İkimizin Yerine 190. Bölüm Özeti 16 Mart Phuli Gauri‘ye Hakaret Eder

İkimizin Yerine dizisi 190. bölüm özeti ile 16 Mart cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak.  İkimizin Yerine 16 Mart özetinde Phuli Gauri‘ye hakaret edecek.

İkimizin Yerine 190. Bölüm Özeti

Doktor Phuli’yi kontrol etmeye gelir ve kocasıyla kaynanasına hamile olduğunu söyler. Herkes çok mutlu. Phuli, ailesi ve Anandi‘ye bunu şahsen anlatmak istediğini söyler. Kocası kabul eder. Jagat Gauri’ye, herkesin sözlerini kişisel olarak kabul etmemesi ve söylediklerini göz ardı etmesi gerektiğini anlatır.

Tek oğulları olduğu için sonunda onu affedecekler, o zamana kadar Gauri sabırlı olmalıdır. Gauri kabul eder. Bairon sinirle telefonda birine bağırır. Sumitra, sakin olmasını söyler. Ama Bairon, Jagdiş’ten utandığını ve huzur içinde olamayacağını söyler. Dışarı çıkar ve Gauri’yi görünce geri döner. Gauri onu durdurur ve neden ondan bu kadar nefret ettiğini sorar.

Evdeki tüm kadınları sevip sayıyorsun ama bana ve çocukluğuma ilgisizsin der. Bairon’a neden onu desteklemediğini sorar. Bairon, yalanlarını öğrenince Jagdiş’i terk etseydi, onu tam olarak destekleyeceğini söyler. Fakat sen onu tüm yalanlarıyla kabul ettin ve adalet bekliyorsun der. Gauri, Bairon’a Jagat’ı sevdiği için kabul ettiğini ve Jagat’ın Anandi ve ailesini reddettiğini söyler.

Bairon Gauri’ye o zaman evde ne yaptıklarını sorar. Gauri alay eder gibi Bairon’a, Jagat’ı gelmeye zorladığı için bunun onun hatası olduğunu söyler, ancak ev halkı oğullarını değil gelini önemsiyor galiba der. Bairon, öyle olmadığını söyler. Sadece hak edenleri destekliyoruz, yani Anandi‘yi. Birinin gözyaşları üzerine kurulan bir yuva bir asla huzur bulamaz deyip gider. Gauri üzgündür.kimizin Yerine 190. Bölüm resimleri

Phuli köye gelir ve bazı kadınlardan Jagdiş‘in yeniden evlenmesini ve sonraki tüm olayları öğrenince şok olur. Okulda Anandi çocuklara ders öğretirken Phuli girer. Anandi şaşırır ama onu görmesine mutlu. Çocukları erken bırakır ve Phuli’ye sarılır. Phuli telefonunu Anandi’ye verir ve bunu bana dertlerimizi ve mutluluklarımızı paylaşmamız için sen vermiştin der.

Anandi, şaşırır ve sorunun ne olduğunu sorar. Phuli, Jagdiş’in yaptıklarını bildiğini ve ondan böyle bir şeyi sakladığına inanamadığını açıklar. Phuli, Anandi de dul olacağı için gerçekten üzülür. Phuli buraya ona hamileliğini söylemeye geldiğini ama Anandi’nin durumunu duyduğunu söyler. Anandi bunu duyunca gerçekten çok sevinir ve Phuli‘ye sarılır.

Phuli Dadisa‘lara gidip onlara böyle bir şeyin olmasına nasıl izin verdiklerini sormak ister. Ama Anandi buna katılmaz. Phuli, ailenin böyle bir şey yapmaya hakkı olmadığını belirtir. Anandi, arkadaşlık hatırına bir şey söylememesini ister. Phuli, hala Jagdiş gibi birini korumak istiyorsun der. Anandi’ye aldığı hediyeyi verip gider. Anandi çocukluğunu hatırlar ve üzülür.

İkimizin Yerine 190. Bölüm özetinde Phuli bir yere giderken, motorda Jagdiş‘i arkasında Gauri ile görür. Phuli sinirlenir ve önlerini keser ve Jagdiş motoru zar zor durdurur. Phuli’yi görünce şok olur. Phuli, bunu nasıl yapabildiğini sorar. Anandi, senin için hayatını ve hayallerini verdi ama sen bu kız için onun hayatını mahvettin der. Jagdiş, Gauri’yi karıştırma, onu seviyorum ve evlenmeye karar verdim der.

Phuli, Jagdiş’e Anandi’den saklanması ve kendisinden Anandi’ye mektup göndermek için yaptıklarını anlatır. Gauri şok olur. Jagdiş, gerçek ortaya çıktı gibi korkar. Jagdiş, çocukluğundan beri Anandi’nin karısı olduğu söylendiğini söyleyerek bunu örtbas etmeye çalışır. Ona olan bağlılığımı aşk zannettim, ama gittiğimde aşkın gerçek anlamını anladım der.

Köy halkı oraya toplanmaya başlar. Phuli, Gauri’ye, çocukluk günlerini nasıl geçirdiklerini anlatır, şimdi sen Anandi‘yi üzerek mutlu oluyorsun der. Phuli, Anandi Jagdiş‘i affetse bile Tanrı‘nın Anandi’ye yaptıkları için onu asla affetmeyeceğini belirtir ve gider.

Orada olan insanlar da Jagdiş ve Gauri ile alay eder. Gauri, öfkeyle yürümeye başlar. Jagdiş arkasından koşar, onu durdurup soğutmaya çalışır. Gauri, Jagdiş’e o kızın kim olduğunu, onunla nasıl böyle konuşabildiğini söyleyerek kızar. O aileden değil, o zaman sen nasıl bir şey söylemedin ve sessiz kalabildin der.

İkimizin Yerine 16 Mart Özeti Devam Ediyor

Bana karın gibi değil, düşük dereceli bir kadın gibi bakıyordu der. Jagdiş onu durdurmaya çalışır ama Gauri dinlemeden gider. Jagdiş çaresiz. Gauri öfkeyle soluğu evde alır ve evin her yerinde Anandi‘yi arar. Anandi’nin odasına gider ve Anandi’nin tıbbi giriş kitabını görür. Anandi’nin doktorlukla ilgilendiğini anlar ve çok sinirlenir.

Bu sırada Anandi dışarıdan gelir. Gauri salona gelir ve Anandi’nin önünde durur. Anandi şok olur. Sonra Gauri onu suçlamaya başlar. Gauri, bir insanın nasıl bu kadar yalanı taşıyabildiğini söyleyerek Anandi’ye bağırır. Kimse bu kadar masum yüzün arkasındaki gerçek yüzü bilmiyor der. Anandi onu sakinleştirmeye çalışır. Gauri, neden Anandi‘ye evin kızı olduğunu iddia ederek kendi şerefini koruduğunu, ama sonra köyde Jagdiş ve onun ilişkisi hakkında haber yaydığını sorar.

Gauri ısrarla cevap vermesi gerektiğini söyler. Jagdiş’i benden ayıracağını düşünüyorsan yanılıyorsun der. Jagdiş asla sana geri dönmez der. O sırada Sumitra ve Gehna Gauri’yi durdurmak ister ama Dadisa onları engeller ve sinsice gülümser. Gauri evdekilere, Tanrı aşkına Anandi’nin gerçek yüzünü görün diye bağırır. Köyde ev ile ilgili tuhaf haberleri yayan kişi Anandi’dir der.

Anandi, kararlı bir sesle, elimde olsaydı bu haberin yayılmasını durdururdum diyerek Gauri‘yi durdurur. Eğer sen, evdeki bütün bu olayları bağırarak köy halkına bildirmeseydin, bunu başarılı bir şekilde yapardım der. Gerçek şu ki, Phuli’den bir şey söylememesini istedim ama o kendini kontrol edemedi ve bunları herkesin önünde söyledi der. Gauri susar. Anandi odasına giderken durur ve geri döner.

İkimizin Yerine 16 Mart özetinde Gauri’ye Phuli, sana ne sordu ki sen içindeki bazı hatalarını gördün ve kendine kızmak yerine bana kızdın der. Gauri heykel gibi durur. Anandi gider. Dadisa mutlu, gerisi mutsuz. Avukatın ofisinde. Basant bazı evraklarla ilgili avukatla görüşür. Avukat oradan gider. Bir çalışan (Jagdiş’in rüşvet olarak madalyonunu verdiği çalışan) Basant‘a çay getirir. Basant’ın bazı evrakları düşer ve çalışan almak için eğilir.kimizin Yerine 16 mart resimleri

Basant boynunda madalyonu görür ve şok olur. Basant onu sıkıştırır ve çalışan, yıldırım nikâhı ayarlamak için Jagdiş‘in ona rüşvet olarak madalyonu verdiğini anlatır. Basant şok olur ve ona biraz para vererek madalyonu alır. Gauri, ayna önünde sinduruna bakarak Anandi’nin sözlerini hatırlar. Sumitra Gauri‘ye bir rapor getirir ve doktor olduğu için ona açıklamasını ister. Gauri raporu görür ve nörolojik bir rapor olduğunu ve ciddi bir ölümcül kafa travması olduğunu söyler.

Kimin raporu olduğunu sorar. Sumitra, adının arkasında yazılı olduğunu söyler. Gauri adının Anandi ve 13 yaşında olduğunu görünce şok olur.  Sumitra ona raporun aslında Anandi’nin raporu olduğunu söyler. Anandi Jagdiş için kurşun yedi, Jagdiş için çok şey yaptı der. Sen, onu Jagdiş’ten ayırmak istedin ama Jagdiş’in her nefesinde Anandi olduğunu düşünemedin der. O Jagdiş‘e yeni bir hayat verdi der. Gauri susar.

Sumitra, Gauri’ye Anandi‘nin vurulma olayının tamamını anlatır. Anandi ile Jagdiş’in çocukken nasıl birbirinden ayrılmaz olduğunu ve Jagdiş’in gerçek aşkının Anandi olduğunu söyler. Sen onun cazibesisin, ama Jagdiş’in her zaman gerçek aşkı ve ihtiyacı Anandi olacak der. Gauri, bunları duyunca kalbi kırılır. Sumitra gider. Jagdiş girer. Gauri, Jagdiş’e hiç Anandi’yi sevip sevmediğini sorar.

Jagdiş hayır diyor. Gauri inanmaz ve Anandi‘nin onun için ölecek kadar ona âşık olduğunu söyler. Jagdiş, Anandi’nin aşkının tek taraflı olduğunu söyler. Onu hiç sevmedim ve sadece bir arkadaş olarak önemsiyorum der. Gauri hemen gitmek istediğini söyler.  Jagdiş onu durdurur ve onu yalnız bırakmamasını ister.  Sonra birlikte gideceklerine ikna eder. O sırada Basant, Jagdiş’e seslenir.

Herkes salondayken Jagdiş gelir. Basant, Jagdiş’ten madalyonu sorar. Jagdiş, yine tamire verdiğini yalanlar. Basant delirmiş gibi ailesine, Jagdiş’in aile yadigârını bencilliği için ne olduğu belli olmayan bir görevliye verdiğini açıklar.

İkimizin Yerine 16 Mart Fragmanı

İkimizin Yerine 190. Bölüm Özeti 16 Mart Phuli Gauri‘ye Hakaret Eder (4 Yorum)

  1. Şerefsizler sakın benim filimlerim Hakkı’nda yorum yapmayın hepinizi öldürürüm.şu anda sinirden çıldırmış durumdayım.

  2. Anandi. O.kadarmı.gurulsuzsun.çık.git o.evden.ne.kadar.meraklıymışın.hakaret.dinlemeye. canına.kurban.olsun.ojakdiş.mikrobu.