İkimizin Yerine 176. Bölüm Özeti 2 Mart Anandi Jagdiş‘in Gauri ile Kaldığını Öğrenir

İkimizin Yerine dizisi 176. bölüm özeti ile 2 Mart cumartesi günü 16:15 de sevenleri ile buluşacak.  İkimizin Yerine 176. Bölüm özetinde Anandi Jagdiş‘in Gauri ile kaldığını öğrenecek.

İkimizin Yerine 176. Bölüm Özeti

Nandu, Sumitra ve Bairon’u çay içmeye indirir. Dadisa, herkese çay yapacağını söyler ve ayağa kalkarken Anandi, Nandu’ya çay ve tatlı getirir. Anandi, Dadisa’ya çay servisi yaparken Dadisa yıkılır. Dadisa, Anandi’ye kocanın doktor olmasını istediğin için böyle büyük bir bedel ödemen gerekti der. Herkes Dadisa’yı teselli etmeye çalışır.

Onu gönderdin, ama artık asla geri dönmeyecek, eğer göndermeseydin, doktor olmasa da en azından seninle birlikte olacaktı der. Bairon, Dadisa’ya Anandi’nin bir eşin yapabileceğinden fazlasını yaptığını söyler. Eğer Anandi, Jagdiş’i kaybettiyse, Jagdiş de ilişkilerini ve Anandi gibi iyi bir eşi kaybetti der.

Basant bunu duyunca hemen odasına girer. Gehna onu takip eder ve kıyafetlerini paketlediğini görür. Ona nereye gittiğini sorar. Basant öfkeyle Jagdiş’i almak için Mumbai’ye gideceğini söyler. Jagdiş için ilişkilerin hiçbir değeri olmadığını söyler. O ilişki kurup koparmanın kolay olduğunu düşünüyor der. Ayrıca Jagdiş’in, derslerini umursamadan geri alacağını söyler.

Anandi için üzülür ve Jagdiş’in hayatını nasıl mahv ettiğini anlatır. Gehna Basant‘ı durdurur ve onu getirmenin kolay olmayacağını söyler. Basant’ın Jagdiş’i oğlu gibi sevdiğinin farkında ama Jagdiş’in onun lafına saygı duymayacağından korkar. Jagdiş, Basant’ı üzecek bir şey söylerse diye endişelenir. Basant‘a, Bairon’un Jagdiş’in tamamen değiştiğini söylediğini hatırlatır.

Gauri, ev sahibi Kunda’ya Jagdiş’in onunla ilgilenirken ne kadar yorulduğunu anlatır. Kunda, birbirlerini çok sevdiklerini görmesine sevindiğini söyler.  Bairon ve Sumitra, Anandi‘ye iyi bakamadıkları için kötü hissederler.kimizin Yerine 2 mart fotoğrafları

Bairon, Jagdiş Anandi ile olan ilişkisini kırsa bile, ben kızım gibi onunla ilgilenmeye devam edeceğim ve mutlu olması için elimden geleni yapmaya çalışacağım der. Sumitra, Jagdiş’in onu mutluluk etmesi gereken ama sonunda ona sadece zarar veren kişi olduğunu söyler. Daha sonra Bairon’a “Anandi‘nin babası” diye hitap eder.

İkimizin Yerine 176 Bölüm özetinde Anandi, Jagdiş’in ona karşı tüm kötü davranışlarını düşünür ve Sumitra ile Bairon‘a doğru gider. Bairon’a Jagdiş’in birlikte olduğu kızın adını sorar. Bairon, suçlu Jagdiş iken kızın adını bilmeye ne gerek var der. Anandi, ısrar edince Bairon ona Gauri der. Anandi, Gauri‘yle ilgili tüm örnekleri hatırlar ve Jagdiş’in giderek değiştiğini anlar.

Anandi terasa gider ve Gauri ile buluşmasını hatırlar. Gauri ve Jagdiş’in ilişkisini düşünerek üzülür ve histerik olarak ağlar. Gehna oraya gelir ve Anandi‘yi bu durumda görünce panikler. Anandi’yi toparlamaya çalışırken diğerlerini çağırır. Ailenin geri kalanı gelir ve Anandi’yi böyle kötü bir halde görünce parçalanırlar.

Dadisa öfkeyle Basant’a, Jagdiş’i aramasını söyler. Bairon onu durdurur ve kimsenin Jagdiş’i aramaması gerektiğini söyler. Madan‘larda, Madan ve Şiyam da Bairon ve Anandi ile ilgili konuşup üzülürler ve böyle kötü bir insan olduğu için Jagdiş‘e kızarlar. Bir gürültü duyarlar ve Sugna’yı Jagdiş’in resmini çöpe atarken görürler.

İkimizin Yerine 2 Mart Özeti

Sugna, kötü bir kardeşi olduğu için kötü hissederken Radha ve eltisi onu kontrol etmeye çalışırlar. Madan onu teselli eder ve Şiyam’a Bairon’a oğlu gibi destek olmasını söyler. Şiyam kabul eder. Sugna, çok iyi bir koca ailesi olduğu için etkilenir. Mumbai’de, Jagdiş dolaşmaya devam eder ve parkta bir babanın çocuğu için ne kadar endişelendiğini görür.

Üzgünce Bairon’un onu reddettiğini hatırlar. Kantinde öğle yemeğinde Jagdiş ve Gauri arkadaşlarıyla buluşur. Lal Singh oraya karısı Koyal ile gelir. Onu tüm arkadaşlarıyla tanıştırır. Herkes çok kibar olan Koyal’a iyi davranır. Jagdiş suratsız. Herkes kendini tanıtırken Jagdiş sessiz.

Lal, Jaipur’a gidecekleri için Koyal‘in herkesi akşam yemeğine davet etmek istediğini söyler. Hepsi kabul eder. Lal, Jagdiş’i bir kenara çeker ve ona, Anandi’ye yaptıklarından sonra onu davet etmek istemediğini söyler. Ama başkalarına açıklama yapmak istemiyorum, bu yüzden sen de geliyorsun der. Lal eşini alıp gider. Jagdiş kızgın.

Bairon banka müdürünü eve çağırır ve Jagdiş’in hesaplarını kapatır, tüm desteğini keser. Herkes şok olur. Dadisa, Bairon‘u ikna etmeye çalışır ama Bairon Jagdiş’in parasız kalmasının umurunda olmadığını söyler. Ben artık Jagdiş’in babası değilim diyor. Herkesi Jagdiş’ten uzak durması için uyarır, yoksa intihar ederim der. Herkes şok olur.

Dadisa Basant’a Bairon’u ikna etmesini söylese de, Basant da Bairon’u destekler. Sumitra kalbi kırık. Bairon, Jagdiş’in bütün eşyalarını atmaya başlar. Sumitra gelir ve onu kontrol etmeye çalışırken Jagdiş’in hatıralarından kurtulmanın imkânsız olduğunu söyler. Bairon çaresiz hissettiğini söyler.

Anandi’nin mahvolan hayatını iyileştirmek için ne yapacağını bilmiyor. Bairon’u bu halde gören Sumitra, dalıp gider. Madan ve Radha, torunlarıyla birlikte Dadisa’yı ziyaret eder. Bairon ve Sumitra’nın kederinden bahsederler. Madan, Dadisa ve ailesini teselli eder.

İkimizin Yerine dizisinin 2 mart özetinde Anandi odasında heykel gibi otururken Sumitra gelir ve onunla konuşmaya çalışır. Anandi, Sumitra’ya ben gerçekten aptal mıyım, Jagdiş’e uygun değil miyim diye sorar. Sumitra neden böyle hissettiğini sorar. Anandi, ona bunu Jagdiş’in söylediğini söyler. Anandi, Jagdiş ile telefon görüşmesini anlatır. Sumitra şok olur. Bu aralar Anandi’nin neden depresyonda olduğunu anlar.

Sumitra Jagdiş‘in Anandi’ye aptal dediğini düşünmekten uyuyamaz. Sonra Bairon‘un acılarını, Bairon ve Anandi’nin, gerçeği öğrendiklerinde nasıl davrandıklarını hatırlar. Yataktan kalkar ve Jagdiş’in eşyalarına doğru gider. Bohçayı açıp çocukluk eşyalarına bakar ve resmini görür. Çocuğu Jagdiş’in şu an yaptıklarını hatırlar.

Sabah, Bairon uyanır ve saatin 8 olduğunu görünce Sumitra onu uyandırmadı diye kafası karışır. Biraz sonra hepsi Sumitra‘nın yokluğunu fark eder ve endişelenirler. Dadisa, Bairon ile Sumitra’yı aramaya gider ve yakında herkes salonda toplanır. Makhan gelir ve Sumitra’nın evde hiçbir yerde olmadığını söyler. Ayrıca sabah geldiğinde ön kapının açık olduğunu söyler. Ama Gehna gece kapıyı kapattığını söyler. Herkes endişelenir.

Gehna Anandi ile mabede gidebileceğini söyler ve Anandi’nin odasına giderler. Anandi oradadır. Sumitra’yı sorarlar. Anandi mabedden bahsetmediğini söyler. Ben gidip mabede bakarım der. Herkes rahatlar ve mutlaka tapınağa gitmiş olabileceğini ve yakında geri döneceğini düşünürler.

Anandi odasında bir mektup bulur ve endişeyle bağırmaya başlar. Herkes endişelenir. Anandi mektubu Bairon’a verir ve Sumitra‘nın Jagdiş’i geri getirmek için Mumbai’ye gittiğini öğrenirler. Herkes endişeli ve gergin. Dadisa kızar ve Sumitra’nın akılsız olduğunu, şehri tanımadan gittiğini söyler. Ayrıca Bairon da endişelidir. Çünkü Sumitra hiç bir zaman yalnız bir yere gitmemiştir.

Basant, Jagdiş ile birliktedir, mutlaka Jagdiş‘i arar ve Jagdiş annesiyle ilgilenir der. Dadisa, Basant’tan Jagdiş’i arayıp bilgi vermesini ister. Bairon aramamasını ister ama Basant, sinirlenmek için doğru zaman olmadığını söyler. Jagdiş‘i ararlar. Gauri bunu görür ve Jagdiş’e iletir. Jagdiş sonra konuşacağını söyler.

Gauri, ailesini bekletmenin iyi olmadığını söyler. Konuşmak istemiyorsan ben açıp banyoda olduğunu söyleyim der. Jagdiş endişelenir ve bu çılgınlığı yapma der. Gauri eğlenceli olduğunu söyler. Jagdiş, banyodayken Gauri, Bairon ile konuşuyormuş gibi yapar. Jagdiş hemen dışarı çıkıp telefonu alır.kimizin Yerine 176 Bölüm resimleri

Gauri’ye aklını mı kaybettin diye sorar. Gauri gülmeye başlar ve Jagdiş şaka yaptığını anlar. Jagdiş çok korktuğunu söyler. Gauri aşık olmak suç değil ki der. Jagdiş, bundan korkmadığını, onun için endişelendiğini söyler.  Gauri telefonunu açmasını ister ve çağrı kesilir. Basant telefonu bırakır.

Bairon, onun telefonu açacak vakti yokken Sumitra’ya nasıl bakacak diye kızar. Gehna, Sumitra‘nın Anandi için çok endişeli olduğunu ve sevgisiyle Jagdiş’i geri getirmesinin mümkün olabileceğini söyler. Ne de olsa annesidir. Dadisa, Sumitra’nın Jagdiş’i ikna etmesi için dua eder.

Anandi, en azından benim için dönmeyeceğini biliyorum diye düşünür. Gauri ve Jagdiş, Lal ve eşi için hediye almaya gider. Gauri, çocuk evliliklerine karşı olduğunu ama onlar için mutlu olduğunu, birbirleriyle mutlu olduklarını söyler. Ama çocuk evliliğinin kurbanları büyüyünce ve bunun büyük bir hata olduğunu anlayınca acı çekecekler der. Jagdiş ve Gauri çocukluktaki evliliklerini hatırlar.

İkimizin Yerine 2 Mart Fragmanı

İkimizin Yerine 176. Bölüm Özeti 2 Mart Anandi Jagdiş‘in Gauri ile Kaldığını Öğrenir (3 Yorum)

  1. Gaurinin suçu yokki kızın haberi bile yok asıl bir suçlu varsa o da yalnız ve yalnız jagdish pisliğidir.

  2. Pislik.jakdiş.ne.acı.çektin.her.acıyı.anandiyi. çekti. Mikrop.gayuri. acı.çekmiş.gibi.mikrop.baban.para.karşılığı. Bile. Bile.seni.satı. anandiyi. Çekti.garibim.boşanma. kurtul.anandiyi. hala.oevde. işin.ne.

  3. Pislik.jakdiş.ne.acı.çektin.her.acıyı.anandiyi. çekti. Mikrop.gayri. acı.çekmiş.gibi.mikrop.baban.para.karşılığı. Bile. Bile.seni.satış. anandiyi. Çekti.garibim.boşanma. kurtul.anandiyi. hala.otelde. işin.ne.