. Anandi, nasılsın diyor. Jagdiş, iyiyim teşekkür ederim diyor. Anandi Jagdiş ona cevap verdiği için mutlu. Nandu kör ebe oynamak için bez getirir ve Anandi’nin gözlerini kapatmaya çalışır.  Boyu yetmeyince Jagdiş’ten bunu yapmasını ister. Jagdiş gözlerini bağlar.

Anandi harikalar diyarında. Oyunu oynarlar. Anandi Jagdiş’i yakalar ve eliyle onu hisseder. Daha sonra Anandi, Jagdiş’in gözlerini bağlar. Anandi tatlı anlarını hatırlar. Bade Papa ve Gauri, eve gelir ve Gauri saklanır. Annesi kapıyı açar ve Bade Papa ona, hasta olduğunu duydum ve doktor getirdim der.

Gauri‘nin annesi iyiyim diyor. Bade Papa doktor hanımı çağırır ve içeri girmesini ister. Gauri, annesine beyaz önlüğünü gösterir. Annesi ona Gudia diye hitap eder ve kocasını da çağırır. Hepsi mutludur.

İkimizin Yerine 22 Şubat Fragmanı