İkimizin Yerine 199. Bölüm Özeti 25 Mart Gauri’nin Kıskaçlığı

İkimizin Yerine 199. Bölümde Jagat Gauri’ye bir hediye alır ve Gauri de ona özel bir sürpriz yapar. İşte İkimizin Yerine 25 Mart özeti.

İkimizin Yerine 199. Bölüm Özeti

Anandi, Asha ile Guru hazretlerinin yanına gider. Guru, külliyesinde kadınların dünyanın yok edicisi olduğundan bahseder. Dünyadaki tüm problemler kadınlar yüzünden, falan diye konuşur. Guru tam bir kadın düşmanıdır. Bazı serseriler yolda Gulli ile alay eder, şalını alıp oyun oynarlar. Gulli çok korkar.

Anandi, Guru‘nun kadınlarla ilgili ne konuştuğunu hatırlayarak yolda gidiyor. Anandi, Asha’nın, Guru’yu sorgulamadan takip etmekle ilgili söylediklerini hatırlar. Anandi Gulli‘nin yolda ağladığını görür ve ona koşar. Ona ne olduğunu sorar ama Gulli ağlamaya devam eder. Gulli, daha sonra, onu rahatsız eden adamları ve birinin şalını alıp götürdüğünü anlatır. Gulli perişan halde Anandi’nin kollarında ağlar. Anandi, Gulli’yi eve götürür. Anandi, Dadisa’ya durumu anlatır ve Dadisa’dan tavsiye ister. Dadisa, gençler kızları oyuncak zannediyor, onlara kızların da insan olduğunu söylemeliyiz der.

Bunu akıllarına sokmaları için sıkı bir tokat istiyorlar, bir kadının neler yapabileceğini göstermek lazım der. Hastanede Şivani Gauri’ye neden üzgün göründüğünü sorar. Gauri, geçiştirir ama Şivani yutmaz. Gauri ona bir gün önce Jagat ile yaptığı tartışmayı anlatır. Onu anlamaya çalıştım ama Jagat tartışmaya devam etti ve beni nasıl kırdığını fark etmedi der.kimizin Yerine 25 mart resimleri

İkimizin Yerine 199. Bölüm özetinde Şivani, muhtemelen yanlış şekilde açıklamak istediği için anlamadığını belirtir. Kızların erkeklerden çok daha olgun olduğunu, erkeklerin hayatlarının birçok açıdan çocuksu kaldığını açıklar. Jagat’ı anlayabildiğini, sadece onu aramamasından egosunu incittiğini açıklar. Şimdi Jagat‘a, onu önemsediğini göstermen gerekir. Evlilikte, kızın görevini yapması ve birçok yönü idare etmesi gerek, ne kadar çabuk öğrenirse, o kadar harika bir hayatı olur der.

Gauri, Jagat’a sürpriz yapmak için süslenir. Jagat kapıyı çalar. Gauri ışıkları kapatır, kapıyı açar ve Jagat’ın gözlerini kapatır. Jagat onu sari içinde görünce etkilenir ve onu över. Sarılırlar. Gauri, Jagat’ın getirdiği hediyeyi açmasını ister. Jagat açar ve bele bağlanan bir kolyeyi Gauri‘ye bağlar. Jagat, onun bu mücevherinin olmadığını bildiğini söyler.

İkimizin Yerine 25 Mart Özeti Devam Ediyor

Jagat, Gauri’ye evindeki bütün kadınların bel kolyesi sevdiğini ve bu yüzden Gauri‘de de olması gerektiğini söyler. Gauri aniden sinirlenir ve kolyeyi sandalyeye atar. Jagat ona şok bakar. Gauri, Anandi olmadığını söyler. Jagat, ne Anandi’si, o bu sohbette nereden geldi der. Gauri kolyeyi Anandi‘nin taşıdığını söyler. Jagat dur diye bağırır. Bunu sana getirirken Anandi‘yi hiç düşünmedim, onu hayatımdan çıkarmak istiyorum, ama sen her zaman aramıza getiriyorsun der.

Sonra, her zaman Anandi, diyorsun ama seni önündeki adamın Anandi’nin olmadığına nasıl inandıra bilirim, benim ya da senin sorunun ne der. Beni suçlamak yerine asıl sorunun ne olduğunu düşünmelisin, ne bu güvensizlik, hapşırsan bile, Anandi bana beddua etti diye onu suçlayacaksın der. Neden Anandi‘ye ondan nefret etmek zorundayım, ona nefret edemem ama seni seviyorum der.

Gauri, onu aramıza mı sokuyorum? Bunu nasıl yaparım? O nereye gitti ki? O hep aramızdaydı, onu hep yaşattın, nasıl giyinmeliyim, nasıl yemek yapmalıyım, hangi kolyeyi takmalıyım. Bunları yaparak Anandi’yi hatırlıyorsun, beni sevmiş olabilirsin, ama yıllarca ilişkiniz Anandi ile kopmadı der.  Anandi, Jagdiş‘i hatırlar ve Jagdiş bebeğiyle konuşur ona mutlu yıllar diler.kimizin Yerine 186. Bölüm resimleri

Bunu yapmak istemesem de sana yüz çeviremem, bütün o hatıraları yanımda tuttum der. Bu benim iyi şansım mı yoksa kötü şansım mı bilmiyorum ama seni kendimden çıkaramıyorum der. Gauri üzgün ama sonra telefonu, Jagat’ın doğum gününü ona hatırlatır. Kavgayı doğum gününde telafi edeceğini söyler. Anandi gözyaşlarıyla Jagdiş bebeğini tebrik eder.kimizin Yerine 199. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 25 Mart özetinde Gauri gece bir sürü mum yakıp evi süsler ve Jagat’ı uyandırır. Daha sonra doğum gününü tebrik eder. Kolyeyi de takmıştır. Geceyi birlikte geçirirler. Bu arada Anandi’nin odasındaki mum söner. Sabah Gauri gecesini hatırlayıp gülümsüyor. Jagat uyanınca başına çiçeklerle yağar. Jagat mutludur.

Dadisa, da doğum gününü hatırlar. Sumitra‘nın gözleri yaşlıdır. Sonra Dadisa Jagdiş‘in gözlük zinciri hediyesini hatırlar ve ağlar. Rahip, eve gelir ve doğum günü için Puja olayını sorar. Sumitra, bu yıl Puja olmayacağını söyler. Dadisa da onaylar.

İkimizin Yerine 199. Bölüm Özetinin devamı için tıklayınız  İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 25 Mart Fragmanı

İkimizin Yerine 199. Bölüm Özeti 25 Mart Gauri’nin Kıskaçlığı (1 Yorum)