İkimizin Yerine 175. Bölüm Özeti 1 Mart Bairon Jagdiş‘i Evlatlıktan Reddeder.

İkimizin Yerine dizisinde geldik 175. bölüme. İkimizin Yerine  dizisinin 1 Mart özetinde Bairon o kadar sinirlenecek ki Jagdiş‘i evlatlıktan reddedecek

İkimizin Yerine 175. Bölüm Özeti

Bairon, Jagdiş’i sahilde beklerken onunla ilgili öğrendiklerini düşünür. Jagdiş oraya gelir. Bairon bir şey belli etmez ve senin için bir ev buldum der. Jagdiş ve Gauri‘nin kaldığı evin adresini verir. Jagdiş panikler ve o evin iyi olmadığını söyler. Bairon, onu gördüğünü ve yeterince iyi olduğundan emin olduğunu söyler.

Jagdiş, Bairon Mumbai’de yaşamadığı için bir şey bilmediğini söyler. Bairon Jagdiş’i tokatlar ve daha ne kadar yalan söyleyeceğini sorar. Jagdiş’in evde sözde karısı Gauri ile yaşadığını bildiğini söyler. Jagdiş, otel doluydu, Gauri benim sınıf arkadaşım, bu evi bulunca da evli olduğumuz yalanını söylemek zorunda kaldık diye bahane uydurur.

Bairon inanmaz ve Gauri hakkında kötü konuşmaya başlar. Jagdiş kızar ve Bairon’a durmasını söyler. Gauri’yi sevdiğini ve evlenmeyi planladığını söyler. Jagdiş, düşünceleri ondan farklı olduğu için Anandi ile yaşayamayacağını, ilişki kurmayı çok denediğini, ama Anandi‘nin onarılamaz bir aptal olduğunu söyler.

Bairon Jagdiş‘e bir tokat daha atar ve bununla hiçbir ilgisi olmadığı için Anandi’yi suçlamayı bırakmasını söyler. Jagdiş gibi yalancı, işe yaramaz bir oğuldan utandığını söyler. Aileye bunu nasıl anlatacağını düşünüp üzülür. Jagdiş’i köye asla adım atmaması ve geri dönmemesi için uyarır.

özetinde Bairon, ailesi adına Jagdiş ile olan bağlarını kopardığını söyler. Bairon, Jagdiş’i herkesin hayatından attığını söyler. Jagdiş, Bairon’un kendi hatası yüzünden suçlandığını söyler. Çocukken evlendirilmeseydik, bu gün hiç gelmeyecekti der. Ben ve Anandi çocukken anlamını bile bilmediğimiz bir ilişkiye zorlandık der. Olanlar için sadece Bairon‘u suçlar. Bairon şoklarda.kimizin Yerine 1 Mart resimleri

Jagdiş, sahilde düşüncelere dalmış ve geceyi orada geçirmiştir. Bairon’un sözlerini ve reddedildiğini hatırlar. Üzgündür. Çocukluğunu ve ailesini ne kadar sevdiğini hatırlamayıp ağlar. Ailesinin ona ne kadar iyi davrandığını, doktor olunca nasıl heyecanlandıklarını hatırlar.

Şiyam ve Sugna, Dadisa’nın evine gelir. Herkes gergindir. Çok üzgün olan Dadisa’yı teselli ederler. Sugna, Dadisa’ya ona yemek getirdiğini söyler. Dadisa, ilk önce Anandi’yi beslemesini söyler. Anandi odasında üzgün otururken Dadisa ona yemek getirir. Anandi’yi teselli eder. Anandi’yi beslemeye çalışır ama Anandi yemiyor.

İkimizin Yerine 1 Mart Özeti Devam Ediyor

Dadisa, ben de yemiyorum, sen açlıktan ölürken yiyemem der. Anandi’ye etkilenir. Her ikisi birbirini besler. Dadisa Anandi’ye sarılır. Jagdiş‘in ev sahibesi Kunda, Gauri için Puja töreni düzenler. Gauri, herkesin evli olduğunu düşünmesinden rahatsız. O sırada Jagdiş eve gergin döner.

Gauri ona neden üzgün göründüğünü sorar. Jagdiş yorgunum diye onu fırçalar. Gauri’ye ilaçlarını verir ve dinlenmesini söyler. Bairon, geri dönerken Jagdiş ile yaptığı konuşmayı hatırlar. Jagdiş de aynı şeyi yapar.

Gauri, Jagat‘ın onun sağlığı yüzünden üzgün olduğunu düşünür ve Jagat’a onu önemsediği için mutlu olduğunu söyler. Jagat, dünya onu terk etse bile, her zaman yanında olup olmayacağını sorar. Gauri, ne olursa olsun, her zaman Jagat’la birlikte olacağına söz verir. Jagat, ona sarılır.

Bairon, eve değil de hastaneye gider. Öfkeyle kapıyı kırar. Bekçi bunu Basant’a bildirir ve hepsi hastaneye koşar. Orada Bairon, Jagdiş’in doktor olma kararında Anandi‘nin onu desteklediğini, Dadisa’nın mutluluğunu, hastane açılışını, Jagdiş’in Mumbai‘ye dönme kararını ve Jagdiş’le sahildeki kimizin Yerine 175. Bölüm resimlerikonuşmasını hatırlar.

İkimizin Yerine 1 Mart özetinde Bairon kabine girer ve Jagat‘ın isim plakasını öfkeyle atar. Bir sopa ile her şeyi kırmaya başlar ve kendisini suçlar. Basant ve aile oraya gelir. Basant Bairon’u zapt etmeye çalışır. Bairon, Jagdiş’in artık öldüğünü söyler ve Dadisa’dan yas Puja‘sı için Pandit çağırmasını ister.  Dadisa onu tokatlar.

Bairon ağlayarak Jagdiş’in başka bir kızla yaşadığını, onu sevdiğini ve evlenmek istediğini anlatır. Herkes şokta. Sumitra berbat. Anandi, Jagdiş’in sözlerini hatırlar ve yıkılır. Gehna onunla ilgilenir. Bairon, onu Jagdiş ile evlendirerek hayatını mahvettiği ve Jagdiş gibi bir oğlu olduğu için Anandi‘den haykırarak özür diler.

Ben de bir kız babasıyım ve şımarık oğlum senin hayatını mahvetti der. Eve geri dönerler. Bairon başını annesinin kucağına koyup ağlar. Dadisa onu teselli eder ve ne yaşadığını biliyorum ama ağlamak çözüm değil der.

Bairon, kendi acımı kontrol edebilirim ama gözümün önüne Anandi‘nin acısı geliyor der. Jagdiş gibi bir oğlu Anandi’yle evlendirip hayatını mahvettiğim için suçluyum diyor. Dadisa çok üzgün.

Sugna Anandi’yi teselli ederken Anandi Jagdiş‘le eski anılarını hatırlamaya devam eder. Sabah, Dadisa Bairon’u kahvaltıya çağırır ama Bairon gelmez. Dadisa salona gelir. Dadisa Nandu‘dan Bairon‘u çağırmasını ister. Sumitra Bairon‘a “Jagdiş’in babası“ diye hitap eder. Bairon, bir daha onu böyle çağırmamasını ister. Nandu gelip amcasını çağırır. Bairon kabul etmeyince nedenini sorar. Bairon ona sarılır.

İkimizin Yerine 1 Mart Fragmanı

İkimizin Yerine 175. Bölüm Özeti 1 Mart Bairon Jagdiş‘i Evlatlıktan Reddeder. (1 Yorum)