İkimizin Yerine 217. Bölüm Özeti 12 Nisan Phuli Bebeği Kaçırıldı

İkimizin Yerine dizisinin 217. bölümünde Phuli bebeği kaçırılacak tabi ki bu işe Ananadi el atacak. İşte İkimizin Yerine 217. Bölüm 12 nisan özeti

İkimizin Yerine 217. Bölüm Özeti

Phuli, oğluna oğlum diyen kadına şok olur. Phuli kaynanasıgilden yardım ister, ama onu görmezden gelirler. Phuli kocasıyla bununla ilgili konuşur. Barat, o sadece benim oğlum ve ayrıca karım çocuğumun annesi olacak der. O benim karım der. Phuli şok olur ve ben kimim diye sorar. Barat, sadece çocuğunu doğuran kişi olduğunu ve hiçbir hakkı olmadığını söyler.

Phuli yıllarca herkesin ona yalan söylediğini anlar. Barat, onu çocuk doğurmak için bir hizmetçi gibi tuttuklarını söyler. Çocuğa dokunamayacağını söylerler. Phuli köylülerden yardım ister, ama kimse yardımına gelmez. Kocası ona vurur ve evden atmaya çalışır. Phuli çocuğu için yalvarır ama kimse onu dinlemez. Phuli perişan ve çaresizdir. Birisi yanına gelmeye çalışır ama kaynana onun nikâhsız olarak geldiğini ve başka bir şey olmadığını söyler.

Phuli‘yi suçlar, ona hırsız ve yalancı der. Barat, Phuli‘nin anne ve babasının onlardan para aldığını ve koşulları bile bile yalan söylediğini söyler. Hakaretler bir süre devam eder. Phuli çocuğu için ağlarken Barat zorla onu evden atar. Bir kadın Phuli‘ye gelir ve sana ilk söylediğimde beni dinleseydin bu günü görmeyecektin der. O da nikâhsız evliliğin mağdurudur ve geçmişte Phuli‘yi uyarmıştır. Kadın, artık hiçbir şey yapılamayacağını söyler.

Phuli, çocuğunu vermeleri için kapıya vurup durur. Bebek de içeride ağlar ama kimse onu sakinleştiremez. Barat, çocuğun ağladığı gürültüden Phuli‘yi suçlar, ama annesi, ağlar ağlar sonra yorulup gider der. Phuli’nin polisi çağırmasını istemezler. Bir adam kapıda Gauri’yi sorarken Jagat onun araba sürüş dersleri için geldiğini öğrenince şok olur.

Jagat, Gauriye, bu kararı ona bildirmeden nasıl verdiğini sorar. Gauri, uzun zamandır bu konuyu konuştuklarını ve öğrenmek istediğini söyler. Jagat onun şartlarında araba sürmesini yasaklar. Gauri, otobüslerde sürünemem diye onu dinlemez ve derse gider.  Jagat karardan memnun değil. Jagat Anandi’yi arar. Anandi Gauri’nin konuşmasını hatırlar.

İkimizin Yerine 217. bölüm özetinde Anandi, Gauri’nin onu aramasından hoşlanmadığını ve aramaması gerektiğini söyler. Gauri’nin durumunda, onunla ekstra ilgilenmelisin deyip Anandi kapatır. Aile bebeği tam uyuturken aniden kapıya vurma sesi bebek uyanır. Phuli hala bebeğini sorar. Phuli kapının yanında uyuya kalır. Sütçü gelir ve Barat kapıyı açarken Phuli onu durdurmaya çalışır.

Phuli çocuğu için her şeye razıdır. Tek istediğim çocuğum der. Barat tamam diyor. Aile içeride Phuli hakkında konuşur. Barat karısına, Phuli‘yi eve hizmetçi olarak almalarını söyler. Aile kabul eder. Kaynana, Phuli’ye ahırda hayvanlarla kalacağını ve ev ile mesafesini koruması gerektiğini söyler.kimizin Yerine 217. Bölüm resimleri

Phuli, yaşaması gereken küçük bir kirli ahırdadır. Bebeğinin ağladığını duyar ve huzursuz olur. Çatıdan bakınca bebeğin gözetimsiz kaldığını görür. Phuli ağlar ve bebeğini teselli etmeye çalışır. Anandi’yi hatırlar ve onu aramaya karar verir. Bir şekilde Anandi’ye ulaşmaya çalışır. Mumbai’de, Jagat sürüş eğitmenine Gauri’nin durumu nedeniyle derslerde dikkatli olmasını söyler. Bu arada Anandi, ilk gününde Sarpanç olarak yola çıkar.

Mumbai’de, Gauri araba kullanmayı öğrenir. Gauri ana caddelerde araba kullanmak istediğini söyler, ama eğitmen Jagat’ın onu çukurlar konusunda uyardığını söyler. Gauri, Jagat’ın endişesinden dolayı sevinir. Phuli çamaşır yıkar. Bebeğin kıyafetlerini görür ve ağlar. Üvey annesi mutlu bir şekilde bebeğe bakarken Phuli tüm ev işlerini yapıyor. Phuli, Anandi’nin onu aradığını görür. Tam telefonu açacakken kaynana gelip telefonu kapar.

İkimizin Yerine 12 Nisan Özeti Devam Ediyor

Anandi‘ye Phuli’nin duşta olduğunu ve onu arayacağını söyler. Anandi, Phuli’nin kaynanadan şüphelenir. Phuli çöp atmak için dışarı çıkar. Phuli kocasını görünce onu neden aldattığını, suçunun ne olduğunu sorar. İnsan bile olamazsınız der.  Barat onu tokatlar ve bu evde kalmak istiyorsan çeneni kapat diye onu uyarır. Yoksa gidebilirsin der. Phuli üzülür ve artık buna katlanmamaya, ne olursa olsun bebeğini geri almaya karar verir.

Gece, Phuli çatıdan bakar ve Barat ile karısının bebekle yattığını görür. Odaya sessizce girip, bebeği alır ve ona sarılır. Sonra odadan çıkar, ama bir bebek bezini düşürür. Barat su içmeye kalkar. Phuli yakalanma korkusuyla zar zor kaçmayı başarır. Barat odasında, düşen bebek bezini görür ve bebeğin yerinde olmadığını anlar. Aile panikler ve Phuli ‘der şüphelenir. Hepsi Phuli’yi aramaya başlar. Barat Phuli’yi yakalar ve bebeğini ondan kaparlar.

Barat Phuliyi acımasızca döver. Phuli acı bir şekilde ağlar ve yardım için bağırır. Ama etrafta kimse yoktur. Ertesi sabah, Şivani tıbbi kamp ile ilgili telefonda biriyle konuşur. Phuli, yolda yürürken yıkık bir halde Şivani’nin arabasının önüne gelir. Bayılacakken Şivani onu tutar.

İkimizin Yerine 12 Nisan özetinde Phuli çocuğunu sayıklar ve Anandi’nin ismini ve adresini mırıldanır. Şivani Phuli’yi Anandi‘nin evine götürür. Herkes Phuli‘yi bu halde görünce şok olur. Phuli Anandi’ye sarılıp ağlar. Anandi onu odasına götürür. Şivani kendini tanıtır ve her şeyi açıklar. Phuli bir şey söyleyemeden ağlar.kimizin Yerine 12 Nisan resimleri

Salonda Şivani Phuli’nin bebeğinin sadece bir aylık olduğunu ve annesinden uzakta olduğunu öğrenince şok olur. Phuli’nin Anandi’nin çocukluk arkadaşı olduğunu ve Anandi’ye en çok güvendiğini öğrenir. Phuli şok ile dışarıya koşar ama Anandi ve Gehna onu tekrar odaya götürür. Tüm aile üyeleri onlara doğru koşar. Şivani de üst kata çıkar. Aile fotoğrafının yanında durur, duvardaki Jagat’ın resmini görmez.

İkimizin Yerine 217. Bölüm Fragmanı