İkimizin Yerine 233. Bölüm Özeti 28 Nisan Jagat Badi için köye geldi.

İkimizin Yerine 233. Bölüm de Badi’nin Jetsar’ gelmesi Anandi ve Jagat’ı bir birine yaklaştırır. İşte İkimizin Yerine 233. Bölüm 28 Nisan pazar özeti.

İkimizin Yerine 233. Bölüm Özeti

Dadisa ve ailesi Badi‘yi görünce çok şaşırırlar. Badi her zamanki gibi çok tatlıdır. Dadisa ona sarılır ve buyur eder. Tüm aile onun duasını alır. Badi Anandi‘ye övgüde bulunur. Jagat’tan söz edince Dadisa konuyu değiştirir. Badi ve Dadisa eğlenceli bir sohbet ederler. Anandi mutfağa gelir ve Badi için meyve alır. Çünkü yağlı yiyecekler ona dokunabilir.

Badi ise herkese aldığı hediyeleri dağıtır. Geçen sefer Dadisa‘nın yolladığı hediyeleri kullanıyor musunuz diye sorar. Herkes takılarını gösterir ama Anandi kalpli kolyeyi(içinde Jagat‘ın resmi olan) takmamıştır. Anandi kolyeyle birlikte gelen mektupta Badi‘nin kanser olduğu yazdığını hatırlar. Badi sorgular ama Anandi kıvırır. Badi Jagat‘ın da hediyesini Anandi‘ye verir.

Badi konuşurken aniden çok kötü öksürür. Dadisa endişelenir ve Basant‘a Lal‘i aramasını söyler. Badi gerek yok dese de Dadisa dinlemez. Jagat yemek yapar ve Gauri memnun olur. Gauri ona parfüm hediye eder. Jagat çok beğenir. Araları iyidir.

Dadisa, herkese Badi‘nin iyi olmadığı ve bu acıya dayanamayacağı için Jagat’ın ikinci evliliğini saklamalarını emreder. Hepsi aynı fikirde. Basant, Dadisa’nın sağlığı için endişelenir. Badi, tatsız yemek yemeyi reddeder ama Dadisa onu ikna eder ve yemesini sağlar. Köyden 3 adam gelir ve Anandi ile ailesini Holi bayram Puja’sına davet eder.

İkimizin Yerine 233. Bölüm özetinde Anandi onlara, bu evin Dadisa’ya ait olduğunu ve evin büyüğü olduğunu söyler. Bu yüzden önce onu davet etmelisiniz, ben evin küçüğüyüm ve sonsuza dek aynı olacağım der. Eğer Sarpanç olarak davet ediyorsanız, Sarpanç’ın neden davete ihtiyacı olsun ki der. Dadisa ve hepsi memnun olur. Dadisa, Puja’ya katılmayı kabul eder.

Badi sevinir ve Anandi’ye para verip onu kutsar. Hepsi kutsal Puja yapar. Badi, Anandi’ye, her yıl Jagat’a anlattığı hikâyeyi anlatır ve sonra Jagat’ı aramasını ister. Anandi kaçmaya çalışsa da Badi Jagat’ı arar. Mumbai’de Jagat, festivalde ailesini özleyeceği için üzgün. Gauri onu teselli eder. Jagat‘ın telefonu çalar ve Gauri cevap verir. Badi, Jagat’ın numarası mı diye sorar. Gauri evet ben Gauri diyor. Badi, Jagat’ın telefonuna cevap veren Gauri isimli kadının kim olduğunu sorar. Anandi endişelenir.kimizin Yerine 28 Nisan resimleri

Gauri Badi ile kaba konuşur. Jagat Kalküta’yı duyunca telefonu alır. Badi, o bayan kimdi? Çok kaba konuşuyordu der. Jagat, meslektaşı olduğunu söyler. Badi, ben buradayken sen de bayram için Jetsar’a gel der. Jagat usulca reddeder. Badi, burada kaç gün olduğunu bilmiyorum diye onu etkiler. Seninle bayram kutlamak için gelecek yıla çıkamayabilirim der. Badi ısrar edince Jagat mecbur kabul eder. Badi ve Anandi eve gelir. Badi, Anandi‘ye kocasıyla olan resmini gösterir ve onu hala özlediğini söyler. Bir gün her ilişki kopsa da hayat ortağımızla olan ilişki kopmaz der. Anandi ve Dadisa üzülür.

Anandi bahaneyle ayrılır. Dadisa, Jagat’ı arar ve Badi’nin sağlığı iyi değil, kaç gün ömrü kaldığını bilmiyoruz ve seni görmek istiyor, bir kerelik Jetsar’a gel der. Ertesi gün gelmesini ister. Jagat cevap vermez. Dadisa tamam deyip kapatır. Jagat duygusallaşır. Jagat, Badi’nin sözlerini düşünerek, onunla buluşmak için Jetsar’a gidip gitmemekte ikilemde kalır. Çünkü Gauri’yle de ilgilenmek zorundadır.

Ertesi sabah Gauri hastaneye giderken Jagat hala üzgün. Jagat Gauri’ye Dadisa’nın onu aradığını ve Badi’nin onu görmek istediği için eve gelmesini istediğini söyler. Gauri kızar ve burada da sorumlulukları olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 28 Nisan Özeti Devam Ediyor

Gauri, ailenin öncelik olduğunu anlıyorum ama gidersen ben burada yalnız kalacağım der. Jagat Dadisa‘nın sözlerini hatırlar. Badi yemeği över ve Dadisa bugün istediğini yiyebileceğini söyler. Hepsi Holi oynamak için dışarı çıkar. Abhi ve Asha burada da bakışır. Dadisa, Bairon‘un gelemeyeceği söyler.  Basant, onsuz aynı olamaz, ama zaten o burada ve özlememeliyiz der. Herkes Bairon’u gördüğüne sevinir.  Badi, büyüklerin de çocuklarla Holi oynaması gerektiğini söyler. Basant Gehna’ya renk sürer ve bakışırlar.kimizin Yerine 233. Bölüm resimleri

özetindeNandu g su tabancası gibi bir oyuncakla tüm kadınları renkli suyla ıslatır. Basant da o oyuncakla Gehna‘yı ıslatır. Badi Nandu’ya bir şey söyler. Nandu gider ve fıskiye ile erkekleri ıslatır. Herkes bayramda eğlenir. Badi, Anandi’ye gider ve onunla Jagat‘sız yalnız olduğuyla ilgili konuşur.

Badi, Jagat’ı arar ve Anandi yalnız olduğu için Holi’ye gelmesini söyler. Jagat işe geç kaldım diyerek telefonu kapatır. Birisi yüzü örtülü olarak ve davul çalarak festivale gelir. Herkes onun kim olduğunu merak eder. Adam Badi ile şakalaşır ve Badi onu su fıskiyesi ile ıslatır. Herkes Jagat’ı görür.

İkimizin Yerine 233. Bölüm Fragmanı