İkimizin Yerine 238. Bölüm Özeti 3 Mayıs Gauri her şeyi mahvetti

İkimizin Yerine dizisinde geldik 238. bölüm özetine. İkimizin Yerine dizisinin 3 Mayıs cuma günü yayınlanacak özetinde Gauri her şeyi mahvediyor.

İkimizin Yerine 238. Bölüm Özeti

Badi Gauri’ye başka bir adamın odasına girmemesini söyler. Sumitra bunu görünce Badi‘yi uzaklaştırır. Sumitra Gauri‘ye yolluk verir. Gauri ne sakladığını biliyorum deyip alır.  Sumitra’ya Jagat’ın beynini yıkamak için onu burada tutarak mazeret ürettiklerini söyler. Sumitra, aile fotoğrafını anı olarak saklaması gerektiğini söyler, çünkü zamanla Jagat onlara geri dönecektir. Geçmişte Gauri’ye söylediklerini ve ailesinin ona ihtiyacı olduğunda her şeyi geride bırakıp geleceğini hatırlatır. Gauri öfkeyle yolluğu yere atar. Sumitra Gauri’ye davranışlarından bahseder ve eğitimli olmana rağmen en ufak şeyleri bile anlamıyorsun der.

İkimizin Yerine 238. Bölüm Özetini okumak yerine dinlemek ister misiniz? Beğenmeyi ve takip etmeyi unutmayın. Videodan sonra özet devam edecek

 

Jagat gelip Gauri ile konuşur ve Puja biter bitmez geri döneceğim diye onu teselli etmeye çalışır. Gauri onu anlamaz ve onu odadan çıkarır. Bairon Basant ile iş konuşur. Jagat Gauri ile gelir. Gauri gitmeden önce herkesle vedalaşmak istedim der. Dadisa ona kendine bakmasını ve dikkatli gitmesini söyler. Jagat Badi‘yi ile görmek ister ama Dadisa odasında olduğunu söyler.

Badi sonra Anandi ile gelir. Anandi gelin gibi süslenmiştir. Gauri’nin kafası karışır ve neler olduğunu merak eder.  Badi, Gauri‘yi Jagat‘ın yanından çeker ve yerine Anandi’yi iter. Evlilik yıldönümünden bahseder. Jagat Gauri’yi yollamaya çalışır ama Gauri Jagat’ı yıldönümü hakkında sorgular. Gauri gerçeği anlar. Bu oyuna yeterince alet oldum ama artık bunu yapamam der. Dadisa, Gauri’ye ablası uğruna sessiz kalması için yalvarır. Ama Gauri neden yapayım diye sorar. Badi’ye artık Jagat ile Anandi‘nin karı koca olmadıklarını ve kendisinin Jagat ile evli olduğunu söyler. Bağırarak gerçeği haykırır. Herkes şok.

İkimizin Yerine 238. bölüm özetinde Gauri, Badi’ye Jagat benimle evlendi ve ben ona bir bebek vereceğim der. Bairon ve Basant Gauri’ye bağırarak saçmalamayı bırakmasını ister. Fakat Gauri, umursamaz ve kötü sözlerine devam eder. Gauri, Badi’ye hastalığının Jagat’ı buraya getirmek için bir bahane olduğunu söyler.  Gerçekten hasta olsaydın, hiç kimse doğum günü, Diwali ve yıldönümünü kutlamazdı der.  Jagat’ın elini tutar ve bu insanların kurnaz ve acımasız olduklarını söyler. Jagat çok kızar ve Gauri’yi tokatlamak için elini kaldırır ama vurmaz. Gauri şok olur ve bana vuracaktın der. Badi bayılır. Anandi onu tutar ve kanepeye yatırır.kimizin Yerine 3 mayıs özeti resimleri

Jagat Badi’yi kontrol etmeye çalışır ama Dadisa ona izin vermez. Badi’ye bir şey olursa onu asla affetmeyeceğini söyler. Gauri Jagat’tan onunla gelmesini ister. Fakat Jagat yine kızar ve hemen ayrılmasını ister. Gauri sinirle gider. Dadisa ve diğerleri Badi için endişelenirler. Jagat, tekrar Badi’ye bakmak ister.  Dadisa yine reddeder. Anandi, Dadisa’yı teselli eder ve doktor olarak Jagat’ın bakmasını ister.  Dadisa izin verir ve Lal oraya gelir. Badi’yi odasına götürüp muayene ederler. Badi gözlerini açar ve Jagat’a bakar. Jagat Badi’den özür dilemeye çalışırken Badi onu tokatlar ve yine bayılır.

Basant ve Bairon, Jagat’tan Badi artık ondan hoşlanmadığı için ayrılmasını isterler. Jagat üzgünce gider. Jagat ağlarken Anandi gelir. Jagat, Anandi’den Gauri’nin yaptığı her şey için özür diler. Anandi, Gauri’yi affedemediğini söyler ve ikimiz de aynı acıyı çektiğimiz için senin için üzüldüm der.

İkimizin Yerine 3 Mayıs Özetine Devam Ediyoruz

İkisi de sevdiklerini kaybetmeye dayanamıyor. Jagat suçlu hisseder. Anandi, Jagat’tan Mumbai’ye gitmesini ister. Lal, Bairon’a Badi’yi hemen Jaipur’a götürmeleri gerektiğini sorar. Ambulans çağırır. Jagat Mumbai’ye giderken hepsi Jaipur’a gider. Jagat birini arar. Yolda Dadisa Badi için üzülür. Badi’yi asla susturmayacağına yemin eder. Sessizliğine dayanamam der.  Anandi, Dadisa‘yı teselli eder.

Badi‘yi hastaneye getirirler. Herkes çok üzgündür. Lal çıkar ve Badi‘nin iyi olmadığını söyler. Jagat gelir ve Badi‘ye bakmak ister. Ancak Bairon ona bağırır ve kovmak ister. Anandi onu durdurur. Bairon‘u izin vermeye ikna etmeye çalışır. Dadisa Jagat‘la konuşur ve Gauri‘yi affetmeyeceğim der. Başka bir doktor gelir ve Jagat‘la konuşur. Onu Jagat çağırmıştır. Jagat, Lal ve Doktor Badiye bakmaya giderler. Gauri Mumbaide eve girer ve kendini odaya kapatır. Anne babası onun için endişelenir ve kapıyı çalıp dururlar.

Gauri açar ve sinirle annesine patlar. Olanları anlatamaz. Dekan Gauri‘yi arar ve Jagat‘ı sorar. Gauri uyarınızı söyledim ama umursamadı der. Dekan sinirlenir ve tamam deyip kapatır. Annesi Gauri‘yi kendine getirir ve Gauri hemen Dekanı arar. Ancak Dekan çoktan Jagat‘ı silmiştir. Jagat ve yanındaki Doktor Dadisa‘lara Badi‘nin Amerika‘da iyileşebileceğini söyler. Dadisa‘lar çok sevinir. Dadisa Jagat‘a karşı yumuşar. Badi‘yi görmeye girerler. Badi onlara beni neden kandırdınız diye sitem eder. Hayal kırıklığına uğramıştır.

İkimizin Yerine 3 mayıs özetine Jagat gelir ve Badi‘nin elini tutar. Ondan özür dilemeye çalışır. Badi ona çok kırgındır. Çok üzücü bir konuşma yapar. Jagat ağlayarak af diler. Badi ondan kalpli kolyeyi geri ister. Kolyeyi Anandi‘ye verir ve hep saklamasını ve Jagat‘ın hatasını anlayıp ona geri dönünce ona vermesini söyler. Badi aileyle vedalaşır ambulansla Jaipur’a tahliller için gider.kimizin Yerine 238. Bölüm resimleri

Oradan Amerika‘ya gidecektir. Gece, Gauri, yatakta olanları düşünürken kapı çalar. Jagat gelir ve Gauri‘ye çok öfkelidir. Gauri onu durdurur ve sorgular. Jagat dinlemez ve odaya girer. Gauri peşinden gelir ve konuşmaya devam eder. Jagat sinirlenir ve Badi‘ye olanlar yüzünden onu suçlar. Badi ona kırıldığı için Gauri‘ye bağırır. Gauri‘nin ailesi de gelir.

Gauri hâlâ Anandi‘yle yıldönümü kutluyordun der. Jagat bağırmaya devam eder. Ailesi müdahale etmeye çalışınca Jagat onlara da bağırır. Jagat Gauri‘ye çok kızar ve bir hışımla gider. Ertesi gün Dadisa‘lar, Lal ve Abhi eve gelirler. Sugna ve Asha onları karşılar. Dadisa onlara Badi‘nin iyileşeceğini söyler. Hepsi çok mutludur. Asha ve Abhi yine romantikleşirler.

İkimizin Yerine 238. Bölüm Fragmanı