İkimizin Yerine 234. Bölüm Özeti 29 Nisan Anandi ve Jagat aynı odada

İkimizin Yerine 234. Bölüm 29 Nisan pazartesi günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 234. Bölümünde Anandi ve Jagat aynı evde yatınca Jagat gece Anandi’yi ziyaret edecek ve üstünü örtüp çıkacak..

İkimizin Yerine 234. Bölüm Özeti

Jagat gülümserken herkes onu gördüğünde şaşırır. Badi aşırı sevinir. Anandi Badi’ye gidip onun duasını alır. Jagat ve Badi duygusallaşırken herkes onlara bakar. Badi geleceğini bildiğini söyler. Jagat Dadisa’yı görünce duasını alır. Dadisa duygusallaşır ve ablası için geldiği için teşekkür eder. Jagat, nerde olursam olayım sen istersen gelirim der. Ailesi onu kutsar ama soğukturlar ve Jagat bunu hisseder.

Gauri eve gelince Jagat’ı arar ve evde olmadığını görür. Nereye gittiğini açıkladığı mektubu görür ve okurken gözleri dolar. Jagat mektupta ayrıldığı için özür diler. Gauri mektubu atar. Sumitra, Anandi‘ye, Jagat’ın geldiğine şaşırdığını söyler.  Gerçek ortaya çıkarsa ne olacak diye düşünür. Anandi, Tanrı’nın her şeyi yoluna koyacağını söyler. Anandi, Jagat ile Puja yapar. Herkes bu durumu garipser. Anandi, Jagat‘a, Badi’nin hiçbir şey bilmediğini ve öğrenirse üzüleceğini fısıldar.

Jagat’ın telefonu çalar ve o bir kenara gider. Gauri, Jagat’a beni umursamıyorsun diye bağırır. Jagat açıklamaya çalışır ama Gauri hiçbirini dinlemez. Badi, Anandi’ye Jagat’ı boyamasını söyler. Dadisa fikrini değiştirmeye çalışır, ama Badi kararlı. Jagat, Gauri ile konuşurken Anandi elinde renk tepsisiyle ona yaklaşır. Jagat Anandi ne oldu der. Anandi elini uzatırken Jagat elini yukarı kaldırır ve Anandi dengesini kaybeder. Jagat onu tutar. Tepsi de havaya uçunca tüm renk kafalarına dökülür.

kimizin Yerine 30 Nisan resimleri 2

Jagat ve Anandi mutlu bir şekilde bayram geçirir. Badi, Anandi’nin gülümsemesine ve bayramın tadını çıkarmasına sevinir. Nandu, Jagat’a, bu kez Mumbai arkadaşın seninle neden gelmedi diye sorar. Badi bunu duyunca sorar. Jagat, Mumbai arkadaşlarının köyü görmeyi çok istediklerini bahane eder. Bu yüzden getirdim der. Badi bir dahaki sefere getirmemesini söyler. Jagat başını sallar. Dadisa, Bairon ve Basant’ı, koltuk kılıflarını kirletmeyin diye azarlar. Jagat elinde renkler ile mutfağa gider. Sumitra tatlı bir şekilde, renklerle mutfağa girme diye kızar. Jagat duygusallaşır ve uzun zaman sonra çok iyi konuştuğu için sevinir.

İkimizin Yerine 234. Bölüm özetinde Makan, Jagat’ın valizini konuk odasına götürürken Badi Anandi’nin odasına götürmelisin diye onu azarlar. Sumitra, Badi’nin hiçbir şey bilmediğini işaret eder. Makan, anlar ve idare eder. Jagat Basant’ın odasına gider ve babamla tekrar bir araya geldiğiniz için sevindim, aranızda yanlış anlaşılmalar olunca kötü hissediyordum der.

Bairon da gelir ve hala bu evde misafir olduğunu ve Anandi’yi rahatsız etmemesi gerektiğini söyler. Badi bunu duyar ve nedenini sorar. Bairon, Jagat’ın her zaman çocukken ki gibi Anandi’yle didişip durduğunu kastettiğini söyler. Badi, Anandi ile kavga etmesine rağmen onu hala çok sevdiğini söyler.

Anandi banyodan çıkarken Jagat odaya girer ve çarpışırlar. Badi onları görür. Anandi Jagat‘ı Badi görüyor diye uyarır. Jagat idare eder. Badi odanın kapısını kapatır. Badi Sumitra‘ya Anandi ve Jagat‘ın odalarında yalnız olduğunu söyler. Sumitra Anandi‘yi çıkaramaz. Jagat Anandi‘den odaya daldığı için özür diler. Anandi Badi için endişelidir. Jagat da öyle.

Jagat Anandi‘ye Badi‘ye bir şey çaktırmadığı için teşekkür eder. Jagat banyoya girer ve havlusunu unutur. Kapıdan Anandi‘den havlusunu ister ve Anandi verir. Gauri‘nin anne babası eve döner. Gauri sevinir ama Jagat gitti diye üzgündür. Ailesine Jagat‘ın Badi için Jetsar’a gittiğini anlatır. Gauri yine Anandi‘yi suçlar. Annesi onu teselli eder. Anandi ve Jagat aynı odada kapana kısılmış gibi oturuyor. Sumitra gelir ve Anandi‘yi çıkarır.kimizin Yerine 234. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 29 Nisan Özeti Devam Ediyor

Badi, bu bayramda Jagat ile görüştüğü için mutludur. Badi, Mumbai’de nasıl yemekler yediğini sorar. Jagat, yemek pişirmek için yardımcı tuttuğunu söyler. Badi, Anandi’den Jagat ile Mumbai’ye gitmesini ister. Dadisa ve Bairon’u suçlar. Bairon, Jagat’ın uzun süre hastanede olacağı ve Anandi’nin sıkılacağını belirterek Anandi‘nin Jetsar’da kalması daha iyi der. Badi bunu Anandi’ye sorar. Anandi, üzgünce çocukluğundan beri uzun zaman geçtiğini yanıtlar. Çok şey değişti ve onlara alıştım der.

İkimizin Yerine 29 Nisan özetinde Badi hariç, hepsi Anandi için üzülür. Gauri, ailenin Jagat’a meydan okumadan bahsedeceğinden korkar. Annesi, Badi’nin iyi olmadığı doğruysa, bir şey söylemezler diye teselli eder. Gauri, Jagat’ın ailesine çok bağlı olduğu için endişelenir. Jagat Badi’ye raporlarına bakar ve Badi‘nin çok az zamanı olduğunu söyler.

Tüm tedavileri almış ama kanser ilerlemiş durumda der. Dadisa duygusallaşır ve ağlar. Jagat onu teselli eder. Tüm aile Badi‘nin odasına gider. Badi yaşamak ve tüm bu mutluluğu görmek için az zamanı olduğu için kötü olur. Hepsi duygusallaşır. Badi, Bairon’dan onu çıkarmasını ister ama Jagat onu durdurur ve dışarı çıkmaması gerektiğini söyler. Badi, Jagat ile dalga geçer. Eğer uyursam Anandi ile vakit geçirebilirsin der.

İkimizin Yerine 234. Bölüm özetini Yazarımızdan Dinlemek İçin Videoyu İzlemenizi Tavsiye Ederiz

İkimizin Yerine 234. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 234. Bölüm Özeti 29 Nisan Anandi ve Jagat aynı odada (1 Yorum)