İkimizin Yerine 24 Temmuz Özeti Şiv Anandi Ayrılacak mı (320. bölüm 2. Kısım)

İkimizin Yerine dizisinin 24 Temmuz çarşamba günü ekranlara gelecek 320. bölüm özetinin ilk kısmında Jagdiş’in müstakbel kaynanası daha önce Dadisa’nın müthiş bir plan ile devre dışı kalan Urmi Devi olduğu ortaya çıkar. İkimizin Yerine 24 Temmuz özetinin ilk kısmını okumak için tıklayınız İkimizin Yerine Özeti

İkimizin Yerine 24 Temmuz Özeti 2. Kısım

Anandi, durumu açıklamak için Şiv’i aramaya çalışır, ancak Şiv telefona bakmaz. Anandi kayınvalidesinin onu anlamasını umuyor. Araba Anandi Sançi ile de konuşmaya çalışır ama Sançi Şiv senin ve ailenin gerçek yüzünü gördüğünde sana hem inancını hemden sevgisini yitirecek hatta senden nefret edecek der

Eve gire Sançi, annesine kötü bir şekilde ihanete uğradıklarını anlatır. Sizi defalarca Anandi’nin tehlikesi konusunda uyarmaya çalıştım ama beni dinlemediniz işte şimdi gerçekler ortaya çıktı der. Anandi’nin Şiv’i nasıl yakaladığını anlatacağım size der. Anandi ve Dadisa’nın  Şiv’i Anandi’yle evlenmek üzere nasıl tuzağa düşürdüğünü anlatır. Şiv hakkında çıkan kötü haberlerin Dadisa tarafından yayıldığını anlatır.

Bütün gözler Anandi dedir herkes ondan bir cevap bekler. Anandi Dadisa hakkında ön yargılı olmayı diye bu olayı size anlatmadım der. Bu sırada içeri Urmi Devi girer. Sançi ona da evlerinin adresini vermiş onu da Udaipur’a davet etmiştir. Sen Dadisaa’nın onurunu korurken benim kızım onursuz kaldı der.gfd 1

Herkes kim bu kadın diye düşünür. Benim yetenekli kızım hala evlenemedi der. Böyle hile ve dolandırıcılık yapan insanların kızları böyle iyi insanlar ile evlenirken benim saf ve temiz kızımın suçu ne der. Biz nereye gidersek gidelim, Kaymakam oğlunuzla evlendiği haberi benden önce oraya gidiyor; insanlar kızının suçu neydi de Şiv onu bıraktı diyorlar der.

Iravati oğlumu herkese kötülediniz; onu Anandi ile evlenmeye mahkum bıraktınız der, Iravati sözleriyle Anandi’yi incitirken, Cotima, Daddu ve Alok Iravati’nin Anandi’yi bu kadar ağır şekilde suçlamasını beğenmez.

Bu sırada içeri Şiv girer ve ben her şeyi biliyordum Anandi bana her şeyi evlenmeden anlattı der. Herkes şok olur. Şiv devam ediyor. Anandi’nin bu konuda bir kusuru yok tüm suçlu Dadisa der.

Şiv, ellerini Urmi’nin önüne bağlıyor ve ne olursa olsun, sizden ve kızınızdan her şey için özür dilerim der. Kaderde yazılanları değiştiremem; geçmişi düzeltemem ama gelecek için size yardımcı olabilrim der. Kadın Şiv’e kızgın bir şekilde bakar ve Anandi’nin büyüsüyle sen kör olmuşsun der. Sihir bittiğinde bu şeytan kızın gerçek yüzünü göreceksiniz yarın senin ailene de oyunlar oynayacak der.kimizin Yerine 320. Bölüm resimleri

Kadın çeker gider. Şiv ailesine Anandi’nin saygısı ve onuru beni saygım ve şerefim umarım bu olayları hepiniz unutursunuz der. Ben Anandi’ye inanıp güveniyorum sizden de bizim iyiliğimiz için böyle düşünmenizi istiyorum der.

Daddu bizim için en önemli şey bizim çocuğumuz ve onun eşi ile mutlu olması gerisi bizim için önemli değil der. Anandi’yi tanıdık gördük, test ettik ve onu çok iyi tanıyoruz der.

Iravati bu sadece Anandi ile Şiv’in evliliği ile ilgili bir şey değil benim oğlum bir devlet memuru ve halk arasında çok sevilen biri; onun hakkında böyle yalan yanlış iftira atmak bizim şerefimizi de iki paralık eder; belki de sen bu iftiralar ile işini bile kaybedebilirdin bu böyle bir anda affedilecek bir şey değil der Iravati açıkça benim bu kıza güvenim kayboldu der.

İkimizin Yerine 320. Bölüm Özeti 24 Temmuz Dadisa’ya Büyük Şok

İkimizin Yerine 320. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz