İkimizin Yerine 181. Bölüm Özeti 7 Mart Gauri Jagdiş‘i Affeder.

İkimizin Yerine dizisinin 181. bölümünde Jagdiş’in üzüntüye dayanamayıp intihar etmesinden korkan Gauri onu affeder. İşte İkimizin Yerine 7 Mart özeti

İkimizin Yerine 181. Bölüm Özeti

Jagat ve Gauri göl kenarında büyük bir kavga eder. Gauri öfkeyle Jagat’a, ona yaklaşmamasını söyler. Yaptıklarından sonra nasıl gelip onunla yüzleşmeye cüret ettiğini sorar. Ona bir yalancı olduğunu ve tüm gerçeğini bildiğini söyler. Gauri, adı, köyü ve en önemlisi evliliğiyle ilgili ona yalan söylediği için üzgündür.

Tüm bunları birkaç gün değil, tam 5 yıl boyunca sakladığını söyler. Tam 5 yıl duygularımla oynadın der. Jagdiş en azından açıklamasına izin vermesini ister. Gauri kızar ve onu tokatlar. Gauri, masumiyetini kullandığını söyler. Jagdiş, bana güven der. Gauri, öfkeyle sen güven ne demek biliyor musun diye sorar.

Onu bir suç işlediği ve duygularıyla oynamaya hakkı olmadığı için suçlar. Jagdiş, gerçekten onu sevdiğini ve onu aldatmadığını ispatlayabileceğini söyler. Ona yazdığı mektubu gösterir ve tavsiyesini sorduğu hayali arkadaşını hatırlatır. Jagdiş, ona her şeyi anlatmak istediğini ama ona olan sevgisi ve kaybetme korkusundan cesaret edemediğini söyler.

Gauri hala kızgın ve mektubu alıp yırtar. Gauri, karın Anandi‘yi uzaktan akraba Nandini diye tanıttın der. Gauri, başka bir şey daha saklıyorsun, sen 2 kez evlendin der. Jagdiş‘in kafası karışır. Sonra Gauri, ben Gudiya‘yım ve sen çocukken benimle evlendin der. Buna rağmen evliliğimizi yok saydın, aşağıladın ve beni reddettin der. Jagdiş şok olur.

Gauri, yaptıkları için ona veya ailesine güvenemeyeceğini söyler. Ailem size beni kabul etmeniz için yalvardı ama kabul etmediniz der. Jagdiş‘e gitmesini ve onu tekrar görmek istemediğini söyler. Anandi’ye iyi bir koca rolünü oynayarak ve benimle sevgili olarak eğlendin diye onu suçlar. Evliyken nasıl başkasını sevebileceğini sorar. Jagdiş bozulur.

Gauri ona “hayatımın en büyük hatasısın, bunun için kendimi asla affetmeyeceğim deyip gider. Jagdiş peşinden gider ve benimde hayatım mahvoldu der. Ben Anandi ile evlenmeye zorlandım ama onu hiç sevmedim, onu sadece çocukluk arkadaşı gibi gördüm der. Sadece seni seviyorum der. Gauri inanmaz ve beni bir kere çocukken hayal kırıklığına uğrattın, şimdi de hayatında bana “öteki kadın” statüsünü vererek aldattın diye bağırarak uzaklaşır. Jagdiş, söylediklerini hatırlar ve yıkılır.

Hastaneden birisi Kunda‘yı arar ve Jagat’ın görev değişikliği hakkında bilgi verir. Kunda Jagat’ı arar ama Jagat kapatır. Kunda, onun güvenliği için endişelenir. Gauri evinde harap bir halde, Jagat‘la eski anılarını, partiyi, çocukken onunla evlendiğini hatırlar. Jagat onu aramaya çalışır ama Gauri cevap vermez. Jagat telefonunu çöpe atar.kimizin Yerine 181. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 181. Bölüm özetinde Gauri’nin öfkesini hatırlar ve acıyla çığlık atar. Ailesi Gauri‘yi bir yere götürmek ister. Gauri reddeder. Ailesi gider ve yarın döneceklerini söylerler. Anandi, sınavı için mabedde Tanrı’ya dua eder. Jagat hâlâ göl kenarında, acı çekiyor. (Arka fonda “hai dil ko teri arzoo, ana tajhe naa pa sakun” şarkısı var). Jagat birden ayağa kalkar ve birinden Gauri’nin adresini alır.

Yağmur başlamak üzere. Jagat Gauri’nin kapısını çalar ve ona seslenir. Gauri kapıyı açmaz ve odasına gider. Jagat, ona açıklama şansı vermesini ister. Gauri cevap vermez. Jagat Gauri’nin odasının penceresini açık görür ve oraya gider. Gauri’nin ağladığını görür ve onu ikna etmek için çok çabalar. Gauri pencereyi öfkeyle kapatır. Jagat, Gauri onu bir kez dinleyene kadar bir yere gitmeyeceğini söyler. Gauri cevap vermez. Sonunda Jagat geriye gidip bir ağacın altına oturur. Şiddetli yağmurda titremeye başlar.

Anandi, Jagdiş’in intihar ettiği bir kâbustan uyanır. Uyanır ve odasında Tanrı’nın önünde bir mum yakar. Jagat, Gauri’nin evinin dışında yağmurda titreyerek oturur. Gauri, Jagdiş‘in dışarıda oturduğunu görür ve eski anıları hatırlar. Jagat için üzülür ve kapıya koşar ama tam o anda evli olduğunu hatırlar.

İkimizin Yerine 7 Mart Özeti Devam Ediyor

Gauri ağlamaya başlar. Tanrı’dan ona güç vermesi ve bu sefer zayıf olmaması için yardım ister. Ertesi sabah Gauri‘nin ailesi kapıyı çalar. Gauri uyanır ve pencereden bakınca Jagdiş’i bulamaz. Kapıyı ailesine açar ve babası, köylülerin evin dışında baygın yatan bir erkeği hastaneye yatırdığını söyler. Ayrıca adamın doktor olduğunu söyler.

Gauri, Jagdiş olduğunu anlar ve hastaneye koşar. Kunda, hastaneden Jagdiş’in Jetsar numarasını alır ve onu bulmak için evi arar. Dr. Jagat’ı sorunca Bairon, adının Jagat değil Jagdiş olduğunu söyler. Kunda, birkaç gündür Jagdiş‘in kayıp olduğunu ve eve gelip gelmediğini merak ettiğini söyler. Bairon, artık onlarla hiçbir ilişkisi olmadığı için eve gelemeyeceğini söyler.

Kunda şaşırır ve yanlış bir şeylerden şüphelenir. Dadisa endişelenir. Bairon, Dadisa‘ya ailesini umursamayan birinin, bir yabancıyı daha az umursayacağını söyleyip gider. Gauri, Jagdiş’i görmek için hastaneye gelir. Jagdiş onu gördüğüne sevinir ve bensiz yaşayamayacağın için geleceğini biliyordum der. Gauri oraya sadece insanlık adına geldiğini söyler.

Jagdiş, kaybetme korkusu yüzünden ona gerçeği asla söylemediğini söyler. Anandi’yi değil de seni sevdiğimi fark ettim, ayrıca sen de benim gibi gerçeği sakladın der. Gauri, kendini haklı çıkarmak için beni kendinle karşılaştırma der. Benim sırrım, hatırlamak istemediğim geçmişimin büyük bir ihanetiydi ama seninkisi geçmişine, bugününe ve geleceğine bağlı der.

Jagdiş, ailesinin gerçeği öğrenince onunla olan tüm bağlarını kopardığını söyler. Fakat tüm bunlara sadece sen yanımda olduğun için dayandım der. Ondan ayrılmaması için yalvarır, yoksa yalnız kalırım der. Gauri, şu anda gerçeği söyleyebilirsin, ama yalanlarınla yıllarca bana hakaret ettikten sonra seni nasıl affedeyim der. Onu asla affetmeyeceğini söyler.kimizin Yerine 7 Mart resimleri

İkimizin Yerine 7 Mart özetinde Jagdiş, Gauri’ye, duygusal ilişkilerinden bahsederek ve kaderin onları bir araya getirdiğini söyleyerek onu ikna eder. Gauri Jagdiş’i kucaklar. Ertesi gün, Jagdiş ve Gauri, Gauri’nin evinde, ilişkileri hakkında konuşurlar. Jagdiş, Gauri’yi sevdiğini, yasal olarak onunla evlenmek istediğini ve böylece ilişkilerinin dünyaya yasal olarak tanınmasını istediğini söyler.

Gauri’nin babası, Gauri ile evlenmesine rağmen, Anandi’nin ilk eşi olarak tanınacağını söyler. Jagdiş, Anandi’den boşanmaya hazır olduğunu ve hayatında istediğini yapmakta özgür olabileceğini belirtir. Anandi‘den boşanınca, o da çocukken bilmeyerek girdiği çocuk evliliğinden kurtulacak der. Gauri ile evlenemese bile, Anandi’ye asla dönmeyeceğini ya da karısı olarak kabul etmeyeceğini söyler.

Gauri’nin babası, Gauri’nin kimliğini ailene açıkladın mı diye ona sorar. Jagdiş‘e, geçmişi ve ailesinin evlilik nedeniyle karşılaştığı tüm hakaretleri anlatır. Jagdiş, ailesinin onunla tüm bağlarını kopardığını ve hiç kimsenin Gauri‘nin ailesini bir daha rahatsız etmeyeceğini söyler. Ailesi, konuyu kendi aralarında tartışmak Gauri‘yi içeri götürür.

Jagdiş gergin. Gauri’nin annesi, ona neden onlara bu kadar çok stres yaşatan aynı aileyi seçtiğini sorar. Ne olursa olsun sen her zaman Jagdiş’in ikinci karısı olarak bilineceksin der. Aile desteği olmadan Jagdiş‘le gelecekte nasıl idare edeceksiniz der. Ya Jagdiş ailesine geri dönmeye karar verirse? Ne yapacaksın diye sorarlar.

Gauri‘yi hem iyi hem de güzel olduğu için uygun bir eş bulacaklarına ikna ederler. Fakat Gauri kararlıdır ve ailesine, Jagdiş değişti, o beni seviyor ve beni asla terk etmeyeceğini bildiğim için ona inancım tamdır der. Çocukken olanların, Jagdiş yanında olmaya hazır olduğu için tekrarlanmayacağını söyler. Yasal olarak evlenecekleri için de, mahkeme çocuk evliliğini tanımayacağından Jagdiş’in tek karısı olarak tanınacaktır.

Her ikisi de eğitimli olduklarından, yeterince para kazanacaklar ve Mumbai’de yeni bir hayata başlayacaklar. Ayrıca, Gauri onlara neden ilişkiyi kabul etmekte tereddüt ettiklerini, bunu yaparak üç hayatı mahvetmek zorunda olduklarını söyler. Jagdiş’in Anandi’ye asla dönmeyeceğini ve kendisiyle Jagdiş’in de ayrı olarak asla mutlu olamayacaklarını söyler. Ailesi nihayet isteğini kabul eder. Gauri mutlu ve gülümser.

İkimizin Yerine 7 Mart Fragmanı

İkimizin Yerine 181. Bölüm Özeti 7 Mart Gauri Jagdiş‘i Affeder. (2 Yorum)

  1. işallah.anandiyi.yaşattıklarını.misliyle. çekersin.jakdiş. umduğunu. Bulmaz.gayri. denen.pislikte. seni.süründürül