İkimizin Yerine 250. bölüm Özeti 15 Mayıs Şiv rüşvet mi aldı?

İkimizin Yerine dizisinde geldik 250. bölüme.  İkimizin Yerine dizisinin 15 mayıs çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümünde Şiv’in rüşvet aldığı ile ilgili iddialar gündeme gelecek.

İkimizin Yerine 250. Bölüm Özeti

Dadisa uyanınca Makan‘ı çağırır ve Anandi‘yi yürüyüşe çıkarmasını söyler. Ona Şiv’in genelde koştuğu yere gitmesini söyler. Anandi‘yi de uyandırıp yürüyüşe gönderir. Şiv evden çıkarken Londra‘dan Aşima onu arar. Şiv onu iyi tanıyor. Aşima Hindistan’a geliyordur. Buluşma ayarlarlar. Şiv Bhim‘e Aşima‘ya kalacak yer ayarlamasını söyler. Jagat‘ın ev sahibi kira için gelir. Jagat 15 gün süre ister.

Sonra Gauri gelir ve 15 gün beklemeye gerek yok der. 3 aylık kirayı peşin öder. Jagat‘a işten avans aldığını söyler.  Anandi nihayet eve gelir ve Dadisa sinsice Şiv‘in orada olup olmadığını anlamaya çalışır. Başka kimsenin olmadığını duyunca şok olur. Anandi, Dadisa‘dan bir dahaki sefere gelmesini ister. Anandi gider ve Dadisa olanları merak eder.

İkimizin Yerine 250. bölüm özetinde Bhim olayı fark eder ve kimden kaynaklandığını merak eder. Dadisa Bhim‘i arar ve usulca ne olduğunu bulmaya çalışır. Şiv‘in Londra‘dan bir çağrı aldığını ve bu nedenle erken ayrıldığını öğrenir. Bhim, Dadisa‘nın Şiv‘in erken gittiğini nereden bildiğini öğrenmeye çalışır. Dadisa aceleyle çağrıyı keser. Şiv ve Anandi, proje hakkında bir toplantı yapar.

Şiv yapılan fikrin harika bir fikir olduğunu söyler. Dışarıda bir kargaşa var. Bhim neden bağırdıklarını sorar ve insanlar Şiv‘i görmek isterler. Bhim Bekleme alanında bekleyin der. Bhim onları barındırmaya çalışır ama elebaşları(Şambu) hala kızgın. Heth gelir ve çok mutludur. Toplantıya girer.kimizin Yerine 15 mayıs resimleri

İkimizin Yerine 15 Mayıs Özetinde

Heth, toplantıyı keser. Şiv‘e, sana müteahhite göz kulak olacağımı, yardıma ihtiyacın olursa bana gelmeni ve paranın sorun olmaması gerektiğini söyledim der. Şambu beklemekten bıkıp toplantıyı durdurur. Heth ona Şiv‘in toplantıda olduğunu söyler. Şambu olanlar için Heth‘i de suçlar. Heth açıklamasını ister.

Şambu Şiv‘in rüşvet aldığını ve ihaleyi bu yüzden Anandi‘ye verdiğini ve bunun bir kanıtı olduğunu söyler. Şiv ona gitmesini söylese de, Şambu hala onu 10 Lakh rüşvet almakla suçlar. Anandi yeter diye bağırır. Heth de onu destekler ve elindeki kanıtı sorar. Heth, “Şiv‘in saklayacak hiçbir şeyi olmadığını bildiği için odanın aranmasına izin veriyorum” der.

Anandi‘nin kafası karışır. Adamlar etrafı arar. Bir adam bir çantayı fark eder. Şiv‘e ne olduğu sorulur. Açar ve kıyafetlerle dolu olduğunu görür. Şiv, kendi kıyafetleri olduğunu söyler. Şambu‘nun kafası karışır. Şambu, paranın çantada olduğundan emin olduğunu söyler. Anandi ona yalancı diyor. Şiv, onun yalan söylemediğini ve çantada para olduğunu ama o çantada olmadığını söyler.kimizin Yerine 250. bölüm resimleri

Bir miktar eldiven giyer ve başka benzer çanta çıkarır. Adli tıp mensupları gelir. Şiv, böyle bir şey olacağını biliyordum der. Anandi‘nin uyarısından bahseder. Çantayı Şambu‘nun bıraktığını söyler. Şiv çantayı öğrenmiş ve ardından adli tıp mensuplarını aramıştır. Alınan parmak izlerini gösterir ve parmak izlerinin Şambu ile uyuştuğu anlaşılır. İnsanlar, Şiv‘i suçladıkları için özür diler.

İkimizin Yerine 15 Mayıs Fragmanı

 

İkimizin Yerine 250. bölüm Özeti 15 Mayıs Şiv rüşvet mi aldı? (1 Yorum)