İkimizin Yerine 253. Bölüm Özeti 18 Mayıs Aşima ve Anandi İyi Arkadaş Olur

İkimizin Yerine 253. bölüm 18 Mayıs cumartesi günü yayında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 252. Bölümünde Aşima ve Anandi iyi arkadaş olur.

İkimizin Yerine 253. Bölüm Özeti

Mangal, Şiv Anandi ve Aşima‘yı öğle yemeğine davet eder. Aşima anlayamaz. Anandi bunu açıklar. Öğle yemeğine kalmayı kabul ederler. Jagat saatini ucuza satar. Anandi ve Aşima yemek yaparken Şiv eğlenir. Anandi yemek yerken onlara acı yememelerini söyler. Fakat Şiv dener ve ağzı yanar. Anandi ona güler. Geri dönerken Aşima alışverişe gitmek ister. Anandi okula gitmelidir ama Şiv ve Aşima onu ikna eder. Anandi, Aşima‘ya bilezik ve elbise seçiminde yardım eder.

Şiv eğlenir. Şiv ile Anandi konuşurken Aşima onların resimlerini çeker. Anandi‘nin şalı Şiv‘in saatine sıkışmış. Her ikisi de çıkarmaya çalışırken göz göze gelirler. Şiv Anandi‘ye kapılırken Anandi hiç bir şey anlayamaz. Tüm eğlenceden sonra geri dönerler. Aşima, Anandi‘nin okulunu görmek ister. Öğrenci kızlar üçünü de görmeye çok sevinirler. Şiv‘e neden okula gelmediğini sorarlar. Aşima etkilenir. Anandi, Jyoti‘yi sorar. Bir kız hasta olduğunu söyler. Sonra Şiv hakem olur ve oyun oynamaya başlarlar.kimizin Yerine 19 Mayıs resimleri

Anandi, Aşima’ya Okulu gezdirir. Aşima, gözlerimle görmesem bu yaşta bir kızın bunu yaptığına inanmazdım der. Anandi, tüm arkadaşlarını ve ailesini över. Aşima yakında geri döneceğini söyler. Anandi üzülür. Aşima yakında uzun bir tatil için geleceğine söz verir ve Şiv için doğum günü hediyesi verir.

İkimizin Yerine 253. bölüm özetinde Anandi‘den doğum gününde ona vermesini ister. Anandi doğum gününün ne zaman olduğunu sorar. Aşima tarihi söyler. Anandi çok yakın olduğunu söyler. Aşima, hediyeyi önceden vermek istediğini ama şimdi Anandi üzerinden doğum gününde verebileceğini söyler. Anandi, bunun onun için ne kadar önemli olduğunu anladığını söyler. Aşima üzgünce evet diyor. Anandi ifadelerini fark eder. Şiv gelir ve Aşima ile giderler.

Şiv ve Aşima misafirhaneye girer. Aşima, Anandi‘ye hayran kaldığını anlatır. Şiv, kendisi de çok etkilenmiş. Aşima, Jetsar‘a gelmekle çok iyi yaptığını ve her şeyi kendi gözleriyle görebildiğini söyler. Anandi‘yi över. Şiv de ona katılır ve köy hayatını ve Anandi‘yi över. Köy hayatını sevdiğim için buraya yerleşmek istiyorum der.

İkimizin Yerine 18 Mayıs Özeti

Aşima, şakayla o zaman evini çekip çevirecek bir eş de lazım der. Şiv şakayı bırak der. Aşima üzülür. Şiv eşinde olması gereken özellikleri anlatır. Çevreyi seven, tamamen sadık, geleneksel, büyüklere saygılı ve hayata önem veren biri. Aşima onu durdurur ve tam Anandi‘yi anlattığını söyler. Şiv şok olur. Aşima evet az önce söylediğin özelliklerin hepsi Anandi ‘de var der.kimizin Yerine yeni oyuncu

Şiv, Anandi‘yi düşünmeye başlar. Aşima bir daha geldiğinde özel bir şekilde Şiv‘in tarif ettiği gibi değişeceğini söyler. Ama zaten hepsi Anandi ‘de var diye kafası karışır. Mumbai, Jagat evine elinde paketlerle girer. Masada çiçek kokteyli ve kart görür. Kartı açıp Gauri‘nin onu tebrik ettiğini görür. İşe girdiğimi nereden biliyor diye merak eder. Gauri sadece senin mutlu olduğunu hissettim der.

Jagat heyecanla yeni işini anlatır. Hepsini tek başıma yaptım, kimseden yardım almadım, artık işsiz değilim der. Gauri tek laf bile söylemez. Dadisa Anandi‘ye gelir ve Şiv ile görüşmesinin nasıl geçtiğini sorar. Usulca Aşima‘yı sorar. Anandi Aşima çok hoş ve sevimli bir kız her kes onu özleyecek der. Dadisa gideceğine sevinir. Dadisa hediyeyi sorunca Anandi Aşima‘nın Şiv‘e doğum günü hediyesi olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 18 Mayıs özetinde Dadisa doğum gününü öğrenir ve plan yapma başlar. Gauri ailesini arayıp mutlu haberi verir. Jagat üzülür ve mutluluğu paylaşacak kimsesi olmadığını düşünür. Jagat Bade Papa‘yı hatırlar ve ona hastanede çalıştığı haberini vermek ister. Fakat Gauri, Bade ve son sözlerini hatırlar. Gauri şimdi meşgul olmalı sonra ararsın diye bahane eder.kimizin Yerine 253. Bölüm resimleri

Jagat tamam deyince Gauri rahatlar ama eğer bir gün Jagat ve Bade bir araya gelirse, Bade ona gerçeği söylerse diye korkar. Şiv ve Aşima‘yı yolcu edecektir. Aşima üzgündür. Anandi de gelir ve ona bir fotoğraf çerçevesi hediye eder. Aşima çok sevinir. Anandi bizi hatırlarsın der. Aşima ağlar ve Anandi‘ye internetten seninle iletişimde olacağım der. Her ikisi sarılıp vedalaşırlar. Aşima Şiv‘e de sarılır. Şiv onu havaalanına götürür.

İkimizin Yerine 253. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 253. Bölüm Özeti 18 Mayıs Aşima ve Anandi İyi Arkadaş Olur (1 Yorum)