İkimizin Yerine 252. Bölüm Özeti 17 Mayıs Şiv Anandi‘den Etkilenir

İkimizin Yerine 252. bölüm özeti ile 17 Mayıs cuma günü Şiv Anandi‘den etkilenmeye başlayacak.

İkimizin Yerine 252. Bölüm Özeti

Aşima, istediği adamı bulamadığı için evli olmadığını açıklar. Dadisa buna katılır ve ona uygun birini bulmaya yardım edeceğini söyler. Aşima tam Şiv gibi birini istediğini açıklar. Dadisa şaşkın.   Şiv özür diler ve Aşima‘nın birini bulamayacağını söyler. Şiv, Aşima‘yı Londra‘dan biriyle evlendireceğine söz verir. Dadisa, Anandi‘nin evi, okulu ve bir de Sarpanç görevini idare ettiğini söyleyerek onu över.

Aşima bunların hepsini yapamayacağını kabul eder. Dadisa, Anandi‘nin Şiv‘in yanına oturmasını ister ama Anandi mutfağa gider. Aşima Şiv‘in yanına oturur. Anandi bunu bilerek yapar. Dadisa, Şiv ile Anandi arasına kimsenin giremediğini söyler. Aşima yemeğini bitirir ve aniden öksürmeye başlar. Gehna düğünü sorar.

Aşima harika ve renkli olduğunu, ama evlilik düzenlenmesinin tuhaf olduğunu, birinin kimle evleneceğine nasıl karar verebileceğini söyler.  Anandi, buradaki evliliğin iki insan arasında değil iki aile arasında olduğunu söyler. Bunu Aşima‘ya İngilizce anlatır. Şiv, Anandi‘nin iyi İngilizce bildiğine şaşırır. O da Anandi ile aynı fikirde olduğunu belirtir.

İkimizin Yerine 252. bölüm özetinde Şiv, Anandi‘den çok şey öğreneceği için Aşima‘nın Anandi‘yle kalması gerektiğini söyler. Anandi, Aşima‘yı lavaboya götürür. Aşima onun kıyafetini över ve onunki gibi bir şey giyip giyemeyeceğini sorar. Bir şey denemek için Anandi‘yi alır. Dadisa, Şiv‘e Anandi‘nin gelini olduğunu, Jagat ile evli olduğunu açıklar, ama Şiv her şeyi bildiğini söyler.

ikimizin yerine 17 mayıs özeti resimleri

Görücü evliliği yapsa da Anandi‘yi ve değerlerini över. Dadisa evin kızı olduğunu, yakında Jagat’tan boşanacağını, Jagat’ın hatalı olduğunu açıklar. Şiv, asla Anandi‘nin hatalı olmayacağını bildiğini, ailenin ona nasıl davrandığını gördüğünü söyler. Dadisa, memnun ve Şiv‘le konuşmak isterken Aşima Hint kıyafetleriyle gelir. Şiv etkilenir. Dadisa şok.

İkimizin Yerine 17 Mayıs Özeti

Şiv, Aşima ‘da gizlenmiş güzel bir Hint kızı olduğunu hiç bilmediğini söyler. Dadisa Aşima‘yı Şiv‘e güzel gösterdi diye içinden Anandi‘ye kızar. Aşima, Anandi‘den Şiv ile bir fotoğrafını çekmesini ister. Dadisa, Aşima-Şiv yakınlığından memnun değil. Aşima, Şiv ve Anandi ile birlikte fotoğraf çeker. Dadisa Aşima‘yı çerçeveden kesmeyi düşünür.

Dadisa, Şiv‘e onunla önemli bir şey konuşması gerektiğini, şimdi uygun bir zaman olmadığını söyler. Şiv, istediği zaman eve gelmeyi teklif eder. Aşima herkese teşekkür eder ve Londra‘da hepsini özleyeceğini söyler. Dadisa çok memnun. Aşima, Şiv‘le gider. Daha sonra Dadisa, Gehna ve Anandi Aşima hakkında konuşurlar. Anandi, Aşima‘nın Şiv‘i sevdiğini ve Şiv‘in bunu bilmediğini düşünür.

Dadisa Anandi‘ye saçmalama ve Şiv‘e bundan bahsetme diye kızar. Jagat’ın hastanedeki röportajı iyi geçer, ama ona yalnızca bir asistan görevi verirler. Jagat isteksizce kabul eder. Bir doktorun yanına alınacağını söylerler. Ertesi gün Şiv ve Anandi, Mangal Singh’in başkanlık ettiği kanal projesine karşı çıkan bazı köylülerle buluşmaya giderler.

kimizin Yerine 252 Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 17 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Aşima onlara eşlik eder ve köylülerin fotoğraflarını çeker. Şiv, sertçe Mangal Singh‘i mantıklı olmaya çağırır. Mangal pes etmez ve köylüleri kışkırtır. Çiftliğim çok verimli ve bana çorak bir arazi veriyorsunuz der. Çiftlik için tazminat ister. Diğer köylüler Mangal’ı destekler. Şiv sinirlenir ve gerektiğinde yasal işlem yapacağını söyler. Bu köylüleri kızdırır ve isyan etmeye başlarlar.

Şiv daha da kızar ve el kaldırmak üzeredir. Anandi onu durdurur. Anandi, Mangal‘a kızının koca evindeki su probleminin hayatında sorunlara neden olduğunu söyler. Bu gibi birkaç köyde yaşayan kadınların su kıtlığı çektiğini hatırlatır. Bir süre bazı sıkıntılarla yüzleşeceksiniz, ama ben ve Şiv size tazminatın zamanında verilmesini sağlayacağız der.

İkimizin Yerine 17 Mayıs özetinde köylüler düşünür. Mangal ikna olur ve Anandi ve Şiv ‘den özür diler. Onu Şambu‘nun kışkırttığını söyler. Köylüler evrakları imzalamaya hazır. Aşima, Şiv‘e Anandi‘nin herkesi bu kadar kolay ikna edebildiği için sihirbaz olup olmadığını sorar. Şiv Anandi‘ye hayran kalır ve çok etkilendiğini söyler.

İkimizin Yerine 252. Bölüm Fragmanı