İkizler Memo Can Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 26. Bölüm

Kanal D sonunda İkizler Memo Can dizisinin bir geleceği olduğuna inandı. Erler Filmin 27 Ekim 2018 Cumartesi gününden yayın hayatına başlayan İkizler Memo Can dizisi  Kanal D ile yapılan yeni sezon anlaşması sonrası 25. bölümü 8 Mayıs Çarşamba akşamı 1. sezon finalini yaparak ekranlara veda edecek. 

İkizler Memo Can dizisinin 26. bölümü ise ağustos ayı sonunda başlanacak yeni sezon çekimlerinden sonra eylül ayında yayında olacak. Kanal D senaryo sıkıntısı yaşadığı anlaşılan ve reytingleri iyice düşen İkizler Memo Can dizisini sezon finali yapmadan önce gün de değiştirmiş olacak. İkizler Memo Can dizisi eğer önemli bir değişiklik olmazsa artık cumartesi akşamları değil çarşamba akşamları yayında olacak. İkizler Memo Can  dizisi reytingleri özellikle nisan ve mayıs aynda çok düşmüş bu nedenle de Kanal D ve Erler Film arasında yeni sezon anlaşması imzalanamamıştı. Hal böyle olunca İkizler Memo Can dizisi için ise final dedikoduları kulaktan kulağa yayılmıştı; ancak artık Erler Film’in elinde kapı gibi bir yeni sezon sözleşmesi var.

İkizler Memo Can Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Aslında İkizler Memo Can dizisi tam bir yaz sezonu dizisiydi; Kanal D İkizler Memo Can dizisini 8 mayıs gibi erken bir finalde sezon finali yaptırtıyor; bu durum akıllara acaba İkizler Memo Can dizisi yaz sezonunda devam mı edecek soruların akıllara getirdi.

Şuanda kulislerde konuşulan bilgiler arasında İkizler Memo Can dizisinin kısa bir tatilin ardından bayramdan sonra yaz sezonu için yeniden çekimlere başlayacağı ile ilgili bilgi yok ama İkizler Memo Can Yeni Sezona temmuz 2019 da başlarsa da şaşırmam ki bence de İkizler Memo Can dizisi yaz konsepti ile başarıya ulaşabilecek bir dizi.

İkizler Memo Can 26. Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak?

Eğer bir değişiklik olmazsa İkizler Memo Can dizisinin 26. Bölümü ile 18 eylül 2019 çarşamba akşamı yayında olması bekleniyor. Tabi bu tahmini bir tarih; şuanda İkizler Memo Can dizisinin yeni sezon başlama tarihi ile ilgili kesin bir bilgi yok ancak Kanal D genelde okullar başladıktan sonra yani yaz tatili dönüşünde diğer dizileri ile birlikte kendi dizilerini yayına alıyor.

İkizler Memo Can dizisi 2019 2020 yeni sezonunda kadrosuna kattığı yeni oyuncular ve farklı senaryosu ile başladığı günlerde ki reytinglerini yakalamaya çalışacak; ancak gerçek olan bir şey var. Eğer İkizler Memo Can dizisi Kanal D dışında başka bir özel kanalda yayın hayatına başlasa ve sezon içinde böyle sonuçlar alsaydı kesinlikle yeni sezon onayını alamazdı.

İkizler Memo Can Dizisi Yeni Sezonda Görüntü Kalitesini Arttırmalı

İkizler Memo Can dizisi en çok düşük görüntü kalitesi ile eleştirilen odağında yer almış ve 10 yıl önce ki dizilerle karşılaştırıldığında bile görüntü kalitesi olarak geride kalan İkizler Memo Can dizisi için yeni sezonda Erler Film umarım yeni tam Hd kameralar ile çekim yapar.

İkizler Memo Can Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 26. Bölüm (15 Yorum)

  1. Çooooooook güzel birdizi izledikçe izleyelesim geliyor o diziyi izlediğimizde neşemiz artıyor kısacası çooook güzel inşAllah yeni sezon en kisa zamanda çıkmasını istiyoruz

  2. Ikizler memocani ailecek cok sevdik ve her hafta kacirmadan izliyecegimiz bir dizi 26.ci bolumude sabirsizlikla bekliyoruz lutfen yayindan kaldjrmayin