İkimizin Yerine 18 Ağustos Bal Ganga’ya Yaklaşmaya Devam Ediyor

İkimizin Yerine dizisinde Anandi ve Jagdiş bir restoranda yemek yerken Sançi de yan masada arkadaşlarıyla yemek yiyordur. Sançi arkadaşlarına köylü gibi yaşamak istemediğini, evlendikten sonra gerçek kimliğine döneceğini söylüyordur. Anandi ve Jagdiş onu hayretler içinde dinliyordur. İkimizin Yerine 345. Bölüm Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 18 Ağustos Özeti

Sançi Anandi’ye demek ki herşey göz boyamak içinmiş diyor. Anandi duyduklarına hala inanamadığını söylüyor. Jagdiş Anandi’ye Sançi’yi bu duyduklarından sonra hala haklı görmeye mi çalışacaksın diyor. Anandi daha önce Sançi’nin değişmeye çalıştığını düşünüyordum ancak şimdi değil diyor. Anandi Sançi nin bütün bu sahtekarlıkları Jagdiş’i çok sevdiği için yaptığını söyler.

Jagdiş Sançi’nin bu sahtekarlıklarını maruz gören Anandi’ye tepki gösterir. Anandi de o zaman bu saplantılarınızı bile bile neden Sançi ile evlenmeyi kabul ettin der. Jagdiş ise bunu senin için kabul ettim der. Anandi şaşırırken Jagdiş sözlerine devam eder. Beni en iyi tanıyan sendin der ve benim için Sançi’nin uygun olup olmayacağını senden daha iyi kimse bilemezdi ve ben sana güvenerek böyle bir yola girmiştim der. Ayrıca aileleler benim adıma zaten kararlarını vermişti der. Büyük bir soruna yol açmamak için kararımı bu yönde kullandım der. Anandi şaşkındır. 1 51

Anandi hem senin hem de Sançi’nin ailesi bu evliliği çoktan benimsediler diyor. Jagdiş Sançi’nin gerçek yüzünü gördükten sonra mutlu olmanın imkanı var mı diye soruyor. Bal sapığı bir hastane personeli ile Ganga’nın gece vardiyesinde çalışması hakkında konuşuyor. GAnga’nın bir çocuğu olduğunu ve gündüzleri onunla ilgileneceğini bu yüzden ona gece görevi verilmesini istiyor. Görevli ilgileneceğini söylüyor.

Jagdiş bu kadar sıkıntı arasında Sançi benim ailemi kabul etmez ve istediği gibi yaşamaya çalışırsa aileler arasında sorun olmayacak mı diye Anandi’ye soruyor. Anandi’den Sançi ile konuşmasını ve meseleyi çözmesini istiyor. Anandi eve dönerken Sanç,’nin gerçek niyetinin ne olduğunu ve her iki aileye nasıl mutluluk getireceğini düşünüyor ve Tanrı dan yardım istiyor. 2 56

Anandi mutfakta yemek yaparken Sançi yardım etmeye geliyor. Daha fazla yemek öğrenerek Jagdiş’in ailesini memnun edeceğini söyler. Anandi onunla konuşmak için doğru zaman olduğunu söyler. Bu sırada Sançi’ye arkadaşından bir telefon gelir. Sançi gitmek zorunda olduğunu söylerken Anandi bu durumu sadece Şiv ile görüşebileceğini düşünüyor.

Alok ve Iravati davetli listesi yapıyorlardır. Alok kızımız bizim için hala bir bebek gibi derken Iravati en azından gittiği yerde mutlu olacak diyor. Kızımızın mantıklı bir iş yapmasından dolayı gurur duymalıyız diyor. Jagdiş Jetsar’a geri dönerken Sançi’nin sözlerini düşünüp arabayı hızla sürüyor. Sonunda arabayı durduruyor ve tapınağa gidiyor. Bu sırada Anandi de Tanrı’ya dua ediyordur. Her ikisi de bir çıkış yolu için Tanrı’dan yardım istemektedirler. Şiv sürpriz yaparak eve dönüyor.3 49

Ganga Gansıyam’ın geldiğini düşünerek kapıyı heyecanla açıyor. Bal’ı görünce şaşırıyor. Bal beni mi bekliiyordun diyor. Ganga Gansıyam’ı beklediğini söylüyor. Bal Ganga için oyuncak getiriyor ve bunlar benim oğlumundu diyor. Ganga kabul etmek istemiyor. Bal oğlum bunlarla oynamayacak durumda deyince Ganga üzülüyor ve o zaman Manu ya verebileceğini söylüyor. Bal oyuncak arabaları Ganga’nın eline verirken ellerini Ganga’ya sürtüyor adeta. Zavallı Ganga hala hiç bir şeyin farkında değil.4 46

Anandi Şiv’e herşeyi anlatmak için yanına gidiyor. Şiv onunla romantik takılmak istiyor. Anandi önemli bir konu hakkında konuşacağını söylese de Şiv romantizmden daha önemli ne olabilir ki diye soruyor. Anandi’nin üzgün davranması üzerine Şiv ne olduğunu soruyor. Bu sırada kapı çalıyor. Anandi kapıyı açıyor ve Jagdiş’i görüyor. İkimizin Yerine 18 Ağustos Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 19 Ağustos Özetini Sesli Olarak Kanalımızdan Dinleyebilirsiniz (Son 250 aboneye ihtiyaç var; abone olursanız çok sevinirim)

İkimizin Yerine 18 Ağustos Fragmanı