Yemin Kemal Kimdir? Can Verel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Kanal 7 ekranlarında 18 şubat pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Yemin’in oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Yemin dizisinin erkek başrol oyuncularından biri dizide Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci olmuştu. Diğer erkek başrol oyuncusu ise Can Verel oldu.

Yemin Kemal Tarhun Kimdir?

Kemal İstanbul’un önde gelen avukatlarından biridir. Çalışkan disiplinli düzenli bir adam olan Kemal Emir’in babası Hikmet Tarhun’un küçük kardeşidir. Dolayııyla Kemal Emir’in de öz amcasıdır. Eşini ayrılan Kemal 3 yıldır kızı Masal ile birlikte yaşamaktadır. Masal’a iyi bir baba olmaya çalışan Kemal ne yazık ki çok emek verse de bunu başaramamıştır; çünkü Masal annesinin evi terk etmesini hazmedememiş ve kimsele konuşmayarak içine kapanmıştır.Yemin dizisi Kemal

Kemal ne yaptıysa kızı Masal’ı ilna edememiştir. Şimdi 5 yaşında olan Masal hala içine kapanık ağzında bir kelime çıkmayan bir kızdır. Kemal kızı Masal’ı hayata döndürmesi için adeta sihirli bir el beklemektedir. Bir gün bekar olan Kemal’in ansızın hayatına giren bir kadın hem Masal’ı hayata bağlayacak hemde Kemal’e gerçek aşkı hissedecektir.

Yemin dizisinde iki çift izleyeceğiz bunlardan biri Emir ve Reyhan çifti olurken diğer taraftan izleyicinin içini ısıtacak aşk ise Kemal ve Leyla’nın aşkı olacaktır.

Can Verel Kimdir?

Can Verel ocak 1982 de İstanbul’da dünyaya gelmiş yakışıklı bir adamdır. Şuanda 27 yaşında olan Can Verel Serra Bozdemir’in de sevgilisidir.  Can Verel’in babası eski bir futbolcu olan Engin Verel’dir. Şuanda spor yazarı olan Engin Verel hem Galatasaray hemde Fenerbahçe’de oyuncu olarak yer almıştır.Can Verel kimdir resimleri

Oyunculuk dersleri alan Can Verel oyuncu olmaya karar vermiş ve Hayat Güzeldir, Gemilerde Talim Var, Selena ve Omuz Omuza dizilerinde küçük rollerde yer almıştır. Can Verel son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde küçük bir rolde yer almıştır. Dizide doktor Volkan olarak yer alan Can Verel oyunculuk dışında  Türkiye Futbol Vakfı yönetim kurulu üyesidir ve Ebru Küçükaka menajerliğin oyuncusudur.

Yemin dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız OyuncularıYemin dizisi Kemal Tarhun

Can Verel Kaç Yaşında?

Can Verel 1 ocak 1982 doğumludur ve 37 yaşındadır.

Can Verel’in Sevgilisi Kim?

Can Verel’in sevgilisi olarak Serra Bozdemir medyada yer almaktadır.

Yemin Kemal Kimdir? Can Verel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? (2 Yorum)

  1. Yemin dizi : neden her bölumde eski ve ayni sahneleri geri izliyoruz. Biktik osandik. Bi de daha hizli tapin bölumleri.