İkimizin Yerine 2. Sezon Başlıyor (5 Yıl Sonra)

İkimizin Yerine dizisi 131. Bölüm ile 16 Ocak akşamı ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 131. Bölüm Özeti uzun olduğu için özeti iki paça da sizlere sunacağız. İkimizin Yerine dizisinin 131. Bölümde ayrılıktan 5 yıl sonra hayat bambaşka bir yerde başlayacak. İkimizin Yerine dizisi 131. bölüm özetinin ilk kısmının özetini okumak için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 2. Sezon başlarken 5 Yıl Geçer Aradan 2. Kısım

5 yıl sonra. Anandi(Pratyushka Banerjee) çölde aynı yerde durup beklemekte. Gulli ona koşar ve her gün niye birini aradığını sorar. Anandi, sen anlayamazsın der. Oynayan bazı kızlar görürler. Gulli onlarla oynamak ister ama kızlar onu oyuna dahil etmez. Anandi, Gulli’nin iyi bir kız olduğunu söyler ve onunla da oynamaları için kızları ikna eder. Anandi, Gulli‘yi izlerken çocukluğunu hatırlar.

Gulli, Anandi’nin de oynamasını istedi. Anandi kabul eder. Bago evde, Jaipur‘a gidip Kazan‘ı ziyaret etmek için Anandi’yi bekler. Endişeyle Anandi‘nin her defa su getirmeye giderken neden geç kaldığını merak eder. O sırada Anandi Gulli ile birlikte gelir. Bago’ya her şey yolunda hazırlan diye ikna eder. Anandi Sumitra‘yı hatırlar ve kötü olur. Bago kızının her şeyi Sumitra’dan öğrendiğini söyler.ikimizin Yerine 131. bölüm foto

Bago, kendine dikkat et, Krişna‘larda kal diye kızını tembihleyip gider. Bago gittikten sonra, Anandi terasa çıkar ve koca ailesinin kuklalarıyla konuşur. Jagdiş‘in resmine yemek verir, Jagdiş ve Sumitra ile konuşur. Jagdiş’in ona mektuplar yazdığını ve uslu bir genç olduğu ortaya çıkar. Anandi, Sumitra ile Bairon’un onu kısa sürede eve götürme sözlerini hatırlayıp hatırlamadığını merak eder.

Bu arada Sumitra da Anandi ve Jagdiş’in çocukluk resmine bakar. Bairon gelince Sumitra Anandi’yi ne kadar özlediğini anlatır. Bairon, Anandi’nin eve dönme vaktinin geldiğini söyler. Bairon, zaman çok çabuk geçti derken Sumitra bana yüzyıllar gibi geldi der. Anandi‘yi sadece festivallerde arada bir görebiliyordum der.

Anandi Nandu‘nun kuklasıyla konuşur. Bu arada Gehna evin etrafında koşarak Nandu’ya sesleniyordur. Basant oraya gelip ne olduğunu sorar. Gehna, Nandu’nun sütünü içmekten kaçtığını söyler. Basant, Nandu’yu korurken Gehna’nın dikkatini dağıtmaya çalışır. Gehna bunu fark edince Nandu’yu yakalar. Anandi’ye söz verdiği için onu azarlamayacağını söyler.

İkimizin Yerine 131. bölüm özetinde Basant, Nandu çok yaramaz olduğu için Anandi‘nin onu kurtarmaya geleceğini umar. Anandi, Dadisa kuklası ile konuşur. Jagdiş’in asla onunla ilgili yazmadığını söyler. Yani Jagdiş Dadisa ile hâlâ konuşmuyor. Anandi Dadisa kuklasına Jagdiş ile arasını düzeltmeye söz verir. Sonra Jagdiş kuklasıyla konuşarak şimdi nasıl göründüğünü merak eder. Umarım büyük bir bıyığı yoktur der.

Gizlice Jagdiş’in onunla buluşacağını umduğunu söyler, ama o zaman ona bunu yapmayacağına söz verdiren bendim der. Krişna Anandi’ye Phuli’nin onu oyun parkında beklediğini söyler. Anandi çok heyecanlanır ve evden çıkar. Gulli de onunla gider. Phuli’yi nasıl bulacaklarını merak ederler. Phuli, Anandi‘ye dönme dolaptan seslenerek Jagdiş’in mektubunu almasını ister. Anandi reddeder.kimizin Yerine 2. Sezon

Phuli Jagdiş’in mektubunu yere atıp yakala der. Anandi mektubu yakalamaya çalışırken mektup büyük bıyıklı bir gencin eline geçer. Genç adam Anandi ile dalga geçer ve mektubu vermeyi reddeder. Anandi ağlamak üzere. Genç hadi gel al diyerek mektubu yukarı kaldırır. Gulli gencin bacağını ısırır. Genç bükülünce, Anandi mektubu kapar ve kaçar.

İkimizin Yerine dizisi 16 ocak özetinde Phuli gelip Anandi’ye ne olduğunu sorar. Anandi, Jagdiş’in mektubunu okuyana kadar kimseyle konuşmayacağını söyler. Bir köşeye gidip okumaya çalışır, ama mektup İngilizcedir. Phuli, biraz İngilizce biliyorsun, okumayı denesene der. Mektup Sevgili Tatlı Anandi ile başlar ama sonrasını Anandi okuyamaz. Anandi, Phuli’den okumasını ister. Phuli de okuyamaz. Phuli Anandi’ye mektubun kimin olduğunu açıklamadan başkasına okut der.

İkimizin Yerine 16 Ocak Fragmanı