İkimizin Yerine 229. Bölüm Özeti 24 Nisan Dadisa eve döndü ama…

İkimizin Yerine 229. Bölüm Özeti 24 Nisan çarşamba günü ekranlara gelecek. İkimizin Yerine 229. Bölümde Dadisa farklı tarzı ile eve dönecek ve herkes şok olacak

İkimizin Yerine 229. Bölüm Özeti

Bairon, Basant‘tan Dadisa dönerken geri dönmesini ister. Beni affetmesen bile, annem için geri dön der. Basant neredeyse ikna olmuşken, Anandi sen yokken Dadisa çok üzülecek diye konuşur. Basant öfkeyle, Dadisa için ne kadar önemli olduğumu senin söylemene gerek yok diye tepki gösterir. Ama asla Dadisa için bile Jetsar’a geri dönmeyeceğim der. Mahavir, Basant’a, benim oğlum olduğunu kanıtladın, ben de kimseyi ve ya hiçbir şeyi umursamazdım der.

Dadisa sana ne kadar iyiliği aşılamış olsa da senin doğanı değiştiremedi der. Mahavir, Dadisa’yı yendiğini ve şimdi Nagor’daki oğlu ve ailesiyle yaşayabileceğini söyler. Herkes şok olur. Basant ona kızar. Ama Mahavir Dadisa‘ya saygısızlık edenin Basant olduğunu hatırlatır. Mahavir, Basant’ı Dadisa’yı değil sadece kendini ve egosunu düşünmekle suçlar. Sen olmadan, Dadisa ölü kadar iyidir der. Basant’ın gözleri dolar. Mahavir, Dadisa’ya karşı hiçbir kötü niyeti istemediğini söyler ve Basant’tan Dadisa’ya acı vermemesini talep ederek kararını tekrar düşünmesini ister.

Mahavir ayrıca Gehna’ya Dadisa’yı düşünmesini söyler. Basant, çok ciddi bir hata yaptığını, öfkeyle gerçekte neyin önemli olduğunu unuttuğunu söyler. Gehna’ya toplanmasını söyler. Basant, Mahavir’e Dadisa’yı kararı için ikna edeceğini ve Nagor’a geri döneceğini söyler. Mahavir Basant’a fikrini değiştireceğini umduğunu söyler.

Jetsar’da, Sumitra dua eder. Nandu ona koşarak gelir. Sumitra herkesi geri gördüğüne çok sevinir.  Ama Basant ve Gehna’nın hala üzgün olduğunu anlar. Basant, Bairon’a Dadisa’ya yalan söyleyemeyeceğini söyler. Bairon, Basant’ın döndüğü için mutludur ve Sumitra ile Anandi’ye Dadisa’nın gelişine hazırlanmalarını söyler.

Jagat Anandi‘yi arar ama Anandi, Gauri‘yi hatırlayıp açmaz. Basant‘ın eve döndüğünü ve Dadisa‘nın da döneceğini mesajla yazar. Jagat buna sevinir ama Anandi neden konuşmuyor diye merak eder. Gauri Jagat‘ı Anandi‘ye karşı doldurmaya çalışır. Sabah, Basant Anandi‘nin elinden hiçbir şey yemez. Bairon ve Sumitra Basant‘ı yumuşatmaya çalışır ama nafile. Gehna Anandi‘nin getirdiklerini toplar ve kendisi Basant‘a çay verir. Basant ve Bairon Dadisa‘yı karşılamaya giderler ve Basant arabayı Bairon‘un kullanmasına izin vermez.

Yolda Bairon şarkıyı değiştirip durur ve Basant eğlenir. Sonra Bairon hüzünlü şarkı koyar. Basant eski şarkıyı ister ama artık o bitmiştir. Yolda araba bozulunca Bairon iter ve Basant direksiyona geçer. Basant Bairon‘u kandırır ve onu yolda bırakıp arabayı sürer. Bairon peşinden koşar ama yetişemez.kimizin Yerine 229. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 229. Bölüm özetinde Sumitra ve Anandi Gehna ile konuşmaya çalışınca Gehna onları tersler. Nandu Gehna‘ya gelir ve Dadisa gelince ona dedemlere gittiğimizi anlatacağım der. Ama Gehna Dadisa‘ya yalan söyleyerek idare etmesini söyler. Nandu sorgulayınca Gehna onu azarlar ve götürür.

Bairon yolda otostop çekmeye çalışır ama başaramayınca bir kafenin önünde içecek içerek bekler. Basant havaalanına gider ama Dadisa‘nın çoktan yola çıktığını öğrenir. Geri dönerken bir arabada Dadisa‘nın valizini görür ve peşine takılır. Ancak trafik polisi onu durdurur. Dadisa kafede Bairon‘u görür ve arabadan iner. Basant gelir ve arabaya bakar ama Dadisa‘yı göremez. Bairon Dadisa‘nın bağırışıyla şok olur. Basant Bairon‘u görünce ona gelir. O da Dadisa‘yı görünce şok olur

. Dadisa çok değişmiş. (Ojeler, küpe, kolye, güneş gözlüğü, yeşil bir sari el çantası vb. gibi giyinmiş). Dadisa oğullarını fırçalarken Bairon ve Basant gülerler. Onunla dalga geçerler. Hep beraber eve giderler. Sugna ve çocukları evdedir. Gehna onları bile tersler. Tüm kadınlar ve çocuklar Dadisa‘yı yeni imajıyla görünce aşırı şok yaşarlar. Dadisa onları fırçalar. Nandu gelir ve Dadisa‘yı tanıyamaz. Dadisa gözlüğünü çıkarıp tekrar takar. Nandu şok.

Nandu Dadisa‘ya akıllı kahramana benzediğini söyler. Nandu son zamanlarda okula gitmediğini söyler. Dadisa endişelenir ve Basant Nandu‘nun rahatsız olduğunu belirterek örtbas eder. Dadisa, Gehna’yı çocuğa iyi bakması için azarlar.  Anandi, konuyu dağıtır ve Dadisa’nın yeni görünümünü hakkında sorar. Dadisa Badi böyle giyiniyor ve benim de onun gibi giyinip Jetsar’a gelmemi istedi der. Anandi, Dadisa ile dalga geçer. Dadisa Badi hakkında konuşur ve Badi’nin hayatındaki her şeyi nasıl ele aldığını över.

İkimizin Yerine 24 Nisan Özeti Devam Ediyor

Badi‘nin sağlığından bahsederken üzülür. Bairon, Dadisa’yı umudunu kaybetmemesini söyler. Dadisa, Sugna’ya Şiyam’ı sorar. Anandi’ye Sarpanç olduğunu ve köyde olup bitenleri anlatmasını ister. Anandi’yi över ve sağladığı adalet hakkında bilgi ister. Bairon bunun uzun zaman alacağını ve yemekten sonra tartışacağını belirtir.kimizin Yerine 24 nisan resimleri

Jagat ve Gauri yemek için alışveriş yaparlar. Birlikte güzel vakit geçirirler. Bairon Basant’ı konuşturmaya çalışır ama Basant ona bağırır. Dadisa’yı görünce Bairon’un sunduğu yemeği alır. Dadisa, nerede olursanız olun ve ne kadar insanın size baktığından bağımsız olarak, ev gibi bir yer olmadığını belirtir.

Dadisa, gururla böyle bir ailesi olduğunu ve ne olursa olsun ailesinin kırılmadığını söyler.  Gauri kütüphanede kitaplara bakar. Jagat ona bebek telsizi getirir. Gauri, gördüğü ilgiden zevk alır. Gauri Bade Papa’yı fark eder ve onunla son görüşmesinde Bairon ile ilgili olanları hatırlar. Jagat ve Papa bir araya gelirse diye korkar.

İkimizin Yerine 229. Bölüm Fragmanı