İkimizin Yerine 241. Bölüm Özeti 6 Mayıs Aşa ve Abhi kavuşacak mı?

İkimizin yerine 241 bölüm özetini sizler için okuyacağız. İkimizin yerine dizisinin 6 Mayıs pazartesi ekranlara gelecek yeni bölümünde Aşa ve Abhi kavuşacak mı?

İkimizin Yerine 241. Bölüm Özeti

Birisi pazarda Madan‘a Asha ve Abhi‘yi şikâyet eder. Madan adamlarıyla gider ve Abhi ile Asha‘yı buluştukları yerde basar. Abhi Asha‘ya renkli bilezikler takar. Abhi‘ye hesap sorar. Ailemin adını kirletiyorsun der. Asha‘ya da kızar. Abhi onu seviyorum evlenmek istiyorum der. Madan ona ağzına geleni sayar. Adamlar Abhi‘yi sopalarla döverler. Madan Asha‘nın bileziklerini kırar ve onu zorla götürür. Abhi hala onu çok seviyorum der.

Madan Asha‘yı eve getirir ve ona hakaret eder. Sugna ve Radha engel olmaya çalışsa da Madan Asha‘yı mahzene kilitler. Bir daha çıkmayacaksın dul kıyafeti giyeceksin der. Kapıyı kilitler ve kimse ona yemek su vermeyecek der. Ertesi sabah, Madan Dadisa‘lara gelir ve Asha‘nın yaptıklarını anlatır. Anandi‘den cesaret buluyor der. Anandi çaresizdir. Basant Madan‘ı çıkarken görür. Madan ona da olanları anlatır. Anandi aileye Abhi ve Asha‘nın birbirlerini sevdiklerini söyler. Sugna evlendiyse Asha niye evlenemesin der.

İkimizin Yerine 241. bölüm özetinde Anandi, Abhi’nin iyi bir doktor olduğunu, Asha ile evlenmek istediğini söyler. Öyleyse neden Asha ile evlenemez der. Madan, Basant ile gelir ve Abhi‘yi köyden atmak yerine destekleyen Sing ailesine kızar. Basant, sakinleşmesini ve meseleyi barış içinde tartışmasını ister. Dadisa, Madan’la çok saygılı konuşarak Asha‘nın evlenmesine izin vermesini ister. Madan, bir dulu kontrol edemedim diye insanlar benim yüzüne tükürecek der. kimizin Yerine 241. Bölüm resimleri

Bairon Madan ile konuşmaya çalışır. Madan boş konuşmanın kolay olduğunu söyler. Dadisa’nın kızı Anandi de evlenecek mi diye sorar. Dadisa, iki durum farklı, Jagat hala hayatta, yani Anandi dul değil der. Madan, Anandi’nin hayatının dul hayatından daha kötü olduğunu söyler. Kocası ikinci eşiyle hayattan zevk alıyor der. Bairon, Anandi kabul ederse onu bir baba gibi evlendireceğini söyler. Kararı Anandi’ye bıraktım der.

Madan, herkes senin kadar geniş olamaz, ailem benim için önemli der. Asha’yı “Kashi“ şehrine göndereceğini söyler. Madan, bunun sonuçlarına Sugna katlanacak der ve gider. Dadisa endişeli ama Anandi, Şiyam’ın Sugna’ya zarar gelmesine izin vermeyeceğini söyler. Mumbai’de Gauri üzgün, kaybettiği bebeklerini hatırlar. Jagat ona iyi bakar, saçlarını örer, çorba içirir. Abhi, Sugna ile telefonda konuşur. Abhi, Şiyam şehir dışından dönmeden önce Madan‘ın Asha’yı göndereceğinden korkar.

İkimizin Yerine 6 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Hemen Asha ile evlenmek ister. Tüm düzenlemeleri yakında bir tapınakta yaptığını söyler ve Sugna’dan yarın sabah Asha’yı getirmesini ister. Sugna, Şiyam’ı arar ve olanları anlatır. Şiyam, bir sonraki uçuşla çok geç kalacağını, onu desteklediğini söyler. Asha’nın mahzenden kaçmasına yardım etmesini ister. Sugna,  Radha mutfaktayken zar zor Madan’ın odasından anahtarları bulur. Radha onu görüp sorgular. Sugna kıvırır.

Jagat, Gauri‘yi şımartmaya devam eder ve onu gülümsetir. Asha mahzende ağlar. Sugna kapıyı açar ve Asha‘yı mabede evlenmeye götüreceğini söyler. Madan Radha’dan Kashi’ye yapacağı seyahat için çantasını toplamasını ister. Radha Şiyam dönene kadar beklemesini ister ama Madan kararlı, kimsenin iznine ihtiyacı olmadığını söyler.

Mahzene gider ama açıldığını görünce sinirlenir. Sugna arka kapıdan Asha’nın kaçmasına yardım eder ve kendisi geri döner. Madan adamlarıyla birlikte Asha’yı aramaya gider. Asha çalılıkların arkasına saklanır ve onlar gidince yakındaki tapınağa gider. Abhi’yi düşünerek tapınağın önünde oturur. Orada uyuya kalır.

Tapınağın Kâhin’i onu orada yatarken görür ve üzerine battaniye örter. Sugna Asha için dua eder. Madan ve adamları Asha’yı aramak için tapınağa gelirler ama battaniyenin altında Kâhin’in uyuduğunu düşünüp giderler. Ertesi sabah Asha Kahin‘nin duasını alır ve Abhi’nin onu damat olarak beklediği tapınağa ulaşır. Ama bir motorcu onları görür.

İkimizin Yerine 6 mayıs özetinde Abhi Asha’ya daha sonra Madan‘dan dua isteyeceklerini söyler. Madan, adamlarına Asha ve Abhi’yi gün batımından önce bulmaları gerektiğini bağırır. Madan bir telefon alır. Kılıcını alıp gider. Sugna şok olur ve onu durdurmaya çalışır, ama nafile. Asha gelin gibi giyinir ve düğün ritüellerini yaparlar. Birbirlerine çelenk takar ve 7 turu dönerler.

Abhi Asha’ya tam Sindur sürecekken Madan gelir ve kılıcıyla Abhi ve Asha’nın arasındaki düğümlü şalı keser. Madan Asha’ya ailesini küçük düşüreceğini bağırır. Abhi’yi de uyardığını söyler. Asha’yı oradan sürükler ve mabede gelen bir sürü insanı görür. Dadisa‘lar gelmiş. Madan onlara sataşır ve Abhi’yi işe almasaydınız Asha‘ya göz dikemezdi der.kimizin Yerine 6 mayıs özeti

Abhi onun duasını ister ama Madan onu tokatlar. Onuru için Abhi‘yi öldürebileceğini ve köyü terk etmesini istediğini söyler. Onu tehdit eder. Asha’yı sürüklemeye çalışır. Abhi, Asha artık benim karım diyerek onu durdurur. Anandi, Madan’a Asha‘yı bırakması için yalvarır ve değişen toplum idealleri hakkında konuşur. Madan, köylülere bu evliliğe katılıyor musunuz diye sorar.

Kimse cevap vermez. Bairon, da halktan cevap vermesini ister ama hepsi susar. Asha, insanların ihtiyaç duyduklarında konuştuklarını ve istediklerini duyduklarını, sahte Guru olayında da kimsenin konuşmadığını, sadece Anandi‘nin onun için konuştuğunu söyler. Sonra köylüler hepsi evliliği onaylarlar.

Abhi’nin iyi birisi olduğunu ve Asha’nın mutlu olacağını söylerler. Abhi daha sonra Asha’ya sindur sürer. Dadisa, mutludur ve Asha‘nın yerine Anandi’yi gelin olarak hayal eder.

İkimizin Yerine 241. Bölüm Fragmanı