İkimizin Yerine 316. Bölüm Özeti 20 Temmuz Genha Hamile

İkimizin Yerine dizisinin 316. Bölümünde Genha ve Bairon’un bir çocukları olacağı haberi konakta büyük bir sevinç ile karşılanır. İşte İkimizin Yerine 316. Bölüm özeti

İkimizin Yerine 316. Bölüm Özeti

Ganga Ratan’ın ailesine asla onu affetmeyeceğini onun kendisini öldürmeye bile çalıştığını söyler. Ratan’ın babası Dadisa’nın evinde Ganga’yı azarlamaya ve tehdit etmeye başlar. Dadisa adama kendi evi olduğunu söyler ve haddini bilmesini ister. Bu sırada içeri Bairon girer ve canının son damlasına kadar mazlum Ganga’nın arkasında olduğu söyler.

1 4

Ganga eğer oğlunuzun hapisten çıktıktan sonra Mannu’yu almak istemeyeceğini bilsem şikâyetimi çekerim; ama onun tek derdi oğlumu benden koparmak bu nedenle de asla şikayetimi geri çekmem der. Ratan’ın ailesi ise Mannu üzerinde büyük anne ve büyük baba olarak bizim de hakkımız var der ve bu hakkı sonuna kadar adalet önünde talep edeceklerini belirtir. Ratan’ın ailesi sert duvara çarptıklarını görünce geri çekilir ama Ganga bir günlüğüne dahi olsa Mannu’yu bu insanlara emanet edecek olmaktan çok korkar. Ganga mahmenin böyle bir karar vermesinden endişe eder.

İkimizin Yerine 316. Bölüm Özetini Okumadan Dinleyebilirsiniz Kanala Abone Olmayı Unutmayınız

Jagdiş Udaipur’a doğru yola çıkarken Anandi ve Şiv de Kaşmir’e doğru gitmek için şehirden ayrılır. Anandi ve Şiv baş başa harika bir tatil geçirmeyi hayal etmektedir. Anandi, Delhi’nin kalabalık caddelerini görür ve şok olur. Bir sokak restoranında yemek yerler Anandi yemeğe Şiv de Anandi’nin güzelliğine bayılır.

Basant ve Genha ise aşılama tedavisinin sonuçlarını öğrenmek için hastahaneye gider. İkisi de çok endişelidir.

ikimizin yerine 20 temmuz

Dadisa evde Mannu ile vakit geçirir ve mutludur. Doktordan dönen Genha ve Basant’ın yüzü beş karıştır. Herkes kötü bir şey olduğundan emindir ama Genha Dadisa’ya bakar ve yeniden babaanne olacaksın der. Dünyalar Dadisa’nın olur ve hemen dua etmeye koşar. Bairon da Basant’ı tebrik eder.

İkimizin Yerine 316. Bölüm özetinde Dadisa Makhan’a para verir ve fakirlere dağıtmasını ister. Dadisa ayrıca kimseye henüz bundan bahsetmemeleri gerektiğini söyler. Dadisa en çok duayı yine Jagdiş’e eder çünkü Jagdiş bu ihtimale inanmış ve herkesi yola çıkarmıştır Jagdiş olmasa Genha ve Basant çocuk konusunda çoktan ümidini yitirmişti der.

Gehna evde temizlik işleri yapar, Sumitra onu durduruyor ve artık onun bir gebe olduğunu ve temizlik işlerini asla yapmaması sadece oturmasını ve dinlemesini ister.. Genha’nın aklında ise bir kardeşi olacağını Nandu’ya ne zaman söylemesi gerektiği sorusu vardır. Sumitra Nandu’ya  bir kardeş geleceğini ne kadar hızlı anlatırsan, o kadar iyi olur der.

Sançi arkadaşlarıyla bir kafede oturmaktadır. Yanlarında ki masa da ise dört genç onların konuşmalarını izler. Sançi, gerçek erkeklerden hoşlandığını, erkek dediğinin olgun, mantıklı ve zeki olması gerektiğini söyleyince masadan bir çocuk kalkar ve işte o erkek benim diyerek Sançi’nin biletini kapar. Sançi onunla muhatap olmak istemediğini söylese de oğlan Sançi’yi bileğinden tutar ve Sançi’nin canını yakar. Tam o anda kafeye Jagdiş gelir ve oğlanın bileğini bükerek ona sağlam bir ders verir. Sançi Jagdiş’in gücü ve korkusuzluğu karşısında şok olur ve onu gördüğüne çok sevinir.

kimizin Yerine 316. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 20 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Sançi gelişini neden haber vermedin der. Jagdiş de sağlık makineleri eğitimine geldiği ve Anandi’ye hediyeleri bırakıp döneceğini anlatır. Sançi Anandi ve Jagdiş’in gittiğini söylemez. Sançi’nin ısrarı ile Jagdiş Şektar evine gitmeyi kabul eder.

Sançi arabası ile geri geri gelirken Sunny ve arkadaşlarının motorlarına çarpar ve özür dilemeden kim koymuş bu motoru buraya diyerek arkasına bakmadan yoluna devam eder. Sunny ve arkadaşları çok kızar bu duruma ve bu kıza bir ders vermek gerekir derler. Sançi yanında Jagdiş olduğu için heyecanlı heyecanlı araba kullanmaktadır. Yolda Jagdiş’e bir telefon gelir ve Jagdiş Basant’ın çocuğu olacağını öğrenerek çok sevinir. Hem Basant’ı hem de Genha’yı tebrik eder. Sançi de Genha’nın hamile olduğunu anlar ve Jagdiş’i tebrik eder.

Jagdiş Udaipur’u camdan seyrederken Sançi’de hem araba sürer hem de Jagdiş’in yakışıklılığında kaybolur. Oğlanlar Sançi ve Jagdiş’i motorları ile takip ederler. Sunny ve arkadaşları Sançi’ye yetişirler ve onun sürüş konusunda acemi olduğunu söylerler. Motorlarla Sançi’yi sıkıştırırlar ve onun önüne geçip laf atarlar. Jagdiş sen sakin ol şuraya dur benim bir planım  var der.

4 4

İkimizin Yerine 316. Bölüm özeti burada bitmedi. İkimizin Yerine 316. Bölüm özetinin ikinci kısmı yani devamı için tıklayınız İkimizin Yerine Özeti

İkimizin Yerine 316. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz