Kanal 7 Dizileri de 3 Haftalık Araya Girecek mi? Sev Yeter İkimizin Yerine 31 Aralık Yayınlanacak mı?

Bilindiği üzere Türkiye’de diziler en az 3 haftalık yılbaşı arasına girecek. Türkiye’de özel kanallar reklam anlaşmalarının gerçekleşmemesi ve ocak ayında reklam gelirlerinin düşük olmamı sebebi ile en az üç haftalık bir araya girecek. Kanal 7’de Türkiye’de özel kanallardan biri. Peki hangi özel kanallar 3 hafta dizi yayınlamayacak? Kanal 7 de  Sev Yeter, İkimizin Yerine ve Ah Kalbim dizileri için üç haftalık ara verecek mi?

Kanal 7 kaynaklarından aldığımız bilgilere göre Kanal 7 diğer özel kanalların yaptığı anlaşmaya uymayacak. Yani Türkiye’de sadece Kanal 7 ve Trt 1 dizileri 2019 ocak ayında yeni bölüm dizi yayınlamaya devam ederken Star Tv, Atv, Show Tv, Kanal D ve Fox Tv 21 ocak pazartesi gününe kadar dizi yerine film yayınlayacak bunun yanında dizilerin özel bölümleri ile ekranlarda olacak.

31 Aralık Sev Yeter Devam Edecek mi?

Bu durumda Sev Yeter 31 aralık akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam edecek. Sev Yeter ocak ayı boyunca da her akşam yeni bölümü ile ekranlarda olacak. sev yeter neden yok

1 Ocak İkimizin Yerine Yayınlanacak mı?

1 ocak salı akşamı İkimizin Yerine dizisi yeni bölümü ile ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisi ocak ayı içinde de yeni bölümü ile ekranlarda izleyici ile buluşmaya devam edecek. Kanal 7 Dizileri neden yok

Kanal 7 Dizileri Seçim Akşamı Yayınlanacak mı?

Kanal 7 Dizileri 31 mart 2019 pazar akşamı yayında olamayacak. Bu durumda sadece Ah Kalbim dizisi seçim akşamı ekranlarda olamayacak.

Etiketler