İkimizin Yerine 184. Bölüm Özeti 10 Mart Anandi‘ye Ne Olacak?

İkimizin Yerine dizisinin 184. bölümü 10 Mart pazar günü ekranlara gelecek. İkimizin Yerine 184. bölümde Dadisa Gauri‘yi kabul etti peki şimdi Anandi‘ye ne olacak?

İkimizin Yerine 184. Bölüm Özeti Başlıyor

Jagdiş, kıdemli bir doktorla telefonda konuşur. Doktor, Jagdiş’e, Dadisa’nın 2 gün içinde daha iyi olacağını bildirir. Hepsi, Dadisa’nın tam olarak ne olduğunu bilmek ister. Jagdiş, yüksek kolesterol, yüksek kan basıncı, yaşlılık nedeniyle kalbe giden kanın yetersiz olduğunu söyler. Siz gidin ben ona, bakarım der. Basant bize akıl verme diye bağırır. Jagdiş ve Gauri kötü hissettiler. Hepsi gider. Jagdiş Gauri’yi de dinlenmeye gönderir.

Jagdiş Dadisa ile ilgilenir. Mutfakta, Sumitra Jagdiş‘e çay yapar ve Makhan’ı çağırır. Anandi oraya gelir ve çayı kendisi Jagdiş‘e götürür. Anandi Jagdiş’e çay verir. Jagdiş şok. Anandi gidecekken, Jagdiş, Dadisa için endişelenme diyerek onu durdurur. 2-3 gün içinde iyi olacak der. Anandi, postasını alıp almadığını sorar. Jagdiş, evet diyerek cevap verir. Anandi öfkeyle cevap vermediğini söyler. Sadece Dadisa istediği için posta gönderdiğini söyler.

Jagdiş, ne cevap vereceğini bilmediği için cevaplamadığını söyler. Senin yaralandığını biliyorum, seni üzmemek için söylemedim senin suçun yok der. Anandi, hiç ikna olmadan gider ve Gauri’nin kapının önünde durduğunu görür. Gauri konuşmalarını duymuş. Anandi gider. Gauri elini Jagdiş’in omzuna koyar. Jagdiş, onu Anandi zannederek Anandi beni affet der. Gauri şok olur ve neden Anandi’den onu affetmesini istediğini sorar.

Jagdiş ne olduysa Anandi’nin suçu yok, sadece insanlık için affetmesini istedim der. Gauri, senin Anandi’ye karşı insanlığını hiç görmedim, peki neden şimdi diye sorar. Jagdiş, bunun küçük bir şey olduğunu söyleyerek ikna etmeye çalışır. Gauri buna aşırı tepki verir. Benimle evlenerek bir hata yaptın, sen şimdi suçluluk duyuyorsun der. Kimse beni kabul etmedi der. Jagdiş’e uzun yıllar onunla yaşadıktan sonra Anandi’ye hiç mi ilgi duymadın diye sorar.

İkimizin Yerine 184. bölüm özetinde Anandi az önce 2 dakika geldi ve sen ondan af dilemeye başladın der. Jagdiş, bunun küçük bir şey olduğunu söyleyerek onu ikna etmek için çok uğraşır. Gauri öfkeyle odadan gider, Jagdiş onu takip eder. Dadisa bütün tartışmayı duyar. Gauri’nin odasında ağlarken Jagdiş teselli etmeye çalışır. Gauri ona, gitmek istediğini söyler. Kimse beni kabul etmiyor, tüm umudumu kaybettim der. Artık bıktım diyor. Jagdiş, eşyalarını toplamasını ister ama önce Dadisa‘yı görmek ister. Gauri kabul eder. Jagdiş gider.

Dadisa, Jagdiş‘e tavırlıdır. Jagdiş, buraya sana güvenerek beni anlayacağını düşünerek geldim der. Gauri ile ilişkimizi kabul eder misin diye sorar. Belki de Tanrı çocukken gerçekleşen ilişkimizi istiyor der. Her şekilde yaşarım ama senin duaların olmadan yaşayamam der. Bir doktor gelir ve kendini tanıtır. Jagdiş’i ister. Bairon doktoru Dadisa’nın odasına götürür. Gauri eşyalarını paketler ve odaya doğru gelen ayak seslerini duyar.

Doktor Dadisa’yı kontrol eder ve endişelenecek bir şey olmadığını ve çok yakında daha iyi olacağını söyler. Ama her şey Gauri ve Jagdiş’in sayesinde diyor. Küçük bir hata yapılsaydı durum çok daha kötü olabilirdi der. Doktor giderken Gauri’den Dadisa‘ya bir ilaç vermesini ister. Dadisa ondan ilaç almayı reddediyor ama Gauri benim için değil ailen için al diyor. Dadisa, hayatımı kurtardın fakat bu gerçek hayat değildir, gerçekten hayatımı kurtarmak istiyorsan Jagdiş‘i bize geri ver diye ona yalvarır. Gauri tamam diyor.

Torununuz size geri dönecek. Ama hayatını geri vermem için tek soruma cevap vereceksin, herkes benim suçlu olduğumu düşünüyor, ama sana sorum; benim suçum ne? Çocukken beni gelinin olarak seçtin, ailen beni kabul etmedi, konsey evliliğimin geçersiz olduğunu ilan etti, aileme hakaret edildi, büyükannem öldü bunlar hepsi benim hatam mı diye sorar. Hayatıma devam ederken torunun benim hayatıma girdi, evli olduğunu söylemedi, ona âşık oldum.kimizin Yerine 10 mart resimleri

Aldatıldım ve onu affettim der. Bir kez daha hayatıma bakmaya karar verdim ve sonra yine aynı oldum. Niye ya? Neden sadece ben? Torununu senden çaldım mı ki sana geri vermem gerekiyor? Benim suçum ne? Bütün ailenin bana ceza veriyor olması adalet mi? Eğer hatalıysam lütfen söyle, eğer bir hatam yoksa neden bunun sadece bana olduğunu söyle deyip gider. Jagdiş, bir reçete yazar ve ilaçların kullanımından bahseder. Ayrıca başka bir ihtiyaç olursa beni arayın der.

Basant, Jagdiş’e sinirle bakar ve kâğıdı elinden alır. Bairon ve Basant onunla konuşmaz. Gauri ağlarken Jagdiş bunu görür. Gauri ve Jagdiş Dadisa’nın ayağına dokunur. Dadisa rahatsız olur ve gidecekleri için endişelenir. Jagdiş, Dadisa’nın yanında oturur ve gideceklerini söyler. Bize ne kadar kızgın olursan ol, seni aramaya devam edeceğim, Jagdiş’in ile konuşacaksın değil mi diye sorar. Dadisa yüzlerine bile bakmaz. Onlar giderken Dadisa çok huzursuz olur.

İkimizin Yerine 10 Mart Özeti Devam Ediyor

Jagdiş ve Gauri salona gelip çantalarını bırakırlar. Kimse onlara veda etmez. Nandu Jagdiş’e, Dadisa iyileştiğinde benimle oynayacağını söyledin ama oynamadan gidiyorsun der. Jagdiş, bir dahaki sefere oynarız deyince Nandu her zaman böyle söylüyorsun diyerek ona sarılır ve gözyaşlarını silerek kaçar. Kimse iyi hissetmiyor. Jagdiş ve Gauri, Sumitra’nın ayaklarına dokunmak üzereyken Sumitra geri gider. Jagdiş giderken Bairon onu durdurur ve tedavi ücretini almasını ister.

Jagdiş ve Gauri şok. Bairon, köylü olmalarına rağmen hala tedaviyi karşıladıklarını söyler. Parayı Jagdiş’in cebine koyar. Gauri, Jagdiş’in elini tutar ve yine gitmek üzereyken bu sefer Dadisa gelip onu durdurur. Hepsi Dadisa‘ya doğru koşar. Dadisa inerken Jagdiş onu tutar. Bairon onu durdurur ve Dadisa‘yı aşağıya indirip oturtur. Dadisa, Jagdiş hayatını kurtardığı için gitmesini istemediğini söyler. Sevgili torununu kaybetmek istemiyor. Ayrıca Gauri’nin Jagdiş‘in yasal karısı olduğunu ve Anandi gibi onun da evin gelini olduğunu söyler.kimizin Yerine 184. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 10 Mart özetinde Gauri mutlu olurken hepsi mutsuz. Dadisa, Jagdiş’in herkese zarar vermesine rağmen her şeyin geçmişte kaldığını söyler. Artık hayatının son bir kaç gününü tüm aile üyeleri ile huzur içinde geçirmek istiyor. Bairon bir şey söyleyecekken Dadisa onu durdurur ve kararına ortak olmasını ister. Jagdiş ile Gauri’nin birkaç gün daha kalmasına izin verilir. Hepsi mutsuz. Anandi ortaya çıkar ve tüm sevgisiyle Dadisa’nın başına elini koyar.

Dinlenmeye ihtiyacı var diye odasına gitmesini ister. Dadisa kararından ve anlayışından memnun olur. Sevgi ile yüzünü okşar. Anandi onu odasına götürür. Jagdiş odada Gauri‘ye, yakında her şeyin iyi olacağını, ailenin de onu kabul edeceğini söyler. Her ikisi de dersleri için endişelenir ve üniversite yetkililerine izin başvurusu göndermeye karar verirler.

Odada Dadisa, Jagdiş ve Gauri’nin eve girişini ve sonra Gauri’nin suçsuz yere bütün aile tarafından dışlandığını söylediğini hatırlar. Jagdiş ve Gauri, Dadisa‘yı görmeye gelir. Gauri çok mutludur. Jagdiş, Dadisa’ya onu hayal kırıklığına uğratmayacağına dair söz verir. Dadisa uyumaya gider. Jagdiş ve Gauri gider.

Anandi de Jagdiş ve Gauri‘nin eve girişini hatırlar.Sumitra bunu görüp üzülür. Bairon, Basant ve gelinler Dadisa’ya gelip ona Jagdiş ve Gauri’yi kabul etme kararından memnun olmadıklarını söylerler. Dadisa onlara ilişkilerin kolay kopamayacağını söyler. Onları fevri oldukları için fırçalar ve iyice düşündükten sonra bu kararı verdiğini söyler. Jagdiş ve Gauri’nin ne kadar uyumlu olduklarını anladığını söyler.

Dadisa, Jagdiş’in yakında ailesine döneceğini hissettiğini söyler. Dadisa, Anandi’nin tüm hayatının gözünün önünde, mahv olduğu için kötü hisseder. Dadisa, Anandi’nin aileyi bir arada tutan tek kişi olduğundan emin olduğunu söyler. Anandi’nin karşısında Gauri‘nin hiçbir şey olmadığını ve Jagdiş‘in yakında Anandi‘nin değerini anlayıp geri döneceğini söyler.

İkimizin Yerine 184. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 184. Bölüm Özeti 10 Mart Anandi‘ye Ne Olacak? (3 Yorum)

  1. Anandi.ne.kadar.iyilik.meraklısıymışını.senin.zaten.aklın.yok.birazdan. mikrop.Kalyani. jakdiş le. Gayuriye. Hizmet.ettirsin. sen.sonra.defolur. çıkar.gitersin manyak.anandi.