İkimizin Yerine 246. Bölüm Özeti 11 Mayıs Anandi Jagat‘ın Oyununu Bozdu

İkimizin yerine 246 bölüm özeti. 11 Mayıs. Anandi Jagat‘ın oyununu bozdu.

İkimizin Yerine 246. Bölüm Özeti

Anandi, Jagat’ı tokatlar ve herkes şok olur. Jagat’a tüm işkencelerini tolere ettiğini, ama ailesine karşı tek bir kelimeyi kabul etmeyeceğini söyler. Payını isteyecek bir yüzün olmayabilir, ama ben bunu yapmana izin vermem, kaybedecek bir şeyim yok der. Evrakları yırtar. Herkes şok. Anandi, Jagat’a aileni tehdit etmek yerine oğul olarak hakkını isteyebilirdin ve ailen sana memnuniyetle verirdi der. Ama sen şantaj yapıyor ve bir yabancı gibi davranıyorsun der.

Jagat delirir ve Anandi’ye ona hakaret edip mutluluğunun önünde durduğunu söyler. Anandi’ye, asla boşanamayacaksın diye meydan okur. Anandi şaşkın ve böyle ucuz bir düşünceyi senden beklenirdi der. Yarın mahkemeye gideceğini ve Jagat‘a dava açacağını söyler.

Jagat ve Gauri şok. Anandi, Jagat’a yasal olarak hala karısı olduğunu hatırlatır. Dolayısıyla, Gauri ile evlenmek için Jagat’a karşı dava açma hakkı vardır ve hem yasal hem sosyal olarak Gauri ile olan evlilik yasadışıdır ve bunu mahkemede beyan edecektir. Anandi ailesiyle gider. Gece Dadisa, Anandi’nin Jagat’ı öğrenince rahatsız olacağını bildiğini, bu yüzden ondan sakladığını söyler. Anandi, ona evliliğim boyu yalnızdım, şimdi de yalnız kalacağım der.

İkimizin Yerine dizisinin 246. bölüm özetinde Basant Jagat yarın duruşmaya gelecek mi diye merak eder. Bairon’un inancı yok. Gauri, parayı kesmek ve durdurmak için Anandi’yi suçlar. Jagat hiç birini umursamıyor, Anandi’nin onu tokatladığına çok kızgın. Ne olursa olsun boşanmayarak intikam alma sözü verir.kimizin Yerine 246. Bölüm resimleri

Miras umurunda değil. Gauri, her şeyden kaybettiğini düşünür. Jagat’a sadece Anandi’den boşanmaya odaklanmaları gerektiğini söyler. Sonra miras davası açabilirler. Jagat Anandi’yi boşamamaya söz verir. Ertesi gün Singh ailesi ve Jagat ile Gauri duruşmaya gelir. Herkes içeri girer.

Mahkeme salonunda. Jagat ve Anandi hâkimin önüne çıkar ve boşanma isteklerini beyan ederler. Gerekli evrakları imzalarlar. Daha sonra kural olduğu için 6 ay sonra son kararın verileceği söylenir.  Bundan sonra boşanacaklar.  Gauri Jagat‘a hatalı olmadığını, sadece haklarını istediğini söyler.

Jagat, boşanma kâğıdını imzalayarak ailesinden de koptuğunu söyler. Gauri onu teselli etmeye çalışır. Ben iyi bir iş buldum, para için endişelenme der. Çok yakında sende eğitimini bitirip iş bulacaksın der. Jagat sinirlenir ve benim için endişelenmeme gerek yok der. Dadisa‘lar eve gelir.

İkimizin Yerine Dizisi 11 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Dadisa Anandi’ye boşanma belgelerini, Jagat’ın tüm hatıralarını koyup atacağı kutuya koymasını söyler.  Dadisa, Anandi’ye geçmişiyle ilgili her şeyi unutmasını söyler. Dadisa kutuyu depoya kaldırır. Anandi okuldadır. Bir adam Anandi’ye bir mektup getirir. Bairon açar ve hepsi çok sevinir. Dadisa okula gelir.

Bairon, Anandi’ye devletten bir mektup geldiğini söyler. Jetsar’daki gelişmeler fark edilmiş Jetsar ilçe olarak seçilmiş. Anandi‘ye çalışmaları için özel bir ödül verilecektir. Bir kaç gün sonra Jetsar’da büyük tören olacak ve orada Anandi ödül alacak, yeni koleksiyonerin de ismi açıklanacak.kimizin Yerine 11 mayıs resimleri

Evde herkes mutludur. Nandu rolünün oyuncusu değişmiştir. Anandi‘nin ödül alacağı konuşulmaktadır. Başbakan bizzat Anandi‘ye ödül verecektir. Hizmetçi gelir ve Anandi‘nin acilen koleksiyoncu ve başbakanın gelişine özel karşılama programı organize etmesi gerektiğini söyler. Sumitra, Anandi aç olduğu için onu bırakmaz ama Dadisa rahat olmasını söyler. Gauri ve Jagat, Gauri harika bir iş bulduğu için mutludur. Gauri‘nin işinin ilk günüdür.

Birbirlerine aşk sözleri söylerler. Jagat, ona okunmuş şekerli yoğurt yedirip gönderir. Jagat kapıyı kapatır ve ev işlerini yapar. Sonra bir arkadaşını arar. Arkadaşı meşgulüm sonra ararım der. Jagat gazete falan okur. Kısaca evde çok sıkılır.

İkimizin Yerine dizisi 11 Mayıs özetinde Anandi, 3 kişi ile beraber çok güzel bir karşılama töreni ayarlar. Törene binlerce insan katılacaktır. Pek çok saygın insan geleceği için her şey kusursuz olmalıdır. Anandi her şeyle ilgilenir. Anandi’nin yanındaki adam koleksiyoncu ile konuşur ve sadece evet efendim falan der. Anandi onun ismini sorar. Adam, Şiv Raj Şekhar der.

Evde misafirler var ve aile onları besler. Anandi, festivalin sorunsuz geçmesiyle ilgili hiçbir sorun olmadığını söyler.  Bairon yeni koleksiyoncuyu sorar. Şiv‘in çok özverili ve çalışmalarını her zaman takip eden, onurlu biri olduğunu öğrenirler.kimizin Yerine resimleri 2

Dadisa duyduklarından etkilenir. Dadisa, Anandi’ye, ona güvense de festivalin kusursuz olduğundan emin olmasını söyler. Dadisa, bu koleksiyoncunun çok katı biri gibi göründüğünü belirtir. Anandi, koleksiyoncunun iyi biri olmasını ve Jetsar’da yaşayanların ona ulaşmasını umar. Jagat, Anandi’nin söylediklerini ve tokadını hatırlar.

Ayağa kalkar ve duvardaki aile portresini fırlatır. Gauri koşarak gelir ve ne olduğunu sorar. Jagat, onlar gibi bir aileyi istemediğini ve onlarla hiçbir ilişki kurmak istemediğini söyler. Gauri, birbirlerine yettiklerini, kimseye ihtiyaçları olmadığını söyler. Gauri, Jagat’ı işteki ilk gününden bahseder ve bir asistana ihtiyacı olduğunu söyler. Jagat sadece dinler. Dadisa, Gehna’ya Şiyam ve Sugna’nın bir düğüne gitmek zorunda oldukları için gelemediklerini söyler.

Anandi rüyasında tarlada ata binip koşturan bir adamı uzaktan ona doğru gelirken görür. Adam yaklaşınca rüzgâr şal ile Anandi‘nin yüzünü kapatır ve Anandi adamı göremez. Anandi irkilip uyanır ve sadece bir rüya olduğunu söyler.  Binicinin yüzünü merak eder. Sabah Dadisa Anandi’yi bekler.  Anandi çok güzel olmuştur.

İkimizin Yerine 246. Bölüm Fragmanı